Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ekonomi, Disney.

Altay

New member
İlk olarak, genelde bundan bahsedilmediği için garipsedim ve yazmaya başladım; bildiğim üzere, Hitler anti-kapitalist. Zaten komünist olmadığı da belli. Nasyonal sosyalizm'de ki ekonomik sistem nedir? Bir çeşit karma ekonomiyse, ne?

İkinci olarak, walt Disney bazı kaynaklara göre Alman propoganda bakanını kendi şahsıyla ağırlamış, stüdyoyu gezdirmiş ve bakan daha sonra "Amerika'da yahudi pisliğinden bu kadar arınmış stüdyolar şaşırtıcı." Gibi şeyler denmiş, Nazi Almanyasında bazı Disney filmleri yayınlanmış. Peki ya Disney bizden mi gerçekten? Bu bir yalan mı? Bir nazinin Amerika'da bu kadar gücü ve parası olması mümkün mü?

Pegasus666 said:
Esenlikler

1-Korporatizm

2-Goebbels'in ABD'yi ziyaret ettiğine dair kaynak bulunuz. Daha sonra asıl kaynağın çevresinde eğer gittiyse kimlerle neler görüştüğüne, nereleri ziyaret ettiğine dair kaynak bulunuz. O zaman gerçek olabilir. Sultanahmet gezisine dair bir gazete küpürü vardı bende ama ABD'yi ve WD stüdyolarını ziyaret ettiğini ilk kez duyuyorum.

İyi akşamlar.

https://www.pastemagazine.com/politics/walt-disney/walt-the-quasi-nazi-the-fascist-history-of-disney/ 'den duyup bende aşırı şaşırmıştım. Muhtemelen bu konuda aşırı hassas alman basını uydurmalarıdır.

Pegasus666 said:
Altay said:
Pegasus666 said:
Esenlikler

1-Korporatizm

2-Goebbels'in ABD'yi ziyaret ettiğine dair kaynak bulunuz. Daha sonra asıl kaynağın çevresinde eğer gittiyse kimlerle neler görüştüğüne, nereleri ziyaret ettiğine dair kaynak bulunuz. O zaman gerçek olabilir. Sultanahmet gezisine dair bir gazete küpürü vardı bende ama ABD'yi ve WD stüdyolarını ziyaret ettiğini ilk kez duyuyorum.

İyi akşamlar.

https://www.pastemagazine.com/politics/walt-disney/walt-the-quasi-nazi-the-fascist-history-of-disney/ 'den duyup bende aşırı şaşırmıştım. Muhtemelen bu konuda aşırı hassas alman basını uydurmalarıdır.

Esenlikler

1-Walt Disney bizden değil kurucuları yahudi.

2-sayfanın yaptığı propaganda anladığım kadarıyla, faşizmin yahudi icadı olduğunu empoze etmeye çalışıyor. Bizdeki islam harici her şeye yahudi oyunu gözüyle bakan islamcıların hristiyan versiyonu.

İyi akşamlar.

Walt Disney'in kurucusu Yahudi değildi, aslında Henry Ford gibi Siyonizm karşıtlığıyla tanınıyordu, ölümünden sonra Yahudiler şirketini ele geçirdi ve hızla bugünkü Yahudi propangandası saçmalığına dönüştürdü.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back