Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Soru

Melody

New member
Esenlikler. Bize zarar veren bir ss'e ne yapabiliriz? Açıkçası zarar vermek istemiyorum ve görüşlerinizi merak ediyorum. İyi günler şimdiden.

Esenlikler,

Bu kişiyi uyarın ve yaptığının SS içinde kabul edilemez olduğunu, Şeytan Baba'nın tüm adanmış Satanistlerin birlik olmasını istediğini belirtin. Lord Beelzebul'a da aynı şekilde danışabilirsiniz, ancak öncesinde uyarın.

İyi geceler.

Melody said:
Esenlikler. Bize zarar veren bir ss'e ne yapabiliriz? Açıkçası zarar vermek istemiyorum ve görüşlerinizi merak ediyorum. İyi günler şimdiden.

Esenlikler,

Size nasıl zarar verdi veya bunu yaptı biraz anlatır mısınız?

İyi geceler.

Baroness Blossom said:
Melody said:

Esenlikler,

Size nasıl zarar verdi veya bunu yaptı biraz anlatır mısınız?

İyi geceler.

Geç cevapladığım için özür dilerim bir süredir forumlara giremiyordum :/ Detaylandırmak istemiyorum ancak sonradan uzun uzun konuştuk ve birbirimizle iletişimi kesme ve birbirimizle uğraşmama kararı aldık. Yaptıkları kâr kaldı ona yapacak bir şey yok.

Melody said:
Geç cevapladığım için özür dilerim bir süredir forumlara giremiyordum :/ Detaylandırmak istemiyorum ancak sonradan uzun uzun konuştuk ve birbirimizle iletişimi kesme ve birbirimizle uğraşmama kararı aldık. Yaptıkları kâr kaldı ona yapacak bir şey yok.

Pekâlâ o zaman ona discord gibi bir yerden mi ulaştın ?

Kar kalmasına üzüldüm.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back