Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Önemli!!!!

SEDİ LUCİFER 666

New member
Ben joS'taki meditasyonları vs. Yapmıştım ve etkisini birazçık görmüştüm ama joS' a yinede pek inanmamişdım ve pek bana göre bir inanç değil gibiydi, internetteki joS hakkındaki yazılarda joSun gerçek olmadığına emin oldum sonra meditasyonları ve RTRleri yapmayı kestim, deist oldum tevratı incili okdum önçe hristiyan oldum daha sonrada Yahudiligi benimsedim Yahudi olmadan sadeçe yahudiliği benimseyerek çok kısa bir süre YHWH' ye ibadet ettim sonrada satanist eköller arasında gelib geldim joS'un metidasyonları işe yarayınca başımdan aşağı kaynar sular döküldü, Yahudi olmayan sonradan kısa bir süre yahudiliği benimsemiş biri geri spirituel satanist olabilirmi

Lütfen çevaplayın.

Böyle yazı yazan biri nasıl olur da Şeytan’ı keşfetmiş, anlamış olabilir bilmiyorum; çok şaşkınım. Bilemiyoruz, SS olabilirsin herhalde. Sonuçta yahudi değilmişsin. Nasıl gidip de bu ibrahimi dinlerin bizzat kaynağına, kalbine ibadet edecek kadar oraya çekildin onu da anlamadım. Temiz bir ruh olmadığın açık.

SEDİ LUCİFER 666 said:
Ben joS'taki meditasyonları vs. Yapmıştım ve etkisini birazçık görmüştüm ama joS' a yinede pek inanmamişdım ve pek bana göre bir inanç değil gibiydi, internetteki joS hakkındaki yazılarda joSun gerçek olmadığına emin oldum sonra meditasyonları ve RTRleri yapmayı kestim, deist oldum tevratı incili okdum önçe hristiyan oldum daha sonrada Yahudiligi benimsedim Yahudi olmadan sadeçe yahudiliği benimseyerek çok kısa bir süre YHWH' ye ibadet ettim sonrada satanist eköller arasında gelib geldim joS'un metidasyonları işe yarayınca başımdan aşağı kaynar sular döküldü, Yahudi olmayan sonradan kısa bir süre yahudiliği benimsemiş biri geri spirituel satanist olabilirmi

Lütfen çevaplayın.
Esenlikler,

Troll mü bilemem, ama yahudi olamazsınız. Irk değiştirme diye bir durum yok ortada. Anlayış göstermek gerekirse, JoS'u takip edin ve temizlenmeye ekstra önem gösterin. Denildiği gibi, temiz bir ruh değilsiniz, RTR'lara ise özellikle yoğunlaşın ve asla üşenmeyin.

İyi geceler.

unforgiven said:
SEDİ LUCİFER 666 said:

Lütfen çevaplayın.
Esenlikler,

Troll mü bilemem, ama yahudi olamazsınız. Irk değiştirme diye bir durum yok ortada. Anlayış göstermek gerekirse, JoS'u takip edin ve temizlenmeye ekstra önem gösterin. Denildiği gibi, temiz bir ruh değilsiniz, RTR'lara ise özellikle yoğunlaşın ve asla üşenmeyin.

İyi geceler.

Esenlikler

Teşekkür edim.

Thersthara said:
SEDİ LUCİFER 666 said:

Lütfen çevaplayın.

Esenlikler,

Evet, her ''İnsan'' ruh kurtarılabilir.

Altın, çamura ne kadar batmış olsa da Altın'dır. Biz centiller tanrıların kanını taşıyoruz. Altın biziz, kimimiz henüz toprağın altında, kimimiz de göklerdeki tanrılarımızın taçlarını süslüyor.

Siz ne kadar yahudi çamuruna batmış olsanız da, eğer tanrılarımızın kanını taşıyan bir Centil'seniz Satanizm'in kapıları her daim size açıktır. Siz geçmişi unutup yükselmeye, tanrılarımızın ve insanlarınızın davasına katılmaya rıza gösterin yeter. Şeytan bizim babamızdır. Affedicidir. Yeri geldiğinde tavır da alır, ders de verir. Ancak bir baba asla çocuklarını sevmeyi bırakmaz. Her şeyi onların iyiliği için yapar.

Önemli not: Tabiki Şeytan babamız, iğrenç sürüngenlerin saçma kitaplarındaki canavar gibi ''her şeyi affeden, uslu çocukların tanrısı'' değildir. Sizin dediğiniz gibi, sadece kafa karışıklığı yüzünden düşman programlarına girmiş insanlar kurtarılabilir. Fakat gerçeği bildiği halde, gerçeklerin gayet farkında olduğu halde, bile bile düşmanla anlaşma yapan, doğasını ve tanrıları reddeden ve ihanet eden insanlar... Onları İnsan saymıyoruz. Du'at'ın alevleri onları da yakacaktır. Şeytanın şafağı geldiğinde, düşman ve düşmandan olanlar hak ettikleri şekilde cezalandırılacaklar.

Babamıza bolca dua edin, ondan rehberlik isteyin, Ruhunuzu iğrenç yahudi majisinden arındırın.

40 günlük programa başlayın, ardından RTR yapmaya başlayın ve ruhunuzu temizleyin. Şeytan'ın gücü ritüelini yapın. Bu sizin ruhunuzu ve zihninizi babamıza açacaktır. O bizim karanlıktaki güneşimizdir. En körler bile görebilir onun ışığını. Parlak ve ışık saçıcı olduğu kadar da karanlıktır, Örter gece gibi çocuklarının üstlerini, korur onları, geceyle kör olur düşmanlar. Bir çok şeyin olduğu gibi, dengenin de Tanrısıdır Şeytan, ışığın ve karanlığın, yaratmanın ve yok etmenin tanrısıdır.

Eğer gerçek niyetiniz buysa, tanrılar size ne kadar dibe batmış olsanız da yol göstereceklerdir. Merak etmeyin, onlara güvenin ve size rehberlik etmelerine izin verin.

İyi geceler.

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. 40 günlük metitasyona önceden başlamıştım şu anda 3. Günündeyim .
:D :lol:

CinnamonCake said:
Böyle yazı yazan biri nasıl olur da Şeytan’ı keşfetmiş, anlamış olabilir bilmiyorum; çok şaşkınım. Bilemiyoruz, SS olabilirsin herhalde. Sonuçta yahudi değilmişsin. Nasıl gidip de bu ibrahimi dinlerin bizzat kaynağına, kalbine ibadet edecek kadar oraya çekildin onu da anlamadım. Temiz bir ruh olmadığın açık.

Bazıları JoS'dan çıkıp üçlemeci oluyor ama en azından iyi bir "Şeytan" ile birlikte oluyorlar. Müslüman,Hristiyan olması aile baskılarından yine mümkün olabiliyor fakat yahudi olmayanları aşağılayan bir kitaba ibadet edip kendisini musevi olarak tamamlaması nasıl oluyor anlamadım. Önceki hayatı ile ilgilidir diye düşünüyorum.

CinnamonCake said:

Astroloji öğrenmenin bana en büyük faydası insanları anlamak oldu. Eskiden hiç kimseyi bir başkasının sözlerinin ve etkisinin değiştiremeyeceğine, değişimin çok zor olduğuna ve kişinin sadece tecrübeyle ve hayatı yaşarken yavaşça değişeceğine inanıyordum. Bu sadece benim bazı konulardaki sabit etkiliğimden geliyormuş, herkes benim gibi değilmiş, yeni anladım. Şimdi “bu kişinin kafası çok karışık ve çok değişken, Balık’la bir ilgisi olmalı” diyorum sadece.

ogoshonna said:
CinnamonCake said:

Bazıları JoS'dan çıkıp üçlemeci oluyor ama en azından iyi bir "Şeytan" ile birlikte oluyorlar. Müslüman,Hristiyan olması aile baskılarından yine mümkün olabiliyor fakat yahudi olmayanları aşağılayan bir kitaba ibadet edip kendisini musevi olarak tamamlaması nasıl oluyor anlamadım. Önceki hayatı ile ilgilidir diye düşünüyorum.

Emin değilim ama akrabalarımdan birinde kohen geni vardı sanırım

Bu beni yahudi yaparmı?

Sedi lucifer said:

Bu beni yahudi yaparmı?

Esenlikler,

Umarım doğrudan bir atanızdan bahsetmiyorsunuzdur...

Kim bu şahıs?

İyi geceler.

Bright Truth said:
Sedi lucifer said:

Bu beni yahudi yaparmı?

Esenlikler,

Umarım doğrudan bir atanızdan bahsetmiyorsunuzdur...

Kim bu şahıs?

Annemin küçük kız kardeşi bir tek onda var yanlış hatırlıyor olabilirim, olmayabilir.

İyi geceler.

Sedi lucifer said:
Annemin küçük kız kardeşi bir tek onda var yanlış hatırlıyor olabilirim, olmayabilir.

İyi geceler.

Esenlikler,

Eğer annenizin kardeşinde bu gen varsa, annenizde de vardır; dolayısıyla sizde de vardır. Annenizle kardeşinin ebeveynleri farklı mı? Eğer farklıysa, Yahudi geni farklı olan ebeveynden mi geliyor?

İyi geceler.

Bright Truth said:
Sedi lucifer said:

İyi geceler.

Esenlikler,

Eğer annenizin kardeşinde bu gen varsa, annenizde de vardır; dolayısıyla sizde de vardır. Annenizle kardeşinin ebeveynleri farklı mı? Eğer farklıysa, Yahudi geni farklı olan ebeveynden mi geliyor?

İyi geceler.

Aynı ebeveynlerin geliyorlar bunu küçükken duymuştum doğru olduğuna emin değilim,ama olabilirde,bilmiyorum.

Bright Truth said:
Sedi lucifer said:

İyi geceler.

Esenlikler,

İyi geceler.

Farklı ebeveynlerden değiller bunu küçükken duymuştum yanlış hatırlıyor olabilirim. Bu soruyu aileme sorarak öğrenebilirim.

Bright Truth said:
Sedi lucifer said:

İyi geceler.

Esenlikler,

İyi geceler.
Eğer biri Yahudi genine sahip ise, sonuç olarak yine aynı kapıya mı çıkıyor yoksa bazı istisnalar olabilir mi?

Spine said:
Eğer biri Yahudi genine sahip ise, sonuç olarak yine aynı kapıya mı çıkıyor yoksa bazı istisnalar olabilir mi?

Esenlikler,

Bir Yahudi'nin 50 kuşak boyunca karışmış torunu bile Yahudi'dir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Spine said:

Esenlikler,

Bir Yahudi'nin 50 kuşak boyunca karışmış torunu bile Yahudi'dir.

İyi geceler.

Yani 0'a yakın bir oranda yahudi geni varsa bile yahudi mi oluyor ?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back