Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

yardım

satou

Active member
Ruhani intihara ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? Kelimenin tam anlamıyla tükendim.

satou said:

Esenlikler,

Böyle bir düşünceden kurtulmalısın ve aklından tamamen çıkarmalısın.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
satou said:

Esenlikler,

İyi günler.

Seni Cobra sandım. Neden başkasının fotoğrafını kullanıyorsun ki?

CinnamonCake said:
Baroness Blossom said:
satou said:

Esenlikler,

İyi günler.

Seni Cobra sandım. Neden başkasının fotoğrafını kullanıyorsun ki?

Bu gardiyanımın bir tasviriydi çünkü 👉👈

Baroness Blossom said:
satou said:

Esenlikler,

İyi günler.

Biliyorum basarabilirim. Ne olursa olsun sabredecegim. Her acı gecici sonucta.

Perla said:
Ruhani intihar nedir?
Esenlikler,

Ruhun tamamen kendi kendini tüketerek yok olması durumudur, bu durumda kişi ve ruhu tamamen yok olur.

İyi akşamlar.

Arkadaşlar sorunumu ben de hicbir zaman anlamadım ama biraz dusununce neden boyle hissettigimi neden bu kadar acı cektigimi biraz da olsa anlamıs oldum. Ailemle aram uzun zaman once bozuldu bir nevi travma yani, zaten okulda da bir seyler yasamistim gun gectikce daha da huzursuz hissettim kendimi ve bu surekli devam eden bir hal aldi, haliyle de insanlara guvenimi tekrar kazanmaya calistim guvenebilecegim birini aradim, sevgili yani. 4 kez husrana ugradim her seferinde ayni seyleri yasadim hemen hemen ve her sefer bir oncekinden kat kat daha fazla acı cektim. Kendimi boslukta hissediyorum icten ice ben bunu fark etmesem bile, bildiginiz sınırda yasiyorum borderline ozellikleri tasiyorum. Bosluktalık hissi en korkunc his olabilir bu yuzden son birkac yıl boyunce sadece aci cektim sınırda yasamak hicbir zaman huzur bulamamak, Tanrıların bana cevap vermemis olmasi, kendimi belki guvende hissederim diye para ihtiyaci duymak, her sey bununla alakaliydi ve ben bunu simdi anliyorum. Bu durumdan ne yaparak kurtulabilirim bu savunmasızlık yapayalnızlık hissinden?

satou said:
Arkadaşlar sorunumu ben de hicbir zaman anlamadım ama biraz dusununce neden boyle hissettigimi neden bu kadar acı cektigimi biraz da olsa anlamıs oldum. Ailemle aram uzun zaman once bozuldu bir nevi travma yani, zaten okulda da bir seyler yasamistim gun gectikce daha da huzursuz hissettim kendimi ve bu surekli devam eden bir hal aldi, haliyle de insanlara guvenimi tekrar kazanmaya calistim guvenebilecegim birini aradim, sevgili yani. 4 kez husrana ugradim her seferinde ayni seyleri yasadim hemen hemen ve her sefer bir oncekinden kat kat daha fazla acı cektim. Kendimi boslukta hissediyorum icten ice ben bunu fark etmesem bile, bildiginiz sınırda yasiyorum borderline ozellikleri tasiyorum. Bosluktalık hissi en korkunc his olabilir bu yuzden son birkac yıl boyunce sadece aci cektim sınırda yasamak hicbir zaman huzur bulamamak, Tanrıların bana cevap vermemis olmasi, kendimi belki guvende hissederim diye para ihtiyaci duymak, her sey bununla alakaliydi ve ben bunu simdi anliyorum. Bu durumdan ne yaparak kurtulabilirim bu savunmasızlık yapayalnızlık hissinden?

Astroloji biliyorsan hangi dönemin içinde olduğuna, nasıl bir koridordan geçtiğine bakabilirsin; bilmiyorsan bilen birinden yardım isteyebilirsin. Bunun dışında, bu haldeyken kendin dışında kimseye tutunmamalısın diye düşünüyorum. Yani bu hislerinden kurtulmak, kendini oyalamak için bir sevgiliye sığınmak doğru değil. Çünkü çözüm dışarıda değil. İstisnasız herkes ölmeden önce en az bir defa senin şu an yaşadığını yaşar. Belki sıkıntılı bir Satürn transiti altındasın veya başka bir şey. Zaten her ne yaşıyorsak her şey haritada görüneceği için bir etki altında olmak zorundasın mantıken. Neyin içinde olduğunu analiz etmen gerekir önce. Sonra da bu hisle tek başına mücadele edebileceğini ve belki de değişip olgunlaşacağını bilmen gerekir.

Thersthara said:
Tanrılar mevzusuna gelelim, Ben de zamanında ağlardım, babamızın mührüne bakıp saatlerce dualar ederdim. Maalesef, tanrılar bizim bebek bakıcımız değil. Bize balık vermezler, balık tutmayı öğretirler. Öğrenirsen de bunu kutsarlar ve kutlarlar. Tanrılar dediğin her şeyi duyuyor ve senin çabalaman için sana fırsatlar sunuyorlar, Senin onların yardım elini tutman gerek. Hayata tutunman, problemlerini çözmek için büyüler yapman gerek.
Gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren, arzuların, şehvetin ve dudak yalatan hayallerin peşinden koşar, dururuz. Tarihin nefesinden beri, her insanoğlu, sanki sonsuzluğa uzanan bir oyunun içerisinde gibidir. O zayıf varlığıyla, elinde tutamayacağı objelerin avuçlarında olmasını ister. Her zerresine kadar sahip olmak ister, hükmetmek ister o objeye, ne acınasıdır.

Oysa iş, yakalamakla bitmez ki. Elde de tutabilmek gerekir. Bu da yetmez. Kontrol edebilmek, o objenin senden büyük bir varlığa dönüşmesine, seni değiştirmesine karşı koyabilmek gerekir. Sahip olduğunun, sana sahip olmasını engelleyebilmek, bu konuda endişe duymayacak kadar güçlü olmak gerekir.

Tanrıların isteklerimizi gerçekleştirebilecek kadar kudretli olduklarına şüphe yok lâkin bu uzun vadede her zaman daha fazla zarar getirecektir. Kişiyi gerçek problemleri çözmekten ve iyileşmekten uzaklaştıracaktır, Tanrıların gücüne bağlı olan ve kendi başına hiçbir şeye kuvvet yetiremeyen biri hâline dönüştürecektir. Bırakın Tanrılığa yükselmeyi, kendi kendini bile fethedemeyecektir.

Acı çekmedikçe acıdan korkmaya başlarız. Hangi gerçek ve değerli tecrübe, acı çekmeden gelebilir ki? Kendi yarattığımız yalanlar ile daha ne kadar yaşayabiliriz, daha ne kadar problemleri göz ardı edebilir ve iyileşmeyi erteleyebiliriz?

Evet, yol zorlu. Evet, zaman alacak. Ancak neler başardığımızı ve neler başarabileceğimizi görünce, potansiyelimizin nasıl da çiçek açtığına şahit olunca, bir kez daha bir SS olmanın ne anlama geldiğini anlayacağız. Çok ama çok şanslıyız, aklımıza bir daha şanssız olduğumuz gelmemeli, işte o kadar şanslıyız.

Artık bir şeyleri kovalamadan önce, durmalı, soluklanmalı ve bize verilen hazinelerin ışıltısını yakalamalıyız...

Thersthara said:
Thersthara said:
satou said:

Seni bazı konularda çok iyi anlayabiliyorum, ''bunlar geçecek'' diyip, ''her şey daha iyi olacak'' diyip geçiştiremem seni asla. Yaşadığın şeyler yüzünden böyle hissetmen çok doğal. Aslında her şey basınçtan kaynaklı, Hayatın sana uyguladığı basınç yüzünden bu haldesin. Ancak şu anda kavrayamadığın bazı şeyler var. Kömürü Elmasa dönüştüren şey de basınçtır. İnsanları Tanrılara dönüştüren şey de.

Bu yaşadığın şeyler, senin için dünyadaki en değerli insana, yani kendine bile kıymayı arzuladığın bi döneme sokmuş seni. Bilmiyorsun ki yaşadığın için, burada olduğun ve tanrılarımızı, Şeytan'ı bulduğun için ne kadar şanslı olduğunu. Bilmiyorsun ki ne kadar değerli ve önemli bir yerde olduğunu. Dünyanın uyanışı başladı, sen de buradaki bizler gibi ilk uyananların kuşağındansın. Hepsi tesadüf mü? Şans eseri mi?

Yaşadığın şeyler çok ağır olabilir, Kendini öldürme derecesine getirmiş olabilir seni, peki bunları çözebilecek gücün yok mu? Büyülerle, çalışmalarla, meditasyonlar ve yogalar ile çözemeyeceğin bir sorun değil bu. Şu anda sana hayatı zindan eden enerjileri temizleyip, yerine sana zenginlik, aşk, şehvet ve eğlence getirecek enerjiler koyabilirsin. Sen basit bir koyun değilsin, seni güden kimsen, emir veren kimsen yok. Sen özgür bir keçisin, inatçı, asabi ve kendi bildiğini okuyan bir keçi gibi cesurca tırmanmalısın kayalıkları. Tanrılar bu dağa çıkabilmen için sana güçlü toynaklar verdiler, düşmanlarınla çarpışman, kendini koruman için sert boynuzlar verdiler. Her şeyden önemlisi içindeki özgürlük ateşini ve mücadele hırsını verdiler.

