Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Notlarım

Wotanwarrior

Well-known member
Pegasus666 said:
10 gün sonra anestezili endoskopim var. Şeytan baba ve Tanrılar yardımcım olsun.

Aşıdan beridir sanki organlarım üstten aşağı doğru hasar alıyorlar.

Covid aşısı yaptırmak zorunda kaldıysanız, etkilerine karşı koymak için örneğin Satanama mantrası ve Auroz ve Sowilo rünleri ile şifa çalışması yapmalısınız.
İyi akşamlar

Pegasus666 said:
Sevdiğiniz biriyle birlikteyken ona bol bol doya doya sevdiğinizi söyleyin.

Bunu sevdiğimiz her insana yapmalıyız. Birisi anlatmıştı, babası öldükten sonra bir kere bile ona sarılmadığını ve onu sevdiğini hiç söylemediğini fark etmiş. Bunun için çok pişmanlık duyuyordu. Benzer bir durum benim de başıma geldi, zamanında halam kanser hastalığına yakalanmıştı ve ben de o zamanlar küçüktüm, ölmeden önce bir kez olsun seni seviyorum demedim. Hatta beni öpmeye çalışmıştı fakat fark etmeden geri çekilip gitmişim, bunu o öldükten sonra öğrendim ve inanılmaz bir vicdan azabı duydum. Ailenize, sevgilinize, dostlarınıza bol bol onları sevdiğinizi söyleyin.

unforgiven said:
Bunu sevdiğimiz her insana yapmalıyız. Birisi anlatmıştı, babası öldükten sonra bir kere bile ona sarılmadığını ve onu sevdiğini hiç söylemediğini fark etmiş. Bunun için çok pişmanlık duyuyordu. Benzer bir durum benim de başıma geldi, zamanında halam kanser hastalığına yakalanmıştı ve ben de o zamanlar küçüktüm, ölmeden önce bir kez olsun seni seviyorum demedim. Hatta beni öpmeye çalışmıştı fakat fark etmeden geri çekilip gitmişim, bunu o öldükten sonra öğrendim ve inanılmaz bir vicdan azabı duydum. Ailenize, sevgilinize, dostlarınıza bol bol onları sevdiğinizi söyleyin.

Eklemek isterim ki Bu herkes için geçerli değil bu arada. Dedem öldü en iyi dede torun ilişkisi olan torunu bendim ve öldüğüne gram üzülmedim. Belki artık sadece kendimi önemsediğim için bu olabilir ama öldükten sonra yerini hiç aramadım. Büyük ihtimalle babam ölürse (ölmeyi başarırsa tabi) onada aynı şey olucak. Tabi ekonomik yönden özleyebilirim.

Aslında düşününce ben galiba bu adamın parasını seviyorum kendisini değil.

Baroness Blossom said:
unforgiven said:

Eklemek isterim ki Bu herkes için geçerli değil bu arada. Dedem öldü en iyi dede torun ilişkisi olan torunu bendim ve öldüğüne gram üzülmedim. Belki artık sadece kendimi önemsediğim için bu olabilir ama öldükten sonra yerini hiç aramadım. Büyük ihtimalle babam ölürse (ölmeyi başarırsa tabi) onada aynı şey olucak. Tabi ekonomik yönden özleyebilirim.

Aslında düşününce ben galiba bu adamın parasını seviyorum kendisini değil.

Bu iyi bir şey değil. Ailenizi sevmemek için değil, sevmek için neden arayın. Sadece kendinizi önemsemek sizi ancak kör edecektir, çok geç olmadan gözlerinizi açın.

Pegasus666 said:
unforgiven said:
Pegasus666 said:
Sevdiğiniz biriyle birlikteyken ona bol bol doya doya sevdiğinizi söyleyin.

Başınız sağ olsun. Geçmiş olsun. Çok üzücü bir durum. Ben de derdim var diye meşgul ediyorum insanları halbuki başkalarının ne dertleri ne tarifsiz acıları var. Hayat sabretmeyi öğretiyor hepimize bazılarımıza daha ağır şekilde öğretiyor.

Teşekkür ederim. O konuda size katılıyorum, istediği kadar insan kendini büyük görsün, aslında çok küçüktür herkes. Bunu size ithafen söylemiyorum kendim için de geçerli.

unforgiven said:
Bu iyi bir şey değil. Ailenizi sevmemek için değil, sevmek için neden arayın. Sadece kendinizi önemsemek sizi ancak kör edecektir, çok geç olmadan gözlerinizi açın.

Yani ben ne zaman sevebilmeye çalışsam kat ve kat pişman ediyorlar yani neresinden tutsam elimde kalıyo bunlar

Pegasus666 said:
Bu başlığı çatısız yuvam olan JoSTurkey forumlarında açmaya karar kıldım. Ruhani gelişimim boyunca zihnimdeki, bedenimdeki veya hayatımdaki olumlu değişimleri günlük, haftalık, aylık olarak not edeceğim. Tanrılarımıza, rahiplerimize, bana desteğini esirgemeyen az sayıdaki kardeşlerime teşekkür ederim.

Kanks, bence gölgeler kitabı tutman senin ve senin neslin için daha iyi olur ama sen bilirsin.

Pegasus666 said:
Macellaio(Kasap) said:
Pegasus666 said:
Bu başlığı çatısız yuvam olan JoSTurkey forumlarında açmaya karar kıldım. Ruhani gelişimim boyunca zihnimdeki, bedenimdeki veya hayatımdaki olumlu değişimleri günlük, haftalık, aylık olarak not edeceğim. Tanrılarımıza, rahiplerimize, bana desteğini esirgemeyen az sayıdaki kardeşlerime teşekkür ederim.

Kanks, bence gölgeler kitabı tutman senin ve senin neslin için daha iyi olur ama sen bilirsin.

İsa kitabı
Gölgeler kitabı
Cinler kitabı
Periler kitabı
Karadedeler kitabı
Siksok kitabı

Pega, gölgeler kitabi bir insanın ruhani gelişimini tuttuğu vb şeyler içeren bir defterdir. Demek daha doğru olur ama "gölgeler kitabı" New Age paganlar veya cadılar kullanır. Gölgeler kitabı yerine kara kitap diyebilirsin .

mesela benim ruhani gelişim vb şeyleri tuttuğum defter kızıl bir kapağa sahip olduğu için kızıl kitap diyorum.

Pegasus666 said:
İlk başta okurken bu bilgiyi aldığı araştırma eseri merak ettim, neyse dedim bir şans daha vereyim, zaten biz de bu konularda sağlam değiliz diye, işin içine Crowley, OTO felan karışınca, bu adam kek yapmış tepsiyle dağıtıyor dedim.

Zaten ikinizin arasında garip bir ilişki var hiç anlamadım. neyse ama anlatmak istediği crowley OTO fln değil.

Thersthara said:
Bu sağlıklı değil ve oldukça üzücü aslında

Üzücü mü? Ben üzücü bir kısım göremiyorum. Yani evet eskiden daha fazla merhamet (sanırım bu durumda doğru sözcük bu galiba) doluydum ama artık değil. Böyle yapılanmam için beni (istemeyerek yada isteyerek) zorlayanlar utansın. Onun dışında dediğim gibi sağlıksız ve üzücü bir kısım göremiyorum.

Pegasus666 said:
Macellaio(Kasap) said:
Pegasus666 said:

İsa kitabı
Gölgeler kitabı
Cinler kitabı
Periler kitabı
Karadedeler kitabı
Siksok kitabı

Esenlikler,

Witchcraft öğretisi yani cadılık Pantheon farketmeksizin gölgeler kitabı geleneğini kullanır. Zira bizim içinde bulunduğumuz Satanic/Demonic Pantheon'da gölgeler kitabına soğuk bakmaz. Kendi öğretilerini, tecrübelerini öyle ulu ortada paylaşmak, sana sadece zarar getirir. Elbette teorik bilgilerini insanlara aktarman çok güzel ve hoş. Ancak bu pratik bilgiler ve deneyimler için geçerli değildir. Ezoterizm'de kişisel deneyimler, kişiyi ilgilendirir. Bir baskasini değil. Zaten Ezoterizm'de tamamen gizli bir bilgi sistemi olarak bilinir.

İyi günler.

Kara Kitap veya Gölgeler Kitabı kişinin kendi ruhani deneyimlerini, astroloji çalışmalarını, şifalı bitkileri not aldığı defter. Bir zararı yok. Günlük tutmaktan ve ders çalışmaktan farklı değil. Eminim Crowley doğmadan bin sene önce de cadılar bilgilerini bir yerlere yazıp saklıyorlardı. Şekilli isim verip dramatize etmeyi seviyor bazı insanlar. Not aldığın normal defter işte, sadece konusu ruhaniyet. Kimsenin bulmamasına dikkat edin, o kadar.

Pegasus666 said:
Macellaio(Kasap) said:
Pegasus666 said:
İsa kitabı
Gölgeler kitabı
Cinler kitabı
Periler kitabı
Karadedeler kitabı
Siksok kitabı

Esenlikler,

Witchcraft öğretisi yani cadılık Pantheon farketmeksizin gölgeler kitabı geleneğini kullanır. Zira bizim içinde bulunduğumuz Satanic/Demonic Pantheon'da gölgeler kitabına soğuk bakmaz. Kendi öğretilerini, tecrübelerini öyle ulu ortada paylaşmak, sana sadece zarar getirir. Elbette teorik bilgilerini insanlara aktarman çok güzel ve hoş. Ancak bu pratik bilgiler ve deneyimler için geçerli değildir. Ezoterizm'de kişisel deneyimler, kişiyi ilgilendirir. Bir baskasini değil. Zaten Ezoterizm'de tamamen gizli bir bilgi sistemi olarak bilinir.

İyi günler.

Esenlikler

Biz Satanic pantheon'dan değiliz. Gerçi biz, herhangi bir dünyevi pantheondan da değiliz. Elbette hepsinde hakikâtin izleri vardır ancak, internetin olmadığı çağlarda insanları mistisizme yöneltmek için hem centillerin hem de yahudilerin izlerini taşıyan kümeler, gruplar meydana getirilmiştir. Laveyan Satanizmi bunlardan en ünlüsüdür. İnternetin, dolayısıyla Joy of Satan zuhuruyla artık bu tarz gruplaşmalara, bölünmelere gerek kalmadı. Pantheon, çağın bir gereğiydi, o çağ kapandı. Gölgeler kitabı mevzusunu yukarıda yazdım, tekrar etmiyorum.

İyi günler.

Esenlikler,

Eğer kendine ait bir Pantheon'un yoksa o zaman gelenek hırsızısın... Zira kendi geleneği olmayan birinin gelenekçi bir cadı olabilmesi çok mümkün değildir.

İyi günler.

Pammy said:
Kara Kitap veya Gölgeler Kitabı kişinin kendi ruhani deneyimlerini, astroloji çalışmalarını, şifalı bitkileri not aldığı defter. Bir zararı yok. Günlük tutmaktan ve ders çalışmaktan farklı değil. Eminim Crowley doğmadan bin sene önce de cadılar bilgilerini bir yerlere yazıp saklıyorlardı. Şekilli isim verip dramatize etmeyi seviyor bazı insanlar. Not aldığın normal defter işte, sadece konusu ruhaniyet. Kimsenin bulmamasına dikkat edin, o kadar.

Bayılıyorum sana ya nerelerdeydin özlettin kendini ?

Baroness Blossom said:
Pammy said:

Bayılıyorum sana ya nerelerdeydin özlettin kendini ?

Hayat. İş güç. Belki de Neptün etkisi, izolasyon.

Pegasus666 said:
Esenlikler

Ben Gerald Gardner'in Gölgeler Kitabından ve hikayesinden bahsetmiştim. Baroness bey de sizin gibi anlamış. Wiccanların günlük tutma olayından haberdârım.

İyi geceler.

Ekliyim her cadı bir wiccan değildir. Eskiden wiccanlar hem boynuzlu tanrı hemde tanrıça'a inanarak pratiklerini geliştiriyorlardı ama şimdi modern olarak hepsi sadece tanrıça'a inanıyorlar. (Wiccanlar Hakkında daha fazla bilgi için joy of satan daki karma ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz

Pegasus666 said:
Joker filmini izledim. Her yerde taxi driver esinlenmesi ve göndermesi var. Böyle olacağını bilseydim oturur taxi driver'ı baştan izlerdim. Senaryo ise piyanist ile fight club arasında kalmış gibi sanırım biri piyanist biri fight club hayranı iki senaristi var. Mantık hataları ise saymakla bitmez. Tek güzel konu, aslında orada olmaması gereken bir akıl hastasının, farkında olmadan ve istemsiz şekilde olayların içine sürüklenmesi. Bu mevzu hariç çöptü. "Biraz evil karakterleri de anlayın" klişesi midemi bulandırdı. Sonuç olarak beklentimin altında kalan, abartıldığı kadar iyi olmayan bir film. Neyse oturup Dark Knight izleyeyim.

Eğer hala Dark Knight'ı açmadıysanız bence The Batman'i izleyin.

Pegasus666 said:
Pegasus666 said:

Çatısız yuvam çünkü gidecek bir yerim yok.

Açıkcası benim de öyle. Neyse mail attım bakar mısın canım

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back