Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Negatif Karma Üzerine

Merhabalar,

Yarın negatif karmayı kırma çalışmasına başlamak için uygun bir tarih midir?

Ayrıca Thaur rünü ile çakralardaki blokajları kaldırmak için de bir çalışma yapıyorum, aralarına 1-2 saat koyduğum sürece iki çalışmayı aynı anda yürütebilirim, değil mi?

İyi günler dilerim.

Thersthara said:
Ποσειδών666 said:
Merhabalar,

Yarın negatif karmayı kırma çalışmasına başlamak için uygun bir tarih midir?

Ayrıca Thaur rünü ile çakralardaki blokajları kaldırmak için de bir çalışma yapıyorum, aralarına 1-2 saat koyduğum sürece iki çalışmayı aynı anda yürütebilirim, değil mi?

İyi günler dilerim.

Esenlikler,

Not: Genel bir açıklama yaptım. Sorunuzun kısa cevabı kalın yazılı yerlerdedir.

Ay, o gün içerisinde balık burcunda azalıyor. Bu, takvimden de görmüş üzere olduğunuz gibi ''Lanetler, Kopma, Koparma'' tarzı büyülerin yapılabilmesi için uygun bir gün. O günün enerjilerinde karma kırma ile alakalı bir detay bulunmuyor. Balık burcu da ''karma'' ile alakalı bir burç değil, özgürleşmek ile bir alakası yok, kökleri kırmak ile bir bağı yok. Karma kırma dediğimiz çalışma, oldukça Uranüsyen ve Marsiyen bir çalışma. Balık ile, Neptün ile bir bağı yoktur.

Lanetler konusuna gelirsek... Satürn şu anda retro halinde geriye doğru gidiyor. Satürn retrosu esnasında ''Lanetlemek'' ile alakalı büyülere başlanmasını ben doğru bulmuyorum. Tabi daha bilgili SS kardeşlerim ne der bilemem. Eski, güncellenmemiş bilgiler ile Satürn retrosu esnasında lanet yapılmaz. Yine dediğim gibi, bu bilgi de güncellenmiş olabilir.

Bu detay dışında ''Kopma, koparma'' kısmına gelelim. Etrafınızda zamanında size zarar vermiş, uzaklaştırmak istediğiniz insanları auranızdan kopartmalısınız. Bu insanlar yıllar sonra bile sizden rahatlıkla enerji çekebilirler, sizi rahatsız edebilirler. Hepimiz arasında ''Astral bağlar/kanallar'' vardır. Kötü insanlar ile aranızdaki bağlar sizi sadece negatif etkileyecektir. Bu durumdan kurtulmak için ise, ''bağ koparma'' çalışmasını siteden bulup yapabilirsiniz.

1-) ''Parazit'' kişileri auranızdan kopartmak da bir çeşit ''özgürleşmedir''. Bu yüzden direkt ruhu özgüleştirmek ile alakalı bir çalışmaya başlamak için uygun bir gün değil, ancak ruhunuzun özgürleşmesini engelleyen insanlardan kurtulmak için uygun bir gün.

2-) Evet, arasına en az 1 saat koyduğunuz sürece iki, veya daha fazla farklı büyü yapabilirsiniz. Bir sorun yoktur. Arasına saat koymamızın nedeni enerjilerin karışıp çalışmayı mahvetmemesi. 15 dakika arayla iki farklı büyü yaparsanız eğer, enerjiler birbirine karışır ve ikisi de ziyan olur.

İyi geceler.

Öncelikle detaylı anlatımınız için çok teşekkürler, elinize sağlık.

Baroness Blossom'ın çevirdiği Munka ile yapılan çalışmaya bugün (ayın 13'ü) başlanılabilir diye düşünmüştüm. Keza yanlış değilsem o çalışma Ay Balıkta azalıyorken yapılması gerekiyor..?

Tekrardan teşekkür ederim.

Esenlikler,

Bence bugün istenmeyen kişilerden kurtulma için çalışma yapılması gerekir çünkü ben munka ile olan çalışmaya takvimde ruhu özgürleştirme diye yazan günlerde başlamıştım. Ama tabi bunu ben yaptım ve tavsiyem ruhu özgürleştirme için yazan günlerde yapmanız olucaktır.

Ama isterseniz bugün başlayıp deneyebilirsiniz.

İyi günler.

Baroness Blossom said:

Esenlikler,

Bence bugün istenmeyen kişilerden kurtulma için çalışma yapılması gerekir çünkü ben munka ile olan çalışmaya takvimde ruhu özgürleştirme diye yazan günlerde başlamıştım. Ama tabi bunu ben yaptım ve tavsiyem ruhu özgürleştirme için yazan günlerde yapmanız olucaktır.

Ama isterseniz bugün başlayıp deneyebilirsiniz.

İyi günler.

Pekala, bugün itibariyle başladım çalışmaya. 40 gün sonra deneyimlerimi paylaşacağım.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back