Tanıdığım insanlar vardı. Çok ağır psikolojik sorunları olan, sevgi açlığı çeken, maddi sorunları olan, hayat neşesi olmayan insanlar. Kendileri bu psikolojik sorunlarından Wunjo rünü ile kurtuldular. Jupiter karesi ile hayatlarına neşe, Güneş karesi ile zenginlik ve başarı, Venüs karesi ile de Aşk çektiler. Bu insanları özel kılan bir şeyleri yoktu. Sadece SS'lerdi ve pes etmek istemiyorlardı. Senin onlardan hiç bir farkın yok. Eksik bir özelliğin yok, hatta eminim fazladan bir özelliğin bile vardır.

Hayatının tek çobanı var o sensin, eğer ölmek istiyorsan ne kadar ağlasam zırlasam da fikrini değiştiremeyeceğim. Ancak ölümü de tanımanı istiyorum. Ölüm sence bir kutuluş mu? Acılarının sonu mu? Huzur mu? Kısa cevap. Hayır.

Ölüm bekleyiştir, ne soğuk ne de sıcak, ne Güneş ne de Ay, ne Siyah ne de Beyaz. Gri'dir. soluklukta sonraki yaşamına kadar rüyalar alemine dalmaktır. Bazen kişi öldüğünü bile anlayamaz. sadece yokoluş ile varoluş arasında bekler durur. Titreşmeyi bırakır. Canlılığı bırakır ve git gide solar. Solar ve yavaş ve acıyla çözünerek yok olur. Aynı bi şekerin suda eriyişi gibi.

Eğer reenkarne olursa ise durum çok daha kötü... Bu yaşadığı şeyler + kendi pes etmesi, o kişinin karmasına damgalanır. Sonraki hayatları boyunca bu şahsiyet bu karmayı temizlemediği sürece, işler sadece ve sadece daha kötüye gidecektir. Aynı şeyler ve hatta beterleri yeniden yaşanıp duracaktır. Acı ve sessizlik ile yavaşça solarak çözünmek bile bu ihtimalden daha iyidir...

Ki kişinin kendi ruhunu yok etmesi de o kadar kolay değildir, inan bana, kendi ruhunu yok edecek kadar ruhani gücün olsa, gidip hayatını 40 defa düzeltebilirdin.

İntiharın kendisi zaten doğaya bir suçtur, Bedenin bile buna izin vermez. Sen kendini suya bıraktığında ve soğuk deniz dalgalarının akciğerlerine dolmasıyla beraber gözlerini karanlığa kapattıktan sonra ne olur? Ya da hasır halat boynunda boğumlanmaya başladığında ve senin ''huzur'' dediğin anın bekleyişindeyken bedenin buna nasıl tepki verir? Söyleyeyim. Çırpınmaya başlarsın. Hayatta kalmak için, yüzmek için, o halatı kopartmak için ölümüne çırpınırsın. Ruhun pes etmek istese bile bedenin buna izin vermeyecektir. Bu kendi potansiyeline ve doğaya bir ihanettir.

Ancak merak etmeni istemiyorum, zor zamanlardan geçiyorsun ve bu zamanlardan kurtulmak, sorunlarını çözmek için yeterli ruhani gücün ve fırsatın var. Sonuç olarak buradasın. Tanrılarımızın tapınağındasın. Düştüysen bile doğru yolda ilerlerken düştün, ve yanında ilerleyen insanlar da sana yardım edecek. Kaldıracaklar. Beraber düşersek beraber kalkarız. Biz Şeytan'ın kızları ve oğullarıyız. Merak etme. Bu zamanlar kendiliğinden geçmeyecek ancak senin kendi çaban ile geçecek.

Seni bu konuda çok iyi anlayabiliyorum, kendimden örnek verecek olursam ben de zamanında çok aşk acısı çekerdim. 7. evimdeki Satürn bana böyle yansıdı. Zaten eğer dikkat edersen aşk büyüleri hakkında Saatlerce konuşabilirim, Malum, 7. evdeki Satürn'ün karmasını kırmak yerine aşk büyüsü yapıyordum. Hayatıma aşk çekmek için 1001 büyü yapmış olabilirim. Hepsi kötü sonuçlandı. Nedeni sorunun kökünü halletmememdi. Sonrasında kökü kazıdım, o Satürn'ü önce temizledim, sonra yücelttim. Artık aynı sorunları yaşamıyorum. Önceden yaptığım çalışmalar da gerçekten işe yaramaya başladı böylece.

