Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

ölüm büyüsü

mntn3m13

New member
Merhaba arkadaşlar ben bir kaç zamandır spiritüel satanizmle ilgileniyorum ve yakın zamanda meditasyonlara başlayacağım.Ama bir kaç gün önce arkadaşım bir büyücü yanina gitmiş işleri yolunda olmadığından dolayı, arkadaşım da çok da inanmıyor böyle şeylere ona birkaç şey söylemiş geçmişte olan bir kız arkadaşının ismini falan ve bir kaç daha şey , arkadaşimda şok olmuş ve söylemiş ki üstünde bir kaç büyü var ve en tehlikelisi ölüm büyüsü var üzerinde akrabası yapmış söyledi hangisi olduğunu.Şimdi benim sorum şu ki ben arkadaşım için ne yapa bilirim , ya da ne yapmalıyız , yardımcı olursanız sevinirim

mntn3m13 said:
Pammy said:

Bunu anca satanistler mi yapabilir? yoksa satanist olmayanlar da yapabilirmi?Çunki arkadaşim henüz satanist değil

Tanrılar bütün Centillerin Tanrıları. Saygı ve samimiyetle yaklaşıldığı sürece Centillerin onlardan yardım istemesine negatif tepki vermezler. Arkadaşınızın adanmamış olmasının kötü yanı bizim yaptığımız toplu korunma ve refah ritüellerinin dışında kalması. “Bu savaşta savaşan kanla adanmış Satanistler” olarak olumluyoruz ve yüzlerce, binlerce belki on binlerce kişi aynı anda aynı çalışmayı yapıyor. Bu çalışmaların oluşturduğu enerji kalkanının içine giriyor kişi adanmasını yaptığı zaman. Arkadaşınız koruma kalkanının içinde değil ve bu halde astrale açılırsa kendini düşman varlıklarına açık hale getirebilir. Adanılınca topluluktan bağımsız olarak Şeytan ve Demonların enerjisiyle de daha yakın olunuyor ve bu da daha fazla koruma demek.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back