Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

X evime X gezegenini koyabilir miyim? / Gezegensel kareler ile alakalı soru.

Druid of the Truth

New member
Thersthara said:
Esenlikler,

Forumlarda gezinirken,

Empowerment of specific houses - adding solar energy to a specific house (see examples here)
"This energy of the Sun has permanently given me a solar expression within all the affairs of my _______ house, in the best way for me."

Bu yazı ile karşılaştım. Bu sanırım mümkün bir şey. Gezegensel kareler ile o gezegenin enerjisini, dilediğimiz eve yerleştirebiliyormuşuz. Bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

Kendim bu yönde bir afirmasyon yazmaya çalıştım, ancak şu cümleyi Türkçe ''afirmasyon kalıplarıyla'' yazdıktan sonra tam olarak emin olamadım, afirmasyon pek içime sinmedi. Aşağıda verdiğim afirmasyon uygun mu? Değil ise uygun bir afirmasyon önerir misiniz rica etsem.

10x ''Pozitif sağlıklı ve kalıcı olarak Güneş ve Regulus'un enerjileri Doğumsal haritamdaki 1. evimi donatıyor ve 1. evime enerjilerini yerleştiriyorlar''

(21 Ağustos, Güneş-Regulus kavuşum gününde başlayacağım, ondan öyle yazıyor, o kısma takılmayın.)

Afirmasyon ve bu çalışma hakkında herhangi bir bilgi veya öneri verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

İyi geceler.

Bu yazıyı yüksek rahipler mi yazmıştı yoksa rastgele biri mi?Bana kalırsa da yapılabilir ama çok enerji ister gibime geliyor

Wotan's Druid said:
Bu yazıyı yüksek rahipler mi yazmıştı yoksa rastgele biri mi?Bana kalırsa da yapılabilir ama çok enerji ister gibime geliyor

Esenlikler,

Konu sahibi üyenin açtığı başlık kafa karıştırıcı. Yazı, JoS Muhafızı Blitzkreig'a ait. "Koymak" yerine "kutsamak" denmesi gerekiyordu, sanırım bu yüzden yanlış anladınız. Güneş tüm frekanslarda bulunduğu ve renk tayfını içerdiği için, her evi kutsamak için kullanılabilir. Güneş'in kendi doğasından ötürü zaten Kova ve Terazi hariç her burçtayken karesi yapılabilir.

İyi günler.

Bright Truth said:
Wotan's Druid said:

Esenlikler,

Konu sahibi üyenin açtığı başlık kafa karıştırıcı. Yazı, JoS Muhafızı Blitzkreig'a ait. "Koymak" yerine "kutsamak" denmesi gerekiyordu, sanırım bu yüzden yanlış anladınız. Güneş tüm frekanslarda bulunduğu ve renk tayfını içerdiği için, her evi kutsamak için kullanılabilir. Güneş'in kendi doğasından ötürü zaten Kova ve Terazi hariç her burçtayken karesi yapılabilir.

İyi günler.

Şimdi yerine oturdu işte teşekkür ederim.Güneş her frekansı içeriyor.Magnum opusun 3. Adımında Ruha neden Güneş tapınağı denildiği de anlaşılıyor o zaman.Eksiksizlik.

Thersthara said:
Wotan's Druid said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Forumlarda gezinirken,

Bu yazı ile karşılaştım. Bu sanırım mümkün bir şey. Gezegensel kareler ile o gezegenin enerjisini, dilediğimiz eve yerleştirebiliyormuşuz. Bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

Kendim bu yönde bir afirmasyon yazmaya çalıştım, ancak şu cümleyi Türkçe ''afirmasyon kalıplarıyla'' yazdıktan sonra tam olarak emin olamadım, afirmasyon pek içime sinmedi. Aşağıda verdiğim afirmasyon uygun mu? Değil ise uygun bir afirmasyon önerir misiniz rica etsem.

10x ''Pozitif sağlıklı ve kalıcı olarak Güneş ve Regulus'un enerjileri Doğumsal haritamdaki 1. evimi donatıyor ve 1. evime enerjilerini yerleştiriyorlar''

(21 Ağustos, Güneş-Regulus kavuşum gününde başlayacağım, ondan öyle yazıyor, o kısma takılmayın.)

Afirmasyon ve bu çalışma hakkında herhangi bir bilgi veya öneri verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

İyi geceler.

Esenlikler,

Joy of Satan Muhafızı Blitzkreig'in yazısıdır. https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=3&t=76205 Buradan okuyabilirsiniz.

İyi günler.

Teşekkür ederim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back