Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Düşman ilişkileri bozabilir mi?

Panta Rhei

New member
Bugün aramın çok iyi olduğu biriyle ilişkim sonlandı. Çok ani, gerçekten mantıkla pek açıklanabilecek bir şey değildi. Benim de kafam buna yoğunlaşmıştı. O esnada bir mağazadaydım, mağazada tanıdığım birini görüp selam verdim. Çok rastgele bir şekilde, haftaya cuma günü beni "cumaya" götürmek istediğini söyledi. Doğal olarak reddedince "En azından Şeytan'ın bacağını kırarsın." dedi. Ki, bu kişiyle bu şekilde dini pek bir muhabbetim olmamıştır, en azından ortam icabıyla uygunsuzdu.

Şimdi hikaye yazmak veyahut bu 2 olayın birbiriyle bağlantılı olduğunu iddia etmek istemiyorum. Yalnızca düşmanın bazı kişilere, ilişki bozmak için saldırıda bulunup bulunamayacağını merak ediyorum. Şunu belirtmek isterim, bu kişi benim için birnevi Şeytan'dan bir hediyeydi diyebilirim, yani ben en azından böyle görüyordum. Bu kişi benim için direkt, şüpheye yer bırakmaksızın Şeytan'ın yaşayan, nefes alan bir kanıtıydı.

Bu kişiyle bugün ufak bir soğukluk yaşandı, olay hakkında düşünceliydim, aklıma Şeytan ile olan bağlantı geldi. Onun bir hediyesi gibi görüyordum, her şeyin iyi olacağına karar verdim. Ardından ufak bir olay, büyük bir yokuşa girdi. İlişkinin sonlanmasının ardından neredeyse 1 saat sonra dediğim olayı yaşadım. Ayrıca bu olay beni çok dalgın yaptı, öyle bir dalgın yaptı ki, otobüste ineceğim durağı çok geç fark ettim, kapılar tam kapanırken vücudumun bir kısmını dışarı attım, sonra şoförü durdurmak yerini kapıyı zorla açarak hareket hâlindeki araçtan atladım. Sürterek düştüm ama ciddi bir yaralanmam yok.

O anda mantığımı kullanamadım, korkum yoktu, sadece o arabadan atlamak istedim. Biliyorum ki, atlamak için 2-3 saniye daha bekleseydim ciddi bir şekilde kafamı vurup, yaralanabilirdim. Tüm bu noktaları birbirine bağlayınca vardığım sonuç bu. Bu tür anlarda kendi rasyonaliteme şüpheli yaklaştığım için size danışmayı daha yakışık buluyorum. Teşekkürler.

Düşman Satanistleri ve ruhani şeylere ilgili kişileri (büyücüleri, cadıları, meditasyon yapanları; “büyücü kadını yaşatmayacaksın” İncil’den, “Düğümlere (çakralara) üfleyenler (mantra ve rün titretenler)” Kuran’dan) özel olarak ayrıca lanetliyor. Eski bir vaazda bize özel lanetler attıkları ama endişeye gerek olmadığı, korunacağımız geçiyor. Bu lanetlerin nasıl manifest edebileceğinin bir tanımı yok.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back