Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Florürsüz Su, Epifiz bezi

yehoFCKER

Member
1)Florürsüz su nasıl temin edebilirim?
2)Önereceğiniz su ve filtre markaları var mıdır?
3)3. Gözü ve epifiz bezini aktif etmek için diyetimde ne şekilde değişiklikler ve geliştirmeler sağlayabilirim?
4)Epifiz bezindeki kireci çözecek bir içecek karışım vs gibi bir ürün var mıdır?
5)Epifiz bezine zararlı yiyecekler ve içeçekler nelerdir?

Thersthara said:
3. göz için ise İNANNA mantrası uygundur.

7 Kasım’da yapın bunu mutlaka. Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biri bir önceki uygun dolunayda 3. göz necronomicon meditasyonu yapmaktı. Hangi mantraların ne kadar işe yarayacağı ruhtan ruha değişiyor tabii ki ama en çok verim aldığım şey şu ana kadar bu, herkese denetmek istiyorum. Ben 35 gün civarı devam ettirmiştim.

Bir de, 6. çakra için İnanna ama 3. göz için Nanna, o da Ay’ın Yüceldiği veya evinde olduğu dolunaylarda yapılıyor. Yanlışsam düzeltin.

Pammy said:
Bir de, 6. çakra için İnanna ama 3. göz için Nanna, o da Ay’ın Yüceldiği veya evinde olduğu dolunaylarda yapılıyor. Yanlışsam düzeltin.

Ben ikisi içinde inanna diye biliyorum ve eskiden kullanıyordum ama artık 6.çakra için yaum 3. Göz içinde Thaum'u kullanıyorum

Baroness Blossom said:
Pammy said:

Ben ikisi içinde inanna diye biliyorum ve eskiden kullanıyordum ama artık 6.çakra için yaum 3. Göz içinde Thaum'u kullanıyorum

Yanılmıyorsam Thaum daha sonra daha güçlü olduğu için Thot’a çevrildi bazı meditasyonlarda ya da tam tersi, ben Thaum’dan Thot’a diye hatırlıyorum. Burada HPS Maxine’in sesinden titreşimler var. Ben bunları kullanmıştım. https://satanslibrary.org/ExposingChristianity/Opening the Chakras.zip

Thersthara said:

Esenlikler,

Florür'ün epifiz bezine zarar verdiği doğrudur. Ancak siz epifiz bezinizi çalıştırdığınız ve onun üzerine meditasyon yaptığınız sürece bu etki neredeyse hissedilmeyecektir.

Ruhaniyet ancak ve ancak kişiye ve onun çabasına bağlıdır. Yediğiniz içtiğiniz sizin ruhaniyetinizi sandığınız kadar etkilemez. Tabiki sağlıklı beslenmek, Et yemek, sebze ve meyve tüketmek, bol bol ve sağlıklı miktarda su içmek size ve ruhunuza oldukça faydalıdır. Ruh ve beden bağlıdırlar, beden sağlıklı ise ruh da sağlıklıdır. Dengeli ve düzenli beslenmek ise bedeninizi, dolayısıyla ruhunuzu güçlendirecektir.

Ancak 3. göz açmak için, epifiz bezini aktifleştirmek için ''extra olarak'' hiç bir şey yiyip içmenize gerek yok. Üzerlik tohumu, koledial altın suyu, ''jupiterkaresiyapın'' kabilesinin ''jupiterretordaolmaz'' çayı vs tamamiyle gereksiz, bozulmuş ve kişinin ruhaniyetine zarar verebilecek şeylerdir.

Eğer 3. gözünüzü aktifleştirmek, epifiz bezinizi kullanabilmek istiyorsanız meditasyon yapmalısınız, yogayı da ihmal etmemelisiniz.

Epifiz bezi için PTAH mantrası kullanılabilir, GAUM da uygundur. 3. göz için ise İNANNA mantrası uygundur.

Karanlık bir ortamda trans haline geçip epifiz bezinize GAUM veya PTAH mantarlarından 8 defa titretip ardından yoğun beyaz bir enerjinin epifiz bezinize girdiğini ve orayı beslediğini imgelerseniz eğer, dünyadaki bütün florür kaynaklarını içseniz bile(!) epifiz beziniz çalışmaya devam eder.

İyi geceler.

Teşekkürler Thersthara, saçmalayan yeniçağcılar hakkındaki bilgilere de değinmen iyi oldu. Bu şahıslar gerçekten zaman zaman kafa karıştırabiliyor.

Pammy said:
Yanılmıyorsam Thaum daha sonra daha güçlü olduğu için Thot’a çevrildi bazı meditasyonlarda ya da tam tersi, ben Thaum’dan Thot’a diye hatırlıyorum. Burada HPS Maxine’in sesinden titreşimler var. Ben bunları kullanmıştım. https://satanslibrary.org/ExposingChristianity/Opening the Chakras.zip

Esenlikler,

Thot değil, Thoth. "Thot" sözcüğü, Tanrının adından bozularak hakaret amaçlı dile sokulmuş, ağza alınmayacak anlamda bir sözcüktür.

Ben en son bir çeviride kontrol ederken, Thoth mantrasının eskiden kullanıldığını hatırlıyorum. Lord Thoth/Hermes'in ismidir ve AUM'lar ile alakasızdır. Thaum, Thurisaz, İnanna, Thoth vs. - hepsi farklı kategorilerde ancak benzer işlevdedir. AUM'lar dengelerken, Necronomicon ve Rünler ise güçlendirir.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Pammy said:

Esenlikler,

Thot değil, Thoth. "Thot" sözcüğü, Tanrının adından bozularak hakaret amaçlı dile sokulmuş, ağza alınmayacak anlamda bir sözcüktür.

Ben en son bir çeviride kontrol ederken, Thoth mantrasının eskiden kullanıldığını hatırlıyorum. Lord Thoth/Hermes'in ismidir ve AUM'lar ile alakasızdır. Thaum, Thurisaz, İnanna, Thoth vs. - hepsi farklı kategorilerde ancak benzer işlevdedir. AUM'lar dengelerken, Necronomicon ve Rünler ise güçlendirir.

İyi akşamlar.

Dengelemek neyi ifade ediyor?Birde Tanrı isimleri çakraları güçlendiriyor ya,Raum da Tanrı ismi.Raum dengeliyor mu güçlendiriyor mu?

Teşekkür ederim

Wotan's Druid said:
Dengelemek neyi ifade ediyor?Birde Tanrı isimleri çakraları güçlendiriyor ya,Raum da Tanrı ismi.Raum dengeliyor mu güçlendiriyor mu?

Teşekkür ederim

Esenlikler,

Örneğin tüm çakralarınıza AUM'ları kullanırsanız, çakralarınız dengelenir. Güç farkları olmaz, veya çakraların çalışma şekilleri dengesiz olmaz. Örneğin bir kadın Sakral Çakrasına "Björk" rününü titretirse, normalden fazla veya az olan libidosunu dengeleyebilir.

Tanrı Raum'un ismi ile mantra olan Raum arasında bir okunuş farkı bulunuyor. Tanrının isminde R'ler bastırılırken, mantrada R'ler yumuşak titretiliyor.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Pammy said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Teşekkürler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back