Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

cadılık falan filan

andrea.

New member
kinezi çeşitleriyle ilgili ipuçları vs bilenler varsa anlatabilirlerse çok sevinirim. bi de onca şey yapmama rağmen void state yapamıyorum nedendir acaba

andrea. said:
kinezi çeşitleriyle ilgili ipuçları vs bilenler varsa anlatabilirlerse çok sevinirim. bi de onca şey yapmama rağmen void state yapamıyorum nedendir acaba

Void state aslında kendine hipnoz durumudur. Nedenyse transa geçme konusunda pratik yapmamandır veya zihin konusunda ustalaşmamandır.

Kinezilerde çok başarılı bir kardeşimiz var raidona (yanlış hatırlamıyorsam nicki buydu), o bu postu görüp size yanıt verecektir.

İyi günler.

andrea. said:

Size protonmailimi atıp yazmanızı söylemiştim.

[email protected] buraya yazın lütfen.Burada uzun uzun yazmak yerine bunun için ayrı bir "başlık" oluşturmam lazım.O yüzden lütfen protonmailime yazın.

andrea. said:

Esenlikler,

Özünde kinezi teknikleri cadılık değil Parapsikoloji sınıfı altındadır. Bunu düzeltmem gerek.

Kinezi tekniklerini çalışabilmek için güçlü bir irade ve psişik açıklık esastır. Bunun için enerji yönlendirme konusunda uzman olmanız gerek. Özünde çok ama çok zor bir tekniktir zaten. Herkesin yapabileceği bir şey değil. Senelerce pratik yapmanız gerekecek muhtemelen.

Void Statü konusunda da yine aynı şeyler geçerlidir. Muhtemelen yeterli bir psişik açıklığa sahip değilsiniz. Daha fazla pratik yapmanız çok daha iyi olacaktır. Tanrınızdan da bu konuda yardım istemekten çekinmeyin.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back