Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sarkaç hakkında soru

Louisiana

New member
Merhaba, sarkaç hakkında birkaç soru soracaktım.

Sarkaç yardımı ile Koruyucu Demon 'ımın adını öğrenmeye çalıştım fakat sarkaç bana manasız harfler verdi ve bir anlam çıkartamadım. Forumlar da zihnimi eğitmem gerektiğini okudum ancak bunu sarkaç ile yapmadan önce sarkacı kodlayıp arındırma gibi şeyler yapmam gerekiyor mu? Eğer ki gerekiyorsa en doğru kaynakları nereden bulabilirim.

Louisiana said:
Merhaba, sarkaç hakkında birkaç soru soracaktım.

Sarkaç yardımı ile Koruyucu Demon 'ımın adını öğrenmeye çalıştım fakat sarkaç bana manasız harfler verdi ve bir anlam çıkartamadım. Forumlar da zihnimi eğitmem gerektiğini okudum ancak bunu sarkaç ile yapmadan önce sarkacı kodlayıp arındırma gibi şeyler yapmam gerekiyor mu? Eğer ki gerekiyorsa en doğru kaynakları nereden bulabilirim.
Esenlikler,

Sadece arındır, kodlama. buraya tıkla daha fazla bilgi alırsın.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Sarkaç hakkında herkese yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir kaç fikrimi izninizle paylaşmak isterim.

Sarkaç kullanımında ki doğal taşların hepsi içerisinde en çok kristal kuvarz en yaygınıdır, özellikleri gereği fakat bugüne kadar kullanılan tüm doğal taşların hespinin fiziksel manada kasların gerilmesi yada kullananın kişisel enerjisi ile manüpüle olmasından dolayı en mükemmel sonucu vermediği kesin, tabi yıllarınızı verip artık aştım denilecek bir noktaya gelmediyseniz. Bu durumu engellemek adına sol elin avuç içi ile perdeleme yapılması ve her soru sonrası yanınızda bulunan bir bardak suyun içerisine sarkacın daldırılması önerilir doğru cevapları alabilmek adına.

Bu durumu değiştiren bir taş yakın zaman da dünyada gittikçe etkin olmaya başladı. Yani manüpüle olmayan içeriği %99 oranında karbon içeren Shungite isimli sadece Rusyadan çıkarılan bir doğal taş.

Ben harika sonuçlar aldım, sadece soru sormak adına değil, ayrıca enerji temizlemede aura yada mekan bağlamında, çakra çalışmalarında ve enerjileri yönlendirmede oldukça etkili olduğunu söyleyebilrim.

Haricinde sadece okuma yapmak için en kuvvetli sarkaç türü de pek bulunamayan ve şahsi çabalarınızla yaptırabileceğiniz kayın ağacından yapılmış sarkaçlardır. Sorulara yanıltmadan çok net cevaplar alabilmenizi sağlar.

Bir çok çark tablom var ama cidden en zoru harf tablosudur, %100 ben dahi halen güvenemediğim durumlar oluyor açıkcası.

Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back