Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sarkaçlar Hakkında Uyarı!

Baroness Blossom

Active member
Esenlikler

SARKAÇLAR HAKKINDA UYARI!!!

Hepinizin bildiği üzere sarkaçlar tanrılarla iletişim kurmamızı yarayan araçlardan biridir ama Kullanan kişi zihnini doğru eğitemeyip ve sarkaçla pratik yapmadan herhangi bir Tanrı ile iletişim kurmaya çalışırsa yaşayacağı şey placebolardan başka birşey olmaz. Bunu örneklerle gösterelim:

Zihni eğitmek konusunda iyi örnek: Tanıdığım, gelişmiş SSlerden biri olan eski site yetkilimiz zaryon zihnini eğitmek için (yanlış hatırlamıyorsam) 2 yılını harcamış ve 1 yıl boyunca sarkaçına cevaplarını bildiği sorular sorarak pratik yaptı ve o baya iyi.

Zihni eğitmek konusunda kötü örnek: Ben 1. SSte Yılım'ın sonlarına doğru sarkacımla placebolar yaşadım.

Zihni eğitmek herşeyden çok önemlidir bu yüzden zihninizi eğitmek için Boşluk Meditasyonlarını ve Trans'a girme çalışmaları düzenli olarak yapılmalıdır. Zira bu yaşanılan placebolar sizin özgüveninizi ve ruhaniyete olan inancınızı bittirmekle kalmaz aynı zamanda sizi dinden çıkarabilecek kadar şaşırtabilir.

Sarkaçlarla Çalışma Pratik Yapma Konusunda Öneri:

Zihninizi eğittikten sonra uzun bir süre sarkaç'a sadece bildiğiniz sorular sorarak ilerleyin ve bunu yapmadan önce etrafınızdaki düşman enerjilerini temizleyin (şeytani mavi alevlerle), temiz bir Aurala çalışın ve tabiki koruma yapın (Algiz, Sowilo ve Tiwaz rüneleriyle korumanızı atırabilirsiniz).

Yeni Başlayıp Tanrılarla İletişim Kurmak İsteyenlere Tavsiyeler:

Yeni başlayanlar tanrılarla iletişim kurmak için seslenip işaretler göndermesini rica edin çünkü tanrılar sizin anlayabileceğiniz seviyelerde size işaretler verecektir (tabiki işaretleri doğru yorumlamak için boşluk meditasyonlarını aksatmamanız lazım). GD'lerini bulmak için acele edenler içinse benim size şahsi tavsiyem acele etmeyip gelişmenizdir çünkü GD'nız sizinle doğru zamanda iletişime geçecektir veya siz ona seslenip kendisini bulmanız için yardım etmesini rica edebilirsiniz.

Umarım yardımcı ve işinize yarayan bir yazı olmuştur ^•^.

İyi Günler ^•^.

Muazzam bir yazı olmuş emeğiniz için teşekkürler

İyi Akşamlar.

Baroness Blossom said:
Esenlikler

SARKAÇLAR HAKKINDA UYARI!!!

Hepinizin bildiği üzere sarkaçlar tanrılarla iletişim kurmamızı yarayan araçlardan biridir ama Kullanan kişi zihnini doğru eğitemeyip ve sarkaçla pratik yapmadan herhangi bir Tanrı ile iletişim kurmaya çalışırsa yaşayacağı şey placebolardan başka birşey olmaz. Bunu örneklerle gösterelim:

Zihni eğitmek konusunda iyi örnek: Tanıdığım, gelişmiş SSlerden biri olan eski site yetkilimiz zaryon zihnini eğitmek için (yanlış hatırlamıyorsam) 2 yılını harcamış ve 1 yıl boyunca sarkaçına cevaplarını bildiği sorular sorarak pratik yaptı ve o baya iyi.

Zihni eğitmek konusunda kötü örnek: Ben 1. SSte Yılım'ın sonlarına doğru sarkacımla placebolar yaşadım.

Zihni eğitmek herşeyden çok önemlidir bu yüzden zihninizi eğitmek için Boşluk Meditasyonlarını ve Trans'a girme çalışmaları düzenli olarak yapılmalıdır. Zira bu yaşanılan placebolar sizin özgüveninizi ve ruhaniyete olan inancınızı bittirmekle kalmaz aynı zamanda sizi dinden çıkarabilecek kadar şaşırtabilir.

Sarkaçlarla Çalışma Pratik Yapma Konusunda Öneri:

Zihninizi eğittikten sonra uzun bir süre sarkaç'a sadece bildiğiniz sorular sorarak ilerleyin ve bunu yapmadan önce etrafınızdaki düşman enerjilerini temizleyin (şeytani mavi alevlerle), temiz bir Aurala çalışın ve tabiki koruma yapın (Algiz, Sowilo ve Tiwaz rüneleriyle korumanızı atırabilirsiniz).

Yeni Başlayıp Tanrılarla İletişim Kurmak İsteyenlere Tavsiyeler:

Yeni başlayanlar tanrılarla iletişim kurmak için seslenip işaretler göndermesini rica edin çünkü tanrılar sizin anlayabileceğiniz seviyelerde size işaