Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

RTR'ler ile ilgili sorum var

TraNkaY

New member
1- Bu rtr leri nasıl yapılacığını siteden baktım ama anlayamadım. Bu üçgenin içindeki harfleri ters çevirme gibi bir olay var onu hiç anlayamadım bana detaylı bir şekilde açıklarmısınız.
2- Bu rtr ler karşılığında şeytan babamızdan bir şeyler isteyebilirmiyiz ve bu istekler büyük olabilirmi. Ve bu rtr leri ne kadar yapmam gerek yani bu işi alırsam 250 rtr yapıcam gibi ne kadar yapmam gerek.
(yazım yanlışım varsa kb) iyi günler

Thersthara said:
TraNkaY said:
1- Bu rtr leri nasıl yapılacığını siteden baktım ama anlayamadım. Bu üçgenin içindeki harfleri ters çevirme gibi bir olay var onu hiç anlayamadım bana detaylı bir şekilde açıklarmısınız.
2- Bu rtr ler karşılığında şeytan babamızdan bir şeyler isteyebilirmiyiz ve bu istekler büyük olabilirmi. Ve bu rtr leri ne kadar yapmam gerek yani bu işi alırsam 250 rtr yapıcam gibi ne kadar yapmam gerek.
1- Evet, Tanrılar ile RTR karşılığında anlaşmalar yapabilirsiniz. Lakin veremeyeceğiniz sözleri tutmamalısınız. Tanrılar, dürüstlüğe oldukça fazla önem verirler. 250 RTR'da sizi baya zorlayabilir. Bunun yerine 25, 25 üzerine koya koya anlaşmanız sizin için daha rahat olacaktır. En azından ''Psikolojik'' olarak daha rahat olacağına eminim.
Tamamen merakımdan soruyorum. Kişi, Tanrılara RTR dışında başka ne sunabilir? Tanrıların RTRlar dışında geçerli kabul ettiği başka bir şey var mı? Bunun dışında anlaşmaların Tanrılar tarafından onaylandığı nasıl anlaşılabilir? Anlaşma yapılması için ilgili konuda uzman bir Tanrıya mı ulaşmak gerekir yoksa direkt Şeytan Babamız bu konuda yardımcı olur mu?

Thersthara said:
Spine said:
Thersthara said:
1- Evet, Tanrılar ile RTR karşılığında anlaşmalar yapabilirsiniz. Lakin veremeyeceğiniz sözleri tutmamalısınız. Tanrılar, dürüstlüğe oldukça fazla önem verirler. 250 RTR'da sizi baya zorlayabilir. Bunun yerine 25, 25 üzerine koya koya anlaşmanız sizin için daha rahat olacaktır. En azından ''Psikolojik'' olarak daha rahat olacağına eminim.
Tamamen merakımdan soruyorum. Kişi, Tanrılara RTR dışında başka ne sunabilir? Tanrıların RTRlar dışında geçerli kabul ettiği başka bir şey var mı? Bunun dışında anlaşmaların Tanrılar tarafından onaylandığı nasıl anlaşılabilir? Anlaşma yapılması için ilgili konuda uzman bir Tanrıya mı ulaşmak gerekir yoksa direkt Şeytan Babamız bu konuda yardımcı olur mu?

Esenlikler,

Anlaşma yapılması da o kadar gerekli değildir aslında, sadece istediğimiz yardımın karşılığında bir çabada bulunmamız onlara saygı göstergesidir. Ruhani sorumluluklarını yerine getiren bir SS'e zaten tanrılarımız yardım edeceklerdir.

Bu iş ''Parayı veren düdüğü çalar'' tarzı işlemez o nedenle. Tabii, yaptıkları yardımlara karşı minnetimiz ve onlara duyduğumuz derin saygı nedeniyle böyle ''karşılıklar'' verilebilir.

Tanrıların istekleri çok ayrı olabilir, RTR yapıp İnsanlığa yardım etmemizi ve meditasyon yapıp kendimize yardım etmemizi her tanrı ister. Tabii bazı Tanrıların daha ''Özel'' istekleri olabilir. Lord Pazuzu, Yüksek Rahibemizden kendisine şiir yazmasını istemiştir mesela. Ya da tanıdığım ve yakınım olan bir SS'den, o dönemde henüz SS olmayan birine Satanizm anlatmasını istemişlerdi. Bu tarz özel istekleri olabilir.

Bu sadece Tanrılarımızın kendi özel istekleri doğrultusunda olmaz. Tanrılara olan saygımızı, bize bahşettikleri yetenekler ile göstermemiz hoşlarına gider çoğu zaman. Heykeller, şiirler, şarkılar ve resimler onları onurlandırmak için yapılabilir.

Benim de bir sürü resmim bulunmakta. Çizdiğim resimlerin bazılarını ''Share Your Artwork'' başlığı altında görebilirsiniz.

İstekleri ve arzuları çok apayrı ve özel şeyler olabilir. Tabi genel olarak onları mutlu ettiğimiz sürece sorun yoktur. Bunu yapmanın en iyi ve kolay yöntemi de İnsanlık ve kendi ruhumuz üzerine çalışmalar yapmamız.

İyi geceler.
Şimdi görüyorum. Teşekkür ederim.

Hazır bağlantılı bir konu açılmışken sormak isterim, evet, sanal ortamda tanıdığımız birini Spiritüel Satanizm ile tanıştırmak görece daha kolay. Özellikle daima anonim kalmışsanız ve istediğiniz zaman kişiyi uzaklaştırabiliyorsanız, riske girmeye değer ki ben de kendimce sanaldaki dostlarımı bu konuda uyandırmaya, onları kademeli şekilde Tanrılarımıza yakınlaştırmaya çalışıyorum.

Sorun şu ki, gerçek hayattan tanıdığım bir iş arkadaşım var. Bu kişinin psişik olara doğuştan açıklığı olduğunu düşünüyorum ve bence yeteneklerini değerlendirebileceği bir fırsata sahip olsa, onun için çok iyi olurdu. Tabii kendimi gerçek hayatta ifşa etmem inanılmaz aptalca ve düşüncesizce bir hareket olurdu, dolayısıyla böyle bir işe kalkışmadım. Yine de uyandırmak istediğimiz, gerçek hayattan tanıdığımız insanları, kendimizi riske atmadan Şeytan Babamızın ve Tanrılarımızın ışığına yönlendirmenin herhangi bir yolu var mı? Yoksa bu kişilerin yalnızca şanslı olmalarını mı ummalıyız?

Thersthara said:
TraNkaY said:

Esenlikler.

2- RTR'lar ile alakalı sorularınıza ise örnekler vererek anlatacağım.

------------------------------------------------NİHAİ RTR------------------------------------------------

Ekran_Resmi_2022-08-25_22.48.17.png

ilk olarak VAĞT kelimesi verilmiş. Bu kelimeyi 9 kere arka arkaya söyleyin. Ardından verilmiş kelimeye geçin. 2. Kelime FUT olduğu için, 9 kere arka arkaya FUT diyin. Sonrasında VUT geliyor, mantık böyle.

Verilmiş yazılı kelimelerin her birini 9 kere söyleyin. Ardından Üstlerinde bulunan İbranice harfi karalayın. Karalama konusunda kafanız karıştıysa direkt şu link üzerinden de yapabilirsiniz. https://i.delegao.moe/oZSE4XbU.html

Bu link üzerinde fareyi kullanarak basılı tutup ''Paint''te resim yapar gibi kelimeleri karalayabilirsiniz.

Bu yukarıda bahsettiğim şekilde, önünüzde gördüğünüz bütün harfleri 9 kere söyleyin. Ardından üstteki harfi karalayın. Alltakine geçin ve aynısını bitene kadar yapın. Sonrasında önünüzde söylemeniz gereken cümleler (Afirmasyon diyoruz onlara) çıkacaktır. Bu afirmasyonları tekrarlayın.

Ekran_Resmi_2022-08-25_22.54.09.png

Afirmasyonlar (cümleler) ritüelin sonunda, bütün kelimeler bittikten sonra tekrar edilmelidir.

------------------------------------------------Tetragrammaton'u Öldürme RTR'ı------------------------------------------------

Bu RTR gerçekten de karışık anlatılmıştır ve ben de zamanında anlayamamıştım. Ancak şu anda bu RTR'I yaparken yanda talimatların yazdığı bir sayfa açıyorum, oldukça yardımı dokunuyor.

Ekran_Resmi_2022-08-25_22.58.32.png

Yukarıdaki ''Şu'' yazısına tıklayarak aynı sayfaya ulaşabilirsiniz. Ben yine de talimatların yazdığı sayfanın linkini bırakacağım. https://spirituelsatanizm.org/perdeyi-yirtiyoruz-rituel-takvimi/

Yine de kafanız karışıyorsa sadece şu altta yazdığım talimatları okuyarak yapın. (Yazıyı çok uzun tutmamak amacıyla bütün talimatları vermedim. Bıraktığım linkte zaten hepsi detaylı bir biçimde yazmaktadır.)

BİRİNCİ AŞAMA:

Bunların hepsini 3’er kez titretin: DUUY • DUY • DOY • THOY • TUY
*ÜÇGENİN İÇİNDEKİ HARFİ KARALAYIN*
Bunların hepsini 3’er kez titretin: HEYH • HEH
Bunların hepsini 3’er kez titretin: VAĞV • VAUV • VOV (O, aslında O ile A arası bir ses olacak) • VAOV (Amerikan İngilizcesiyle “WOW” demek gibi)
Bunların hepsini 3’er kez titretin: HEYH • HEH

*BÜTÜN BUNLARIN HEPSİNİN ÖLDÜĞÜNÜ HİSSEDİN VE BİLİN*

İKİNCİ AŞAMA: ....

Birinci aşamada ilk ''DUUY'' kelimesini vermiş, 3 kere söylememiz gerektiği yazıyor. 3 Kere ''DUUY'' demelisiniz burada. Sonrasında ise daha kısa hali olan ''DUY'' kelimesini vermiş, Bu kelimenin de 3 kere söylenmesi gerektiği yazıyor. 3 Kere ''DUY'' demelisiniz o kısımda. Sonrasında ''DOY'' kelimesi vermiş, yine 3 defa. ''DOY DOY DOY'' diyorsunuz. Bu böyle böyle devam ediyor. ''THOY THOY THOY'' ''TUY TUY TUY'' (Alt satıra geçin.) ''HEYH HEYH HEYH'' ''HEH HEH HEH'' (Alt satıra geçin) ''VAĞV VAĞV VAĞV... Diye devam ediyor.

Birinci aşamada verilen bütün kelimeleri söyledikten sonra. Üçgenin en üst ''1.'' kısmını karalamalısınız. Yani aşağıda resmini verdiğim kısım oluyor bu.

Ekran_Resmi_2022-08-25_23.04.10.png

Bunu yaptıktan sonra, sıra 2. kısımda. O da 1. kısım gibi, sadece 3 değil, 6 defa tekrarlıyoruz. Ayrıca bu sefer tekrar etmemiz gereken toplamda 3 kelime var. Öncekinde 4 idi.

İKİNCİ AŞAMA:

Bunların hepsini 6’şar kez titretin: DUUY • DUY • DOY • THOY • TUY
Bunların hepsini 6’şar kez titretin: HEYH • HEH
Bunların hepsini 6’şar kez titretin: VAĞV • VAUV • VOV (O, aslında O ile A arası bir ses olacak) • VAOV (Amerikan İngilizcesiyle “WOW” demek gibi)

*BÜTÜN BUNLARIN HEPSİNİN ÖLDÜĞÜNÜ HİSSEDİN VE BİLİN*

DUUY kelimesini 6 defa tekrarlıyorsunuz. Sonrakilere geçip diğer hepsini 6 defa tekrarlıyorsunuz. 2. Aşama için silmeniz gereken kısım ise aşağıda verdiğim fotoğrafta gözüküyor. Bu sefer ''2. Sıra'' yazılı yeri siliyorsunuz. Sonrasında da 3. için aynısını yapıyorsunuz ve siliyorsunuz. 4. de için de yaptıktan sonra bitiyor zaten.

Ekran_Resmi_2022-08-25_23.09.45.png

Diğer kısımlarda da böyle devam ediyor. Attığım sayfayı iyice okursanız mantığını çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Yeniden son defa özet geçeceğim. Ana mantık, verilen kelimeleri verilen sayı kadar söyleyip sonrasında düşman harflerini karalamak. Bu kadar basit. Ardından afirmasyonlar söylemek.

Şimdi çok uzun geliyor olabilir çünkü karmaşık. İnanın bana toplam 1 RTR yapmak şu anda benim 10 dakikamı bile almıyor. Alışınca çok daha hızlanacak ve seri şekilde devam ettirebileceksiniz.

Anlamadığınız kısımları sorun lütfen. Kendim anlatamadığım kısımlar için de affınıza sığınıyorum.

İyi geceler.

Merhabalar bazıları bu kelimeleri titretiyor bazıları da titretmiyor peki titretmem gereklimidir ?

Spine said:
Sorun şu ki, gerçek hayattan tanıdığım bir iş arkadaşım var. Bu kişinin psişik olara doğuştan açıklığı olduğunu düşünüyorum ve bence yeteneklerini değerlendirebileceği bir fırsata sahip olsa, onun için çok iyi olurdu. Tabii kendimi gerçek hayatta ifşa etmem inanılmaz aptalca ve düşüncesizce bir hareket olurdu, dolayısıyla böyle bir işe kalkışmadım. Yine de uyandırmak istediğimiz, gerçek hayattan tanıdığımız insanları, kendimizi riske atmadan Şeytan Babamızın ve Tanrılarımızın ışığına yönlendirmenin herhangi bir yolu var mı? Yoksa bu kişilerin yalnızca şanslı olmalarını mı ummalıyız?

Meditasyona, Yoga’ya, Çakralara, Astrolojiye, dinlere, reptilian teorilerine, nasyonal sosyalizme bakış açısı nasıl?

Sohbet ederken çakralarını açmak istediğinden bahseden, bir anda aslında Hitler’in kötü olmadığını söyleyen, om gibi mantraların işe yaramazlığı konusunda tartıştığım, meditasyon öğrenmeye gidip para ödediğini öğrendiğim arkadaşlarım oldu. Sohbet edin. Satanizm hakkında değil. Kendi düşüncelerini anlatması için teşvik edin. Programlanmalardan arınıldığında ve yargılanma tehlikesi olmadığında bütün Centil ruhlar özünde Pagan. Satanizmden bahsetmeyin. Kendini gerçekleştirmek, hayatın anlamından, karma ve dharma’dan bahsedin. Saf materyalist ateist değilse meditasyon yapmaya ikna etmek çok zor olmaz.

Pegasus666 said:
Spine said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Anlaşma yapılması da o kadar gerekli değildir aslında, sadece istediğimiz yardımın karşılığında bir çabada bulunmamız onlara saygı göstergesidir. Ruhani sorumluluklarını yerine getiren bir SS'e zaten tanrılarımız yardım edeceklerdir.

Bu iş ''Parayı veren düdüğü çalar'' tarzı işlemez o nedenle. Tabii, yaptıkları yardımlara karşı minnetimiz ve onlara duyduğumuz derin saygı nedeniyle böyle ''karşılıklar'' verilebilir.

Tanrıların istekleri çok ayrı olabilir, RTR yapıp İnsanlığa yardım etmemizi ve meditasyon yapıp kendimize yardım etmemizi her tanrı ister. Tabii bazı Tanrıların daha ''Özel'' istekleri olabilir. Lord Pazuzu, Yüksek Rahibemizden kendisine şiir yazmasını istemiştir mesela. Ya da tanıdığım ve yakınım olan bir SS'den, o dönemde henüz SS olmayan birine Satanizm anlatmasını istemişlerdi. Bu tarz özel istekleri olabilir.

Bu sadece Tanrılarımızın kendi özel istekleri doğrultusunda olmaz. Tanrılara olan saygımızı, bize bahşettikleri yetenekler ile göstermemiz hoşlarına gider çoğu zaman. Heykeller, şiirler, şarkılar ve resimler onları onurlandırmak için yapılabilir.

Benim de bir sürü resmim bulunmakta. Çizdiğim resimlerin bazılarını ''Share Your Artwork'' başlığı altında görebilirsiniz.

İstekleri ve arzuları çok apayrı ve özel şeyler olabilir. Tabi genel olarak onları mutlu ettiğimiz sürece sorun yoktur. Bunu yapmanın en iyi ve kolay yöntemi de İnsanlık ve kendi ruhumuz üzerine çalışmalar yapmamız.

İyi geceler.

Hazır bağlantılı bir konu açılmışken sormak isterim, evet, sanal ortamda tanıdığımız birini Spiritüel Satanizm ile tanıştırmak görece daha kolay. Özellikle daima anonim kalmışsanız ve istediğiniz zaman kişiyi uzaklaştırabiliyorsanız, riske girmeye değer ki ben de kendimce sanaldaki dostlarımı bu konuda uyandırmaya, onları kademeli şekilde Tanrılarımıza yakınlaştırmaya çalışıyorum.

Esenlikler

Aranız bozulabilir çok üstüne düşmeyin. Tecrübeyle sabit.

İyi geceler.
Pammy said:
Spine said:

Meditasyona, Yoga’ya, Çakralara, Astrolojiye, dinlere, reptilian teorilerine, nasyonal sosyalizme bakış açısı nasıl?

Sohbet ederken çakralarını açmak istediğinden bahseden, bir anda aslında Hitler’in kötü olmadığını söyleyen, om gibi mantraların işe yaramazlığı konusunda tartıştığım, meditasyon öğrenmeye gidip para ödediğini öğrendiğim arkadaşlarım oldu. Sohbet edin. Satanizm hakkında değil. Kendi düşüncelerini anlatması için teşvik edin. Programlanmalardan arınıldığında ve yargılanma tehlikesi olmadığında bütün Centil ruhlar özünde Pagan. Satanizmden bahsetmeyin. Kendini gerçekleştirmek, hayatın anlamından, karma ve dharma’dan bahsedin. Saf materyalist ateist değilse meditasyon yapmaya ikna etmek çok zor olmaz.
Anladım. Teşekkür ediyorum.

Spine said:
Thersthara said:
TraNkaY said:

Kişi tanrılara, onlara düşmanla savaşta yardım edebilecek her şeyi teklif edebilir kanımca, tabi yine siz enerji falan yollamayın sıradan bir insanın enerjisi tanrılar için (ibrahimi parazitlerin aksine) büyük okyanus veya pasifik okyanusuna göz damlasıyla su damlatmak gibi gelir, olan sizin suyunuza olur. Ve günümüzde düşmanla savaşmak için en iyi ve önemli şey RTR. Elinde susturuculu makineli tüfek varken askerde düşmana koşup bıçaklamaya çalışmak gibi olurdu RTR dışındaki şeyler.

Spine said:
Thersthara said:
Spine said:

Esenlikler,

İyi geceler.

Beyaz ırka farkındalık sağlar RTR, zaten RTR yaptıkça daha çok insan satanizmi keşfeder.

Altay said:
Beyaz ırka farkındalık sağlar RTR, zaten RTR yaptıkça daha çok insan satanizmi keşfeder.

Esenlikler,

Burada bir not düşmek istiyorum. Evet, RTR'lar hâlâ eski özelliklerini koruyorlar ve önemliler, bu yüzden Yüksek Rahip Hoodedcobra666 devam kararı aldı. Ancak, RTR'ların asıl odak noktası Yahudilerin ruhlarının bağlı olduğu ve büyülerinin temeli olan alfabelerini yok etmektir, saldırıya geçtiklerinde planlarını çökertmektir.

Centilleri Tanrılara bağlamak isteyen bir kişinin Şeytan'ın Gücü Ritüeli yapması daha doğru olacaktır. Bu ritüeller doğrudan dünyayı Tanrılara açar, insanların kalplerini öz yaratıcılarına yönlendirir. Tanrıların ritüellerinin günlük bazda olmadığı, takvimlerle ilerleneceği yanılgısına düşmeyin.

Tabii öte yandan düşmanı astralde bizden daha aşağıda tutmak, lanetlerden arınmak, düşmana iyice zarar vermek için RTR'lar önemli, ancak günlük olarak bunu önceliğiniz yapmayın.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Altay said:

Esenlikler,

Burada bir not düşmek istiyorum. Evet, RTR'lar hâlâ eski özelliklerini koruyorlar ve önemliler, bu yüzden Yüksek Rahip Hoodedcobra666 devam kararı aldı. Ancak, RTR'ların asıl odak noktası Yahudilerin ruhlarının bağlı olduğu ve büyülerinin temeli olan alfabelerini yok etmektir, saldırıya geçtiklerinde planlarını çökertmektir.

Centilleri Tanrılara bağlamak isteyen bir kişinin Şeytan'ın Gücü Ritüeli yapması daha doğru olacaktır. Bu ritüeller doğrudan dünyayı Tanrılara açar, insanların kalplerini öz yaratıcılarına yönlendirir. Tanrıların ritüellerinin günlük bazda olmadığı, takvimlerle ilerleneceği yanılgısına düşmeyin.

Tabii öte yandan düşmanı astralde bizden daha aşağıda tutmak, lanetlerden arınmak, düşmana iyice zarar vermek için RTR'lar önemli, ancak günlük olarak bunu önceliğiniz yapmayın.

İyi akşamlar.

Pekala, düşünürken her türlü yahudileri yenip enerjiyi satanik yaparsak insanlar satanizmi keşfeder diye düşünmüştüm asıl amacı o olmasa bile.

Altay said:
Pekala, düşünürken her türlü yahudileri yenip enerjiyi satanik yaparsak insanlar satanizmi keşfeder diye düşünmüştüm asıl amacı o olmasa bile.

Esenlikler,

Dediğinizde yanlış bir şey yok, eski kullanım alanları hâlâ geçerli. Sadece spesifik olarak bu konuda Tanrıların Ritüelleri daha iyi iş yapıyor ve Tanrıların öngördüğü bundan sonraki planlarımızda Onların ritüelleri daha öncelikli.

Yine de bu tabii ki RTR'ların daha iyi yaptığı ve en uygun araç olduğu işleri ortadan kaldırmıyor. O yüzden zaten Tanrıların Ritüelleri bir tık daha öncelikli şekilde ikisini bir arada götürmeliyiz.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Tanıştığım ve tanıdığım(en azından çoğu ama diğerlerinde pek olumlu olduğu söylenemez) paganlar JoStan nefret ediyorlar yani bu ritüeller bu sorunu kaldırabilir mi ? Yani sonuçta onlarda tanrılara inanıyorlar ama hala anlayışlarını kavrayabilmiş değilim :/ ve tanrıların onlar hakkındaki görüşlerini ne olduğunu gerçekten çok merak ediyorum.

İyi akşamlar.

Baroness Blossom said:
Esenlikler,

Tanıştığım ve tanıdığım(en azından çoğu ama diğerlerinde pek olumlu olduğu söylenemez) paganlar JoStan nefret ediyorlar yani bu ritüeller bu sorunu kaldırabilir mi ? Yani sonuçta onlarda tanrılara inanıyorlar ama hala anlayışlarını kavrayabilmiş değilim :/ ve tanrıların onlar hakkındaki görüşlerini ne olduğunu gerçekten çok merak ediyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Evet, herkesi onlara karşı açar. Son olarak da evet, Tanrılar paganları da korur, ancak Satanistler kadar öncelikli değillerdir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Evet, herkesi onlara karşı açar. Son olarak da evet, Tanrılar paganları da korur, ancak Satanistler kadar öncelikli değillerdir.

İyi geceler.

Esenlikler,

Hımmm anladım cevabınız için teşekkür ederim. ^^

İyi geceler.

tanrılar ve şeytan reptillere müdahale edebilicek güçteler neden müdahale etmiyorlar. bizimmi çabamıza bırakmışlar. ayrıca reptillerin dini inançlardaki sahte tanrıları sadce bir aldatmacamı enerjiyi çeken reptillermi yüksek teknolojileriyle ayrıca şeytanın dünya için bir altın çağı varmı tanrılar ne kadar güçlü

muratd said:
tanrılar ve şeytan reptillere müdahale edebilicek güçteler neden müdahale etmiyorlar. bizimmi çabamıza bırakmışlar. ayrıca reptillerin dini inançlardaki sahte tanrıları sadce bir aldatmacamı enerjiyi çeken reptillermi yüksek teknolojileriyle ayrıca şeytanın dünya için bir altın çağı varmı tanrılar ne kadar güçlü

Sorularını lütfen teker teker sor yani ayırarak böyle hiçbir şey anlaşılmıyor.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back