Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Resim yapa bilmek/Sanat/El kabiliyetleri

rinnn

New member
Daha iyi resim yapa bilmek veya el kabiliyetlerini geliştirmek için büyü/rün önere bilir misiniz?

Esenlikler,
Teşekkürler. Rün için baktım ama bulamadım. Bildiğiniz böyle bir rün var mı?

İyi günler.

rinnn said:
Esenlikler,
Teşekkürler. Rün için baktım ama bulamadım. Bildiğiniz böyle bir rün var mı?

İyi günler.
Esenlikler,

Rüne gerek yok, doğum haritanızı inceleyin, eğer Venüsünüz size bir şekilde sanat yeteneği veriyorsa Venüsünüzü güçlendirmek için Kare çalışması yapabilirsiniz. Eğer vermiyorsa da sanat yeteneğinizi güçlendirmesi için Venüs Karesi ile çalışın.

İyi günler.

Thersthara said:
rinnn said:
Daha iyi resim yapa bilmek veya el kabiliyetlerini geliştirmek için büyü/rün önere bilir misiniz?

Esenlikler,

Venüs karesi kullanabilirsiniz.

İyi geceler.

Esenlikler, size ulaşabilmemin herhangi bir yolu var mı? Garip gelecek belki ama aşk konusunda burada sizden başka bana tavsiye verecek olduğunu sanmıyorum. Çıkmaz bir durumdayım ve bile isteye yaptığım bir şey değil. Umarım bunu düşünürsünüz.

shuddh said:
Thersthara said:
rinnn said:

Esenlikler,

Venüs karesi kullanabilirsiniz.

İyi geceler.

Esenlikler, size ulaşabilmemin herhangi bir yolu var mı? Garip gelecek belki ama aşk konusunda burada sizden başka bana tavsiye verecek olduğunu sanmıyorum. Çıkmaz bir durumdayım ve bile isteye yaptığım bir şey değil. Umarım bunu düşünürsünüz.

Nasıl tavsiyeler istiyorsunuz? Ruhani olarak mı,deneyim olarak mı? İkisinde de yardımcı olabilirim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back