Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

bir çok sorum var

TraNkaY

New member
Merhaba hemen sorularıma geçiyorum
1- Reenkarnasyon olayı tam olarak nedir? reenkarnasyon'u kim belirliyor ve neye göre belirliyor.
2- Tanrı olmak için maddeler nedir? tanrı olurken ruhumuz nasıl evrelerden geçicek o zaman geldiğinde süreç nasıl olucak
3-Eğer ben büyü bozmaya kadar gelebilirsem müslüman olan aileme ve ya akrabalarıma büyü yapıldığında bunu bozabilmeme izin varmıdır yani onlar müslüman diye yardım etmelimiyim etmemelimiyim?
4- Bu yol uğruna ölen insanlara ne olacak ?
5- Gördüğüm rüyaları nasıl yorumlamam gerek? ya da birilerine yorumlatmammı gerek? yada rüyalar yorumlanırmı?
6-Bu rtr ayinini ne zaman yapmam gerekir yani rtr lerin işe yaraması için meditasyon varmıdır? ve hergün yapmammı gerek ?
7- SS'ler nasıl evlenecekler? evlenirken bir ritüel ve ya ayin gibi şeyler yapılmalımı ?
8- Mesela ben aileme satanist olduğumu söylemedim ve onlar beni müslüman olarak biliyorlar ve ben de öldüm sayalım. Sonra onlar arkamdan dua okurlarsa ve ya mevlüt yaparlarsa yani islama uygun mezara koyarlarsa bu olay bana zarar verirmi
9- son olarak kitap öneriniz varmıdır ? (ss konulu )

TraNkaY said:
Merhaba hemen sorularıma geçiyorum
1- Reenkarnasyon olayı tam olarak nedir? reenkarnasyon'u kim belirliyor ve neye göre belirliyor.
2- Tanrı olmak için maddeler nedir? tanrı olurken ruhumuz nasıl evrelerden geçicek o zaman geldiğinde süreç nasıl olucak
3-Eğer ben büyü bozmaya kadar gelebilirsem müslüman olan aileme ve ya akrabalarıma büyü yapıldığında bunu bozabilmeme izin varmıdır yani onlar müslüman diye yardım etmelimiyim etmemelimiyim?
4- Bu yol uğruna ölen insanlara ne olacak ?
5- Gördüğüm rüyaları nasıl yorumlamam gerek? ya da birilerine yorumlatmammı gerek? yada rüyalar yorumlanırmı?
6-Bu rtr ayinini ne zaman yapmam gerekir yani rtr lerin işe yaraması için meditasyon varmıdır? ve hergün yapmammı gerek ?
7- SS'ler nasıl evlenecekler? evlenirken bir ritüel ve ya ayin gibi şeyler yapılmalımı ?
8- Mesela ben aileme satanist olduğumu söylemedim ve onlar beni müslüman olarak biliyorlar ve ben de öldüm sayalım. Sonra onlar arkamdan dua okurlarsa ve ya mevlüt yaparlarsa yani islama uygun mezara koyarlarsa bu olay bana zarar verirmi
9- son olarak kitap öneriniz varmıdır ? (ss konulu )

Esenlikler,

Reenkarnasyon bildiğimiz üzere ruhumuzun başka bir bedene geçiş sürecidir. Ruhun hangi bedene nasıl gittiğine ruh karar verir. Bunu Gizli Öğreti 2. Cilt kitabında görebilirsiniz.

Joy of Satan resmi web sitesinde Magnum Opus yazısını okuyabilirsiniz.

Evet, ancak ne kadar işlevsel olur onu tanrılar bilebilir.

Eğer kendini yeterince iyi geliştirmiş ise, Magnum Opus'a erişecektir. Ancak tam anlamıyla gelişimi tamamlanmamis ise reenkarnasyon geçirir ve kaldığı yerden devam eder gelişimine.

Rüya yorumu tamamen bilinçaltına dayanır. Rüyaların bir kehaneti yoktur. Bilhassa Cicero, Divination kitabında Oneiromancy tekniğini göremezsiniz.

RTR yaparken, enerji yükseltme meditasyonları yaparız. Evet, her gün yapmalısınız ve birden fazla yapmanız yine hepimizin yararına olur.

Yine resmi websitesi Satanic Wedding yazısı.

Bu konu hakkında bir fikrim yok. Ama muhtemelen ruhunuz güçlüyse bundan etkilenmezsiniz.

Ezoterizm kitaplarini okuyun. H.P. Blavatsky, Rosemary Ellen Guiley ve daha nice Okült'ün kitaplarını okuyabilirsiniz.

İyi günler.

Esenlikler,

1- Reenkarnasyon, canlı yaşamın bulunduğu her yerde gerçekleşir. Kendi Güneş sistemimizde bunu otomatik olarak belirleyen gezegen Ay'dır. Reenkarnasyon, kişinin karmasına uygun şekilde, astrolojik şartlar gözetilerek meydana gelir.

Satanistlerin reenkarnasyonuyla ise Tanrılar bizzat ilgilenir, bedenimizden ayrı kaldığımız bu süreçte bizi korurlar.

2- Öncelikle yaşamlar boyu süren azimli bir meditasyon rutini gereklidir. Kundalini yılanı kafanın tepesine, Taç Çakrasına yükseldiğinde daha gelişmiş meditasyonlar ve yöntemlerle Magnum Opus'un adımları başlatılır ancak bu da uzun bir süreçtir. Sadece üçüncü adımı tamamladıktan sonra kişi ölümsüzleşir. Ruhun ölümsüzleşmesi, güç kaybının durması ise 2. adımda gerçekleşir.

Yüksek Rahip Hoodedcobra666, tek hayat içinde 1. adımın mümkün olduğunu belirtmiştir.

3- Şeytan ve Tanrılar için "aile" kavramı çok önemlidir. Bu yüzden kendisine Baba, Lilith'e de Anne deriz. Aileniz eğer size aşırı "tepkiler" göstermiyorsa [fiziksel şiddet, istismar vs.] onlarla iyi geçinmeniz ve ailenize değer vermeniz öğütlenir. Zaten Tanrılar da sevdiklerimizi korurlar.

4- Reenkarne.

5- Rüyalar çeşit çeşittir. Kimisi bilinçaltından kaynaklanır, kimisi de gerçekten size Tanrılardan gelen mesajlar olabilir. Sezgilerinizle birlikte, gelişince daha doğru ve net bir şekilde bunu anlar ve yorumlama kabiliyetine kavuşursunuz.

6- RTR'lar, ruhani savaşın birer silahlarıdırlar, ve üstünüzdeki Yahudi lanetlerini de yok ederler. Evet, her gün yapmanız önerilir. Yine de Şeytan'ın Gücü Ritüeli'ni de yapmalısınız. Eskiden Tanrılarımız için ritüeller yoktu, şimdiyse onlarla yakınlaşmak ve dünyadaki insanları onlara açmak için ritüellerimiz var.

Her ikisini de devam ettirin ancak eğer gün içinde sadece RTR veya Tanrı Ritüeli fırsatınız varsa, Yüksek Rahibin açıklamalarından yola çıkarak Tanrı Ritüellerini burada tercih edebilirsiniz. Yine de ikisi toplamda 40 dakika civarı sürüyor. Eğer çok meşgul değilseniz ikisini de yapmaya özen gösterin.

7- Bunun hakkında talimatlar var, ilerleyen bir zamanda çevireceğiz.

8- Hayır, Tanrılar korur.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:

Esenlikler,

Yanlış hatırlamıyorsam bunu daha önce de söylemiştim, yine tekrar edeyim: dış kaynak önerirken daha dikkatli olun. Blavatsky, bir Yahudi'ydi, ve sözleri saçmalıktan öte değil. Belki siz okuyup işe yarar kısımlarını çıkarabilirsiniz, yeni adanmış birisi ise bunu yapamaz.

O yüzden yeni adanmış kişilere ve/veya kafası karışık kişilere kaynak önerirken daha dikkatli olun.

İyi günler.

Bright Truth said:
Macellaio(Kasap) said:

Esenlikler,

Yanlış hatırlamıyorsam bunu daha önce de söylemiştim, yine tekrar edeyim: dış kaynak önerirken daha dikkatli olun. Blavatsky, bir Yahudi'ydi, ve sözleri saçmalıktan öte değil. Belki siz okuyup işe yarar kısımlarını çıkarabilirsiniz, yeni adanmış birisi ise bunu yapamaz.

O yüzden yeni adanmış kişilere ve/veya kafası karışık kişilere kaynak önerirken daha dikkatli olun.

İyi günler.

Esenlikler,

Bahsini ettiğiniz sağ el ve sol el görüşünü dünyaya ilk kez Blavatsky ortaya atmıştır. Ne olursa olsun bu kaynakların Satanizm filtresinden geçtikten sonra kabul edilmemesi için bir sebep görmüyorum.

Aynı zamanda daha önce Cicero ve Homeros gibi insanların da kaynaklarının değiştirildiğini iddia etmiştiniz. Biz bu kaynakları kullanamayacaksak hangi kaynağı kullanacağız?

İyi günler.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

Bahsini ettiğiniz sağ el ve sol el görüşünü dünyaya ilk kez Blavatsky ortaya atmıştır. Ne olursa olsun bu kaynakların Satanizm filtresinden geçtikten sonra kabul edilmemesi için bir sebep görmüyorum.

Aynı zamanda daha önce Cicero ve Homeros gibi insanların da kaynaklarının değiştirildiğini iddia etmiştiniz. Biz bu kaynakları kullanamayacaksak hangi kaynağı kullanacağız?

İyi günler.

Esenlikler,

Sorun zaten "filtreleme" kısmında başlıyor. Siz veya ben bu işlemi yapabiliriz ancak yeni adanan birisi nasıl yapabilsin? Satanizmi ne kadar biliyor da filtresini geçirebilsin?

Homeros'un yazılarını da bir süre önce Yüksek Rahibe sordum. Değiştirilmekten ziyade çeviride hatalar olduğunu söyledi ve Antik Yunanca öğrenilip okunursa daha iyi olacağını söyledi. O konuda sanırım birkaç ihtimal ortaya atmıştım, doğrusunu da siz sorduğunuz için şimdi aktarmış olayım.

Son olarak ben sizin bu konuda daha sorumlu davranmanız gerektiğini düşünüyorum. Daha önce de söyledim; birkaç yıldır bu dinin içindesiniz, yeni insanlara öğretirken daha dikkatli olmalısınız.

İyi günler.

Bright Truth said:
Macellaio(Kasap) said:

Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

Blavatsky'nin yahudi olduğunu nerden biliyoruz? Bunu iddia eden herhangi bir kaynak bulamadım.

İyi Geceler.

TheDarknessInLight666 said:
Esenlikler,

Blavatsky'nin yahudi olduğunu nerden biliyoruz? Bunu iddia eden herhangi bir kaynak bulamadım.

İyi Geceler.

Esenlikler,

Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın başka bir üyeye verdiği bu cevabını okuyabilirsiniz.

İyi günler.

Çakralar nasıl döndürülür? Hangi yöne döndürülür? Dönüş hızı ne kadar olmalı?

Üçüncü göz çakrasını hayal ederken döndürmek gerekir mi, yoksa sabit mi kalmalı?

El çakraları ne renktir? Döndürmek gerekir mi?

Ruhani görüş kazandıktan sonra çakraların tam olarak nerede olduğu görebilir ve onlara dokunulabilir mi?

Büyüler tek seferlik mi yapılır? Etkisi ne kadar sürer?

44-88 said:
Çakralar nasıl döndürülür? Hangi yöne döndürülür? Dönüş hızı ne kadar olmalı?

Üçüncü göz çakrasını hayal ederken döndürmek gerekir mi, yoksa sabit mi kalmalı?

El çakraları ne renktir? Döndürmek gerekir mi?

Ruhani görüş kazandıktan sonra çakraların tam olarak nerede olduğu görebilir ve onlara dokunulabilir mi?

Büyüler tek seferlik mi yapılır? Etkisi ne kadar sürer?
?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back