Tanrılar mevzusuna gelelim, Ben de zamanında ağlardım, babamızın mührüne bakıp saatlerce dualar ederdim. Maalesef, tanrılar bizim bebek bakıcımız değil. Bize balık vermezler, balık tutmayı öğretirler. Öğrenirsen de bunu kutsarlar ve kutlarlar. Tanrılar dediğin her şeyi duyuyor ve senin çabalaman için sana fırsatlar sunuyorlar, Senin onların yardım elini tutman gerek. Hayata tutunman, problemlerini çözmek için büyüler yapman gerek.

Kömürler basınç altında Elmasa dönüşürler, sen de bu basınç ve zorluklar karşısında bir Tanrıya dönüşeceksin. Bir tanrı tohumunun, bu yüksek potansiyelin kendini hiç etmesine sakın izin verme. Ne kadar değerli biri olduğunu, nereden geldiğini ve nereye gideceğini asla unutma.

Güneş'e giden yol Satürn'ün halkalarından geçer.

---------------------------------------------------------------------------

Şimdi yapabileceğin şeyleri konuşalım, öneri zamanı.

- Jupiter retrodan çıktığı gibi mutluluk için Jupiter karesi yapmanı öneririm.

- 21 Ağustos tarihinde Güneş Regulus'a kavuşacak. O tarihte yaşam gücü için Güneş karesi yapabilirsin. (Regulus ile kavuştuğundan çok daha güçlü olacak.)

- Wunjo rünü ile Psikolojik sorunlarından kurtulabilirsin, iyileşebilirsin.

- Venüs karesi ve Gebo rünü ile hayatına seni gerçekten safça seven, sana en uygun aşkı çekebilirsin.

- Ay karesi ''Ruhsal'' (psikolojik) sağlık için yapılabilir.

- Para çekmek için Fehu rünü ve Güneş karesi kullanabilirsin. Jupiter karesi de etkilidir.

---------------------------------------------------------------------------

Bunlar ''yapabilirsin'' değil de ''yapmalısın'' dediklerim olacak.

- Korunma auranı lütfen çok iyi tut ve korunmaya iyice sarıl.

- Her gece uyumadan önce '' Hayatı seviyorum, hayattan oldukça ve saf şekilde zevk alıyorum , hayata bağlıyım'' Tarzı cümleleri kendi zihnine afirme edip dur. Aynısını sabah kalınca da yap.

- Kendine dikkat et ve ne kadar değerli olduğunu asla unutma.

İyi günler. MUAH *öpücükler* 🌼🌼🌼🌼

Yeniden okudum da BAYA yazım yanlışım ve çok çok devrik cümleler var. A1 türkçemi aldırmadan vermek istediğim mesajı düşünerek oku lütfen. Ay boşluğa girmesin diye acele acele yazdım, beynim kazan dibine döndü lmknjakbshoudıjapo kusura bakma.

Hayır hayır fark etmedim bile, hatta o kadar guzel yazdın ki depresyona girdigim icin suclu hissettim onu gectim bu yazıya nasıl cevap veririm diye dusunurken yine depresyona girdim qlwşgöqwgh (!)

Duymaya tam ihtiyacım olan kelimeleri nasıl sectin bilmiyorum ama ihtiyacım vardı gercekten de bunları duymaya. En azından artık yalnız hissetmiyorum, yazını duvara bile asardım, herkesi depresyondan çıkarabilecek birisin sen bence .

Önerilerini tek tek uygulayacagımdan emin olabilirsin hatta bilmiyorum belki hepsine gerek bile kalmaz yazıların gercekten cok etkili bunu birkac kez okudum bilmeni istedim. <3

Pegasus666 said:
ogoshonna said:
Thersthara said:
Bu laf kime geldi

Türkiye'nin ekonomik krizi ile ilgili sanırım.

Satou için yazdım.

Neler yaşadığımı bilmiyorsun acımı küçümser tavrın zaten hoş değil, emin olabilirsin ki herkesten fazla üzülüyorum. Bazı şeyleri boş veremediğimden bu haldeyim zaten.

Esenlikler,

Bu tartışmayı daha fazla uzatmayın. Belki gönderi sahibi acılarını abartıyor olabilir, ancak bu sonuçta kendi elinde olan bir şey değil. Astrolojik geçişler veya elemental nedenlerden bu yaşanıyor olabilir. Sonuç olarak, elinde olan ise değişim.

Acılarından ya güçlü bir erkek olarak yükselir, ya da yenilgiyi ve içinde bulunduğu durumu kabullenir. Kendisine verilen tavsiyeler, yerinde tavsiyeler. Satürn gerilemeden çıkınca Kök Çakrasını güçlendirmek için Satürn Karesi yapılabilir. Güneş ve Mars Kareleriyle hırs toparlanılabilir.

Başarılar dilerim.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back