Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Birkaç Soru

Flowers of İnanna

New member
Esenlikler

1) Ay boşlukta olduğu vakitlerde herhangi bir büyüye başlamamak gerekiyor peki ay boşluktayken neler yapılabilir? Meditasyon olur başka bir çalışma olur. Bu konuda bilgili birisi varsa mutlu olurum.
(Rtr yapmayı saymıyorum. O zaten ay boşluktayken de yapılabiliyor diye biliyorum)

2)Tanrılarımızın isimleri ve mühürleri mevcut. Düşman tarafının da melekleri vs bazı varlıklarının isimlerini biliyoruz. y*hudileri ve grileri yöneten, en üst seviyedeki düşman olan reptilyanların herhangi bir ismi vs. bunun bilgisi var mı? Bunu sormanın sebebi sadece merak ettiğim içindir. Yani bakıyorum Jos'ta da düşman kaynaklarında da bu varlıkların bi ismi mührü bilgisi geçmiyor. Sadece istilacı bir tür olduğu biliniyor. Bizim ve bilhassa Tanrılarımızın düşmanı olan bu varlıkların hakkında 3 5 tane melek ismi dışında detaylı bilgi olmaması ilginç geliyor.

İyi günler.

Flowers of İnanna

Esenlikler,

Düşman meleklerinin başında "Gabriel/cebrail" isimli bir melek var diye biliyorum. Yahudilerin de koruyucuları olduğuna göre bilmediğimiz çok sayıda melek olabilir.

Ayrıca reptiilanlara odaklanmak onların dikkatini üzerinize çekmenize sebep olabilir ve size saldırabilirler. Belki de bilmememiz daha iyi olduğu için böyle oluyordur. Sonuçta seviyelerimiz bir insan olarak çatışır.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back