Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

falcı teyzeler

gg2525

Member
falcı teyzeler hakkında ne düşünüyorsunuz ( bunu meslek e çevirenler için özzelikle) geçen gittim kahve falı için 200 tl de verdim açıkçası merak ettim nasıl olcak diye ilk kez gittim o yüzden para sıkıntı olmadı kadın yanımdakiler söylüyor falan diyor sonra inancımın islam olmadığını anladı ne diyince bende pagan ım dedim anlamadı falan ne biliyim böyle yanımdakiler söylüyor falan diye anlattı falı . aklımda falcı diyince çok farklı bir şey canlandırıyordum bu insanlar için ne düşünüyorsunuz merak ettim

Düşman varlıklarıyla uğraşanlar veya sahtekarlar. En iyi ihtimalle astrolojik açıdan böyle şeylere yatkın ve kötü niyeti olmayan biri olabilir. 1. ihtimal yüzünden uzak durmak en iyisi.

gg2525 said:
falcı teyzeler hakkında ne düşünüyorsunuz ( bunu meslek e çevirenler için özzelikle) geçen gittim kahve falı için 200 tl de verdim açıkçası merak ettim nasıl olcak diye ilk kez gittim o yüzden para sıkıntı olmadı kadın yanımdakiler söylüyor falan diyor sonra inancımın islam olmadığını anladı ne diyince bende pagan ım dedim anlamadı falan ne biliyim böyle yanımdakiler söylüyor falan diye anlattı falı . aklımda falcı diyince çok farklı bir şey canlandırıyordum bu insanlar için ne düşünüyorsunuz merak ettim

Öyle insanlara hiç gitme bence çünkü ben kahve falı baktım ilk defa ve imgeleri elimden geldiğince yorumlamaya çalıştım ve yorumlarımda çıktı ama bunu bir varlık fln kullanarak yapmadım içimden geldi ve içimdekileri söyledim.

Ayrıca o tür falcılardan bence uzak dur yani kadın senin davranışlarından fln da anlamış olabilir pislam tuzağında olmadığını sonra buna gizem katmak merak uyandırmak ve dediği şeyleri sana empoze etmek için kullanmışta olabilir ama ben o tarz birşey yapmamıştım ve baktığım falında çıkması beni şaşırttı

Yani o tarz falcilardan uzak dur

ruhlarla iletşim kurabilecek kadar psşik açıklığı kişi olan yok dünyada, olanlarda falcı gibi sıradan insanlar olamaz diye düşünüyorum. Mentalist dizisinde gördüm. Bazı insanlar çok üstün zekalı olabiliyor, kendileride farkında olamayabiliyor. ama karşıdaki insanların mikro ifadelerini yakalayıp, çoğu durumları fark edebiliyorlar. Böyle bişey olabilir.

Perla said:
ruhlarla iletşim kurabilecek kadar psşik açıklığı kişi olan yok dünyada, olanlarda falcı gibi sıradan insanlar olamaz diye düşünüyorum. Mentalist dizisinde gördüm. Bazı insanlar çok üstün zekalı olabiliyor, kendileride farkında olamayabiliyor. ama karşıdaki insanların mikro ifadelerini yakalayıp, çoğu durumları fark edebiliyorlar. Böyle bişey olabilir.

Esenlikler,

Bu söyledikleriniz abartılı ifadeler. Tabii ki öteâlemlerde yaşayan varlıklarla iletişim kurulabilir ve kuran bir sürü insan var; ancak evet, falcılar genel olarak Yahudi artığı dolandırıcı Çingenelerdir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Perla said:

Esenlikler,

Bu söyledikleriniz abartılı ifadeler. Tabii ki öteâlemlerde yaşayan varlıklarla iletişim kurulabilir ve kuran bir sürü insan var; ancak evet, falcılar genel olarak Yahudi artığı dolandırıcı Çingenelerdir.

İyi geceler.

Buranın moderatörü sizmisiniz ?

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler,

Böyle bir tabir bence fazla doğru olmaz çünkü her bakan kişi çingene olmuyor ama o tarz kişiler çingene veya çingene olmamasına rağmen öyle davranmaya çalışıp para'ı cebe indirme peşinde olan insanlar. Tabiki bunun harici insanlarda var Bunu şöyle açıklasam daha iyi olabilir;

Tip1: karşısında kişinin hal ve hareketlerine bakarak kişilik analizi yapmada usta olup bu ustalığını karşısındaki kişiyi havaya girmesini sağlayıp iç dünyasındaki tahminlerini tuturmaya ve yakın/uzak gelecek hakkında tahminlerini empoze ettirmeye çalışanlar.

Tip2: karşısındaki kişinin zaten herşeyini bilip yüzüne okayup karşısındaki kişinin geleceğine dair olan ihtimalleri kendi içinde hesaplayıp olası ihtimali söyleyip karşısındaki kişiye empoze ettirenler.

Tip3.1.: karşındaki kişiye gizem havası vermek için varlıklar fln iletişime geçtiğini söyleyip sembol ve şekilleri yorumlayıp olası geleceği söylemekte başarısız olanlar.

Tip3.2.: karşındaki kişiye gizem havası vermek için varlıklar fln iletişime geçtiğini söyleyip sembol ve şekilleri yorumlayıp olası geleceği söylemekte başarılı olanlar.

Tip4: empat olup karşısındaki kişinin duygularını anlayıp iç dünyasını yüzüne okuyup havaya girmesini sağlayıp sadece sembol ve şekilleri yorumlayarak olası geleceği söyleyenler

Tip5: karşısındaki kişinin hiçbir şekilde karakter analizi yapmadan direkt kişinin o an ki enerjisine bakarak sembolleri yorumlayarak olası geleceği söyleyenler.

