Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sorunum

Blue Monday

New member
Esenlikler,

Neredeyse 6 aydır Spiritüel Satanistim ancak büyük bir sorunum var. RTR yaptıkça aklıma sürekli her şeyin yalan olduğu, Tanrılarımızın gerçek olmadığı, boşa kürek çektiğim gibi düşünceler geliyor. Bazen bu düşünceler öyle birikiyor ki dayanılamayacak seviyeye geliyor. RTR'leri aksattığım zamanlar ise dinime ayrı bir bağlandığımı hissediyorum. Ayrıca ne kadar RTR yaparsam karşıma o kadar fazla düşman propagandası çıkıyor. Koruma auramı yapıyorum ve RTR sonrasında 111 Surya ile temizleniyorum. Neden böyle oluyor, her şeyi kafamda mı kuruyorum? Belki de inandığım bu yolda sandığım kadar ciddi değilimdir.

Esenlikler,

RTR'ları yaptığınız için düşman saldırıyor. Bu düşüncelerle size saldırmaları, özellikle de RTR yaptığınızda saldırmaları doğaldır. Auranızı daha sıkı tutun. Sowilo ve Algiz rünleriyle korumanızı güçlendirmek için bir çalışmaya başlayın.

İyi akşamlar.

Blue Monday said:
Esenlikler,

Neredeyse 6 aydır Spiritüel Satanistim ancak büyük bir sorunum var. RTR yaptıkça aklıma sürekli her şeyin yalan olduğu, Tanrılarımızın gerçek olmadığı, boşa kürek çektiğim gibi düşünceler geliyor. Bazen bu düşünceler öyle birikiyor ki dayanılamayacak seviyeye geliyor. RTR'leri aksattığım zamanlar ise dinime ayrı bir bağlandığımı hissediyorum. Ayrıca ne kadar RTR yaparsam karşıma o kadar fazla düşman propagandası çıkıyor. Koruma auramı yapıyorum ve RTR sonrasında 111 Surya ile temizleniyorum. Neden böyle oluyor, her şeyi kafamda mı kuruyorum? Belki de inandığım bu yolda sandığım kadar ciddi değilimdir.

İlk ss olduğum zamanlarda bana da oluyordu, ne kadar kötü bir şey olduğunu anlayabiliyorum . Bu da bir çeşit düşman saldırısı asla rtrlerinizi aksatmayın,bir süre sonra olmuyor zaten.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back