Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Güneş Karesi Yaparken Mantrayı Nasıl Titreteceğiz?

Delgadina

New member
Güneş karesi mantrasında s ile başlayan kelimeleri normal s sesi ile mi çıkaracağız yoksa dişimizi dilimize bastırıp yılan sesi gibi mi çıkarmamız gerekiyor? Cevap verecek olanlara teşekkürler.

Delgadina said:
Güneş karesi mantrasında s ile başlayan kelimeleri normal s sesi ile mi çıkaracağız yoksa dişimizi dilimize bastırıp yılan sesi gibi mi çıkarmamız gerekiyor? Cevap verecek olanlara teşekkürler.
Kabalistik değil dostum normal s, ayrıca forumda biraz aratırsan hp maxine in güneş karesi içinde ses kaydını dinleyebilirsin.

Thersthara said:
Delgadina said:

Esenlikler,

Güneş karesi ile ilgili sayfanın altında, mantranın sesli olarak titreşimini dinleyebileceğiniz bir link bulunmakta. Oradan dinleyebilirsiniz.

S normal S'dir, ''SSSSS-UUUU-RRRR-YYYY-AAAA-YYEEEE'' (İkinci ''Y'' arada kaynamış gibi biraz, ''Munka mantrasında,''K'' den önceki ''Y'' gibi.)

İyi geceler.

Bende bu şekilde olduğu gibi ama sonuna yey koyuyorum sıkıntı oluşurmu? SSS- UUUU- RRR- YY-AA-YY-EE-Y
Çünkü gezegensel mantrların tirtetilişi böyle yazıyordu bir pdf de?

Perla said:
Bende bu şekilde olduğu gibi ama sonuna yey koyuyorum sıkıntı oluşurmu? SSS- UUUU- RRR- YY-AA-YY-EE-Y

Esenlikler,

Şu an yaptığınız kareyi iptal edip tekrar başlamanızı öneriyorum. İngilizce'de kodlama için 1-2 harf daha kullanılabilir ancak sonda Y yok.

İyi günler.

Bright Truth said:
Perla said:

Esenlikler,

Şu an yaptığınız kareyi iptal edip tekrar başlamanızı öneriyorum. İngilizce'de kodlama için 1-2 harf daha kullanılabilir ancak sonda Y yok.

İyi günler.

Tmm. anlaşıldı. Teşekkürler

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back