Tabi bu tiplemeler artırabilir.

Tip1, Tip2, Tip3.1 ve Tip3.2lerden uzak durun ve boşa para vermeyin çünkü ona vericeğiniz parayla çok daha güzel şeyler yapabilirsiniz (örn: sunak kurmak için o parayı biriktirebilirsiniz).

İyi günler

Thersthara said:
gg2525 said:

Esenlikler,

1-) Önemli uyarı: Lütfen kimseye SS olduğunuzu söylemeyin, ''Pagan'' diyip yeni çağcılar gibi gözükmeniz de sakıncalıdır. Etraf gerçek anlamda deli manyak kaynıyor. Pentagram kolyesi bile takmayın, sorana da ''Müslümanım'' ya da Müslüman olmadığınızı anladıklarında da ''Hristiyanım'' diyip geçin. Hristiyanım demeniz bile sizin dışlanmanız için bir faktör olabilir. SS olduğunuzu sonuna kadar saklayın, ne olursa olsun.

2-) Yani çok bir şey düşünmüyorum, Bazıları gerçekten güzel su yerleşimlerine sahip oldukları için ''biraz biraz'' hassas (ruhani olarak) insanlar, Tabi saydığım kesimin enerji hassasiyeti onları doğru yola sokmaya yaramıyor, sadece bu tarz yetenekleri olan insanlar gerçekten de var, bazı dedikleri gerçekten sallamasyon olmuyor.

Tabii, biz ruhumuzu geliştirdiğimiz için aslında çok daha yetenekliyiz, daha doğrusu yetenek geliştirmeye açığız. Fal bakmayı öğrensek çoğumuz ''40 yıldır'' bu işi yapan o ablalardan daha iyi bakabiliriz, gelişimimiz ve ruhani açıklığımız onların aksine her an artıyor ve ilerliyor.

Şahsi düşüncemi soracak olursanız, her SS'in bir kehanet tekniği ile uğraşması gerektiğini düşünüyorum ben. Nasıl her insan herhangi bir Spor, Sanat dalı ile uğraşıyorsa, her SS birey de bir kehanet tekniği ile uğraşmalı benim görüşüme göre. Kişiye çok bambaşka şeyler katan bir şey.

Tarot diyelim mesela, 78 kart var Tarot içerisinde, her kartın kendine has anlamı ve sembolizmi vardır. Siz Tarot öğrenseniz, öğreneceğiniz tek şey Tarot olmaz, Sembolizm, Numeroloji, Astrolojinin bir kısmı da buna dahil olur. Anlayacağınız tek kehanet yöntemi bile kişiye çok fazla şey katıyor. İşin güzel kısmı eğer Tarot sizi sarmıyor ise size en uygun tekniğin zaten var olması, çünkü gerçek anlamda yerdeki kumdan, İnsan ve hayvanların içindeki kemiklere, Ateşten Suya ve hatta Havaya ve bulutlara göre bile teknikler var. Gerçek anlamda sınırsız bir dünya, her tekniğin kendince bir derinliği ve size kattığı apayrı deneyimler ve öğretiler bulunmakta.

Ya da, kendiniz fal bakmak ile uğraşmak yerine, Şeytan babamıza ''Standart Ayin'' yapıp her öğrenmek istediğinizi öğrenebilirsiniz. Tabii, bu seçenek elimizde olsa bile bazen o falcı teyzeleri dinlemek psikolojik olarak daha iyi geliyor insana, yalanım yok ben de veriyorum ara sıra o ücretleri. Aldığım zevki karşılıyor olması yetiyor bana.

İyi geceler.

Konuyla alakasız olacak ama burç yorum bakarken güneş mi yükselen mi yoksa çizelge yöneticisinin bulunduğu burca göre mi bakmalıyım? Teşekkürler.

gg2525 said:

Bençe bu tür insanlara gitmemenin.

gg2525 said:

İnan bana, o teyzelerin tek yaptığı gerçek fal ve astrolojinin adını lekelemek. Emin ol 200 lira yerine sadece deneyim kazandırarak bile daha iyi fallar alabilirsin benden.

Baroness Blossom said:
gg2525 said:

Öyle insanlara hiç gitme bence çünkü ben kahve falı baktım ilk defa ve imgeleri elimden geldiğince yorumlamaya çalıştım ve yorumlarımda çıktı ama bunu bir varlık fln kullanarak yapmadım içimden geldi ve içimdekileri söyledim.

Ayrıca o tür falcılardan bence uzak dur yani kadın senin davranışlarından fln da anlamış olabilir pislam tuzağında olmadığını sonra buna gizem katmak merak uyandırmak ve dediği şeyleri sana empoze etmek için kullanmışta olabilir ama ben o tarz birşey yapmamıştım ve baktığım falında çıkması beni şaşırttı

Yani o tarz falcilardan uzak dur

Bir yerde yahudilerin SSlerin enerjilerini kolayca sezdiğini ve ayırt ettiğini duymuştum. Noktaları birleştirmek size düşer.

Altay said:
Bir yerde yahudilerin SSlerin enerjilerini kolayca sezdiğini ve ayırt ettiğini duymuştum. Noktaları birleştirmek size düşer.

Esenlikler,

Bu bilmiyordum ve evet tabiki bu fazlasıyla yani bakan kişinin yahudi olup olmadığını bilemeyeceğimize göre. Sanırım fal bakmayı insanların kendisi öğrenmesi daha iyi olur bu durumda.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back