Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

yarı-y*hudi cıkan arkadasım

satou

Active member
Uzun suredir internet uzerinden arkadas oldugum yabancı birisi var ve Satanizm'den bahsettim, sonra y*hudilerden, ve bana yarı y*hudi oldugunu soyledi ve anlık bi şok geçirdim. Ne yapmalıyım? Evet ne yapacağımı bilmiyorum, bir şey yapıp yapmamamam gerektiğini de bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Esenlikler,

O kertenkeleye herhangi bir kişisel bilgi paylaşımı yaptınız mı? Eğer yaptıysanız hemen iletişiminizi kesmeyin. Biraz daha bekleyin, olay soğusun, ilerleyen dönemlerde sanki o platformu bırakıyormuş gibi görünüp hesabınızı silin.

Eğer kişisel bilgilerinizi paylaşmadıysanız direkt olarak engelleyin ve yolunuza bakın.

İyi günler.

satou said:
Uzun suredir internet uzerinden arkadas oldugum yabancı birisi var ve Satanizm'den bahsettim, sonra y*hudilerden, ve bana yarı y*hudi oldugunu soyledi ve anlık bi şok geçirdim. Ne yapmalıyım? Evet ne yapacağımı bilmiyorum, bir şey yapıp yapmamamam gerektiğini de bilmiyorum. Ne yapmalıyım?
Esenlikler,

Şaka yapmış olma ihtimali olabilir, çünkü ben de yakın çevreme Satanizmden bahsetmesem bile Nasyonal Sosyalist olduğumu bildikleri için ben de Yahudiyim diye dalga geçiyorlar. Ancak bundan eminseniz engelleyin, hiçbir şey kaybetmezsiniz, aksine kazanacaksınız.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

O kertenkeleye herhangi bir kişisel bilgi paylaşımı yaptınız mı? Eğer yaptıysanız hemen iletişiminizi kesmeyin. Biraz daha bekleyin, olay soğusun, ilerleyen dönemlerde sanki o platformu bırakıyormuş gibi görünüp hesabınızı silin.

Eğer kişisel bilgilerinizi paylaşmadıysanız direkt olarak engelleyin ve yolunuza bakın.

İyi günler.

Hayır neyse ki hakkımda bir şey bilmiyor zaten pek konuşmuyorduk. Direkt engelliyorum o zaman.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back