Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

ÜÇ SORU:

Esenlikler,
Üç sorum var:
1)k*ranın Türkçesinin okumayı düşünüyorum, hayatımda hiç okumadım ne yazıyor bilmek istiyorum. (Kısaca okursam bir zararı olur mu? Evinde bulunması vs..)
2)Eşcinselliğin SS'de yeri var mı?
3) Niburu diye bir gezegen var mı? Varsa Dünyaya etkisi nedir?

Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

1- Kuran, centillere lanetler yağdıran bir kitap olduğu için okumak ruhunuza bir nebze zarar verebilir. Fakat yine de okumanızdan yanayım. Evde bulundurmanıza da gerek yok aslında. Pdf olarak okuyup işiniz bitince silebilirsiniz.

2- Evet, var.

3- Nibiru=Hel=Duat tanrıların gezegeni olmasından ötürü dünyaya etkileri vardır, evet.

gizlibirvarlık said:
Esenlikler,
Üç sorum var:
1)k*ranın Türkçesinin okumayı düşünüyorum, hayatımda hiç okumadım ne yazıyor bilmek istiyorum. (Kısaca okursam bir zararı olur mu? Evinde bulunması vs..)

Esenlikler,

İlk sorunuza şu şekilde cevap vereyim. Kuran kendi dilinde okunduğu takdirde auraniza saçma bir enerji alanı bırakmış olur. Bunun için kendi dilinden ziyade anlamak ve gerçeğini görmek için Türkçe veya başka herhangi bir dilde okuyabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Zira bende hala sık sık Kuran, İncil gibi kitapları ara sıra okuyup düşmanlarımız hakkında bilgi sahibi oluyorum.

Diğer sorularınızı zaten diğer SS kardeşlerim güzelce cevaplamışlar.

İyi günler.

Thersthara said:
gizlibirvarlık said:
Esenlikler,
Üç sorum var:

Esenlikler,

Genel bir bilgi vereyim, doğada yeri olan her şeyin SS'de de yeri vardır. Doğadan geldik ve yeniden doğaya gideceğiz. Doğa ile yükseleceğiz. Eşcinsellik de gayet doğal bir şey olduğu için (Hayvanlardan vs görülebileceği gibi.) SS'de yeri vardır.

Ancak ''Translık'', adı altında kendi cinsiyetinden ve özünden nefret etmek, kendi ruhuna ve doğasına ihanet etmek olduğundan, SS'de yeri yok. Doğayı incelediğimiz zaman ''sadece 2 cinsiyet'' görürüz. Bazen de nadiren 3. olarak bunların ikisi beraber olur (Hermafrodit). Ancak asla ve asla ''cinsiyetsizlik'' yoktur. Ne İnsan doğasında, ne de başka bir canlının doğasında. Hatta cansız dediğimiz şeyler bile ''Eril ve Dişil'' dediğimiz düzene uyar, buna göre hareket ederler.

Doğa içerisinde yeri olmayan şeylerin SS'de yeri yoktur. Özümüzü çiğnemek ise doğaya ihanettir.

İyi günler.
Translık kavramıyla ilgili pek bilgim yok zira araştırma gereği duymadım, daha doğrusu direkt iğrendiğim için bakmak bile istemedim. Bu tür cinsiyetlerle ilgili her türlü düşman pisliğine doğal olarak karşıyım zira etkilerinin ne tür bir yıkıma yol açtığını bizzat görüyorum. Lâkin, hadi şöyle bir şey yapalım, translık hakkında pek bilgisi olmayan ve sosyal medya kusmuğuna maruz kalmış biri olarak, düşüncelerimi filtrelemeden, size hiç gerçekten biyolojik cinsiyetine ait olmayan ve gerçekten cinsiyet değiştirmesi gerekmiş bir trans yok mu diye sorsam, bana neler söyleyebilirsiniz?

Thersthara said:
Spine said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Genel bir bilgi vereyim, doğada yeri olan her şeyin SS'de de yeri vardır. Doğadan geldik ve yeniden doğaya gideceğiz. Doğa ile yükseleceğiz. Eşcinsellik de gayet doğal bir şey olduğu için (Hayvanlardan vs görülebileceği gibi.) SS'de yeri vardır.

Ancak ''Translık'', adı altında kendi cinsiyetinden ve özünden nefret etmek, kendi ruhuna ve doğasına ihanet etmek olduğundan, SS'de yeri yok. Doğayı incelediğimiz zaman ''sadece 2 cinsiyet'' görürüz. Bazen de nadiren 3. olarak bunların ikisi beraber olur (Hermafrodit). Ancak asla ve asla ''cinsiyetsizlik'' yoktur. Ne İnsan doğasında, ne de başka bir canlının doğasında. Hatta cansız dediğimiz şeyler bile ''Eril ve Dişil'' dediğimiz düzene uyar, buna göre hareket ederler.

Doğa içerisinde yeri olmayan şeylerin SS'de yeri yoktur. Özümüzü çiğnemek ise doğaya ihanettir.

İyi günler.
Translık kavramıyla ilgili pek bilgim yok zira araştırma gereği duymadım, daha doğrusu direkt iğrendiğim için bakmak bile istemedim. Bu tür cinsiyetlerle ilgili her türlü düşman pisliğine doğal olarak karşıyım zira etkilerinin ne tür bir yıkıma yol açtığını bizzat görüyorum. Lâkin, hadi şöyle bir şey yapalım, translık hakkında pek bilgisi olmayan ve sosyal medya kusmuğuna maruz kalmış biri olarak, düşüncelerimi filtrelemeden, size hiç gerçekten biyolojik cinsiyetine ait olmayan ve gerçekten cinsiyet değiştirmesi gerekmiş bir trans yok mu diye sorsam, bana neler söyleyebilirsiniz?

Esenlikler,

Cevap oldukça basit. Yok.

Biyolojik cinsiyetine ait olmayan insan yoktur, Fazla Netflix izlemiş Pembe saçlı femikomunist vardır.

İyi geceler.

Bu hayatımda duyduğum en güzel özlü söz

Spine said:
Lâkin, hadi şöyle bir şey yapalım, translık hakkında pek bilgisi olmayan ve sosyal medya kusmuğuna maruz kalmış biri olarak, düşüncelerimi filtrelemeden, size hiç gerçekten biyolojik cinsiyetine ait olmayan ve gerçekten cinsiyet değiştirmesi gerekmiş bir trans yok mu diye sorsam, bana neler söyleyebilirsiniz?

Reenkarne olma esnasında ruhtaki travma veya düşman müdahalesi sebebiyle yanlış cinsiyette doğma olasılığı aklıma geldiğinde Bright Truth öyle bir şeyin mümkün olmadığını söylemişti. Erkek ruhu kadın bedenine kadın ruhu erkek bedenine teknik olarak reenkarne olamıyor sanırım. Bu şeylerin nasıl işlediğiyle ilgili kişilerin ruhani simyanın ustası Lord Azazel ve ruhumuzun yaratıcısı Şeytan’dan rehberlik istemesi daha iyi olur.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back