Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Merhaba, spiritüel satanizmi yeni öğrenecekler nereden başlamalı?

mirellakovadien

New member
Esenlikler,

Genel hatlarıyla satanizmi bilsem ve benimsesem de spiritüel satanist olmak için daha çok okuyup araştırmam gerektiğini düşünüyorum. Efendimizi ve demonlarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebileceğim herhangi formatta kaynaklarınız varsa paylaşabilir misiniz? Eminim diğer acemiler için de güzel olacaktır. Şimdiden deneyimli satanistlere teşekkürler ve saygılar.

Esenlikler,

Öncelikle şu yazımızı okuyabilirsiniz. Sonrasında sitemizdeki "Önerilen Yazılar" kategorisi ile "Kadim Tanrılar/Demonlar" kategorilerini tamamen okumanızı öneririz. Geri kalan kısımdaysa sitemizi daha teferruatlı bir şekilde okuyabilir ve forumları da takip ederek, araştırarak tam donanımlı bir Satanist olabilirsiniz.

İyi günler.

mirellakovadien said:
Esenlikler,

Genel hatlarıyla satanizmi bilsem ve benimsesem de spiritüel satanist olmak için daha çok okuyup araştırmam gerektiğini düşünüyorum. Efendimizi ve demonlarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebileceğim herhangi formatta kaynaklarınız varsa paylaşabilir misiniz? Eminim diğer acemiler için de güzel olacaktır. Şimdiden deneyimli satanistlere teşekkürler ve saygılar.

Esenlikler,

Babamız Şeytandan "Efendi" olarak değil "Baba" olarak hitap ederiz yani "efendi şeytan" Değil "Baba şeytan" veya "Şeytan Baba" diye hitap ederiz.

Siteyi okuyun baştan sona TÜM YAZILARI OKUYUN. Eğer ingilizceniz varsa Joy of Satan'dan orjinal makaleleri okuyun.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back