Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Düşman aramızda geziniyor

Apollonius666

Member
https://m.youtube.com/channel/UCQZ3U3EXISZ4CRuw25ziEqA

Bu tür aptallar için uğraştığımızı düşününce üzülüyorum sözde bizi çökertiyor...

Apollonius666 said:

Bu tür aptallar için uğraştığımızı düşününce üzülüyorum sözde bizi çökertiyor...

Esenlikler,

Bazen bu aptallara tahammül edemiyorum kendilerini birşey sanıyorlar. Bu çok sinir bozucu.

Unutmayalım ki,
Altın çağ geldiğin bu aptallarında Yahudilerle birlikte ceza çekmelerini arzulayabiliriz ama bu yahudi programlarındaki insanlar gibi oluruz ve ayrıca şunu Yahudiler sayesinde onların tarafında olduklarından otomatikman kendilerini kurutuyorlar ve bu da onların doğal cezası olucak. Bir bitki su ve güneş ışığı olmazsa o bitki büyüyemez gelişemez ve ölür.

Ve bunu bilmek benim içimi rahatlatıyor şahsen.

İyi geceler.

İyi geceler.

Esenlikler,

Son zamanlarda genel olarak Yahudiler alarma geçti. Klaus Schwab'ın açıklamaları, şahsımıza artarak yöneltilen ölüm tehditleri, forumlardaki troll saldırıları, Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya karşı ruhani saldırılar sonucu alınan tavırlar. Hepsi de dünyadaki dengenin yavaş yavaş bizin eksenimize kayması ve kazandığımız zaferler yüzünden.

Düşman, sadece kendi kuyusunu kazıyor. Global çapta JoS genişliyor. Federaller dahi ara sıra burayı yokluyor, yani dikkate alınacak kitleler bile değil bunlar.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya karşı ruhani saldırılar sonucu alınan tavırlar.
...
Federaller dahi ara sıra burayı yokluyor, yani dikkate alınacak kitleler bile değil bunlar.
Bu iki mesele hakkında bilgim yoktu. Neler olduğunu açıklayabilir misiniz?

Spine said:
Bright Truth said:
Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya karşı ruhani saldırılar sonucu alınan tavırlar.
...
Federaller dahi ara sıra burayı yokluyor, yani dikkate alınacak kitleler bile değil bunlar.
Bu iki mesele hakkında bilgim yoktu. Neler olduğunu açıklayabilir misiniz?

Esenlikler,

İlkinde, son birkaç gündür bazı eski üyeler bile Yüksek Rahibe gereksiz agresif tavır almaya başladı. Tabii bu kişiler sonradan hatalarını fark ettiler. Genel olarak düşmanın içten yıkmak için saldırdığını düşünüyorum burada.

İkinci olayda da, ara sıra federaller başka kılıklarda gelerek radikal fikirler ortaya atıp nabzı ölçüyorlar.

İyi geceler.

“Satanist pedofililer” lafı dünyada zaten uzun zamandır kullanılıyor ve Peacock yüzünden “alın bakın işte, Satanistler pedofilidir gördüğünüz gibi!!!!” diyecekler demiştim. Bunu elbette kullanacaklardı. Atladıkları şey ise biz kendi ellerimizle kovduk o sapığı. Bunu yapan yine biz olduk.

“Tanrılar söylememiş mi size ahahaha?” kısmı için, size yansıtıldığı kadarını bilmeye mahkumsunuz ve arkaplanda neler olduğunu öğrenemeyeceksiniz. Yani Tanrıların yardımcı olduğu kısımdan mahrum bırakacağız sizi.

Bu arada, pedofililiğe sıcak bakan ve yaşatan İslam’dan mı alıyorsunuz bizi yargılayacak özgüveni? Sizden önceki ibrahimi dinler bozulmuştu size göre, doğru. İslam kusursuz ama. Sizin kusursuz ahlakınızı çalıp kendimize uyarlamıyoruz korkmayın, pedofili size has bir şey. Dininizin yansımalarına çocukların nasıl maruz kaldığını sadece kendi ülkemizdeki skandallardan bile biliyoruz. Bizde sapıklar er ya da geç kovuluyor. Önceden hepimizin müslüman olduğunu, İslam’ı iyi bildiğimizi, insanlarının çoğunun müslüman olduğu bir ülkede doğup büyüdüğümüzü atlamayın. Biz sizdeniz, sizin aranızda yaşayan normal insanlarız. Sizin sınıf arkadaşınız, komşunuz, sevgiliniz, kardeşleriniz, eşleriniz, iş arkadaşlarınız, büyükleriniz ve küçükleriniziz. Aynı yerde büyümüş insanlarız. Bizi “öcü” göstermeye çalışmanız gerçeğe dayanmıyor. Sizden farkımız ise hür doğduğumuz ve hür yaşamaya hakkımız olduğu için irademizle seçtiğimiz yeni dinimiz. Sizler müslümanlar olarak emredildiği gibi kafa kesmeye varana kadar, yeryüzünde allahın halifesinin yapması gerekeni yapmaya çalışacaksınız. Siz busunuz çünkü. Bundan fazlası hiçbir zaman olmadınız. Tıpkı bizi ifşalarken kullandığınız düzgün ana diliniz gibi düzgün işler yapacağınızdan şüphem yok.

Esenlikler,

Düşman artık son demlerini yaşadığını biliyor.Son zamanlarda pislam üyelerinin topluca yüksek sayılar’da dua’lar okuması..Din’e çok bağlı olmayanların bile din’e fazlasıyla sarılması vb..Dine bağlı olmayanları annem’den biliyorum annem ben Ss olmadan önce çok dua okumazdı ancak artık fazlasıyla ediyor..

Apollonius666 said:

Hav Hav organizasyonu olsa kendileri ile daha uyumlu olurdu

Asıl sapık olanlar bunlar zaten. Çalıştığım iş yerinde atanamamış müezzin bana yürüyo (gerçi koşuyo demek daha doğru olur) bu beni rahatsız ediyo tersliyom yanımdan siktir ediyom yine gelip yavşıyo ya sapık. İleri gitmeye kalkarsa onu orada öldürme hakkım var mı ?

( Ve Bright truth bey lütfen öldürme kelimesi geçtiği için silmeyin rica ederim)

Baroness Blossom said:

Asıl sapık olanlar bunlar zaten. Çalıştığım iş yerinde atanamamış müezzin bana yürüyo (gerçi koşuyo demek daha doğru olur) bu beni rahatsız ediyo tersliyom yanımdan siktir ediyom yine gelip yavşıyo ya sapık. İleri gitmeye kalkarsa onu orada öldürme hakkım var mı ?

( Ve Bright truth bey lütfen öldürme kelimesi geçtiği için silmeyin rica ederim)

Esenlikler,

Nefs-i müdafaanın ne tür durumlarda hukuk önünde haklı gerekçe olarak kabul edildiğini öğrenin.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Nefs-i müdafaanın ne tür durumlarda hukuk önünde haklı gerekçe olarak kabul edildiğini öğrenin.

İyi geceler.

Tabi o da var ama ben satanizmde var mı diye sormak istemiştim. Kusura bakmayın baya sinirliyimde şuan.

Baroness Blossom said:

Bir büyüğüne durumu anlatmalısın acilen. İğrenç.

CinnamonCake said:
Bir büyüğüne durumu anlatmalısın acilen. İğrenç.

Esenlikler,

Bunu yaparsan o "DiNdEn SoĞuMaSıN" diye beni herşeyden uzaklaştırıp beni takımımızdan bulunan tarikat yurduna gönderir, ve tabi bu da benim 1,5 yıldır uğraşımı çöpe çevirir. Ve inan bu Adam bunu da yapar.

En azından o müezzin bozuntusu bana sınırları daha fazla aşmaya çalışırsa onu hırpalayabilirim ve onu tehdit edebilirim bu çokta zor olmaz.

(İşlerine ailemi karıştırmayı sevmiyorum çünkü herşeyi alt üst ediyorlar, okul evraklarına bile ailemi karıştırmamaya gayret gösteriyorum)

İyi akşamlar.

Pegasus666 said:
Polise gidersin. En fazla ifadesini alıp serbest bırakırlar yine de gözünü korkutursun.

Polise gitsem yine ailem devriye girer bu yüzden yine olan bana olur. Ayrıca o ileri giderse onu hırpalamak eğlenceli olur. Öldüremesemde işkence edebilirim. Tabi o gerizekalı bunu da cilve olarak algılarsa diye düşünüyorum. Sanırım bunlarla uğraşmak yerine ekibimi değiştirmek en iyisi.

Baroness Blossom said:
Pegasus666 said:
Polise gidersin. En fazla ifadesini alıp serbest bırakırlar yine de gözünü korkutursun.

Polise gitsem yine ailem devriye girer bu yüzden yine olan bana olur. Ayrıca o ileri giderse onu hırpalamak eğlenceli olur. Öldüremesemde işkence edebilirim. Tabi o gerizekalı bunu da cilve olarak algılarsa diye düşünüyorum. Sanırım bunlarla uğraşmak yerine ekibimi değiştirmek en iyisi.
yer mekan söyle adamı yerlerde sürüklüyüm :D

Baroness Blossom said:

Esenlikler;

Durumunuz için üzüldüm. Fiziksel hayatta yapılması gereken her neyse mutlaka yapacaksınızdır. O konuda bir şey söyleyemem ama Satanizm açısından iki ihtimal var:

1) Adama majikal müdahelede bulunun. Etik sınırlar çerçevesinde adama kara büyü yapın. Öldürmeyin ama ölmekten beter edin. Yaşarken ölüye dönsün. Bırakın size yürümeyi bir daha hiç bir kadına yürümeyi hatta bakmayı aklından geçirmesin. Nasıl bir büyü yapacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

2) Durum hayat memat meselesi değilse , henüz o seviyeye gelmemişse işinden attırın. Yani bu konuda bir büyü yapın.

Bunlardan birini yaparken de Şeytan Baba , Beelzebul Baba ve koruyucunuz yüce Abrasax dan yardım istemeyi unutmayın. Size mutlaka yardım edeceklerdir.

Umarım en kısa sürede bu durumdan kurtulursunuz.

Bol şans...

İyi günler.

Flowers of İnanna said:
Esenlikler;

Durumunuz için üzüldüm. Fiziksel hayatta yapılması gereken her neyse mutlaka yapacaksınızdır. O konuda bir şey söyleyemem ama Satanizm açısından iki ihtimal var:

1) Adama majikal müdahelede bulunun. Etik sınırlar çerçevesinde adama kara büyü yapın. Öldürmeyin ama ölmekten beter edin. Yaşarken ölüye dönsün. Bırakın size yürümeyi bir daha hiç bir kadına yürümeyi hatta bakmayı aklından geçirmesin. Nasıl bir büyü yapacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

2) Durum hayat memat meselesi değilse , henüz o seviyeye gelmemişse işinden attırın. Yani bu konuda bir büyü yapın.

Bunlardan birini yaparken de Şeytan Baba , Beelzebul Baba ve koruyucunuz yüce Abrasax dan yardım istemeyi unutmayın. Size mutlaka yardım edeceklerdir.

Umarım en kısa sürede bu durumdan kurtulursunuz.

Bol şans...

İyi günler.

Esenlikler,

Endişeniz için teşekkürler ama o sapığı uzaklaştırdım. yani ekibimi değiştirdim eğer mecburen tekrar aynı ekipte olmam gerekirse onun yüzüne dahi bakmayacağım ama zaten aynı ekipte olmamız pek olası değil yani merak etmeyin kontrol altında.

(Bu arada aslında erkeğim bu arada)

Verdiğiniz tavsiyeler içinse teşekkürler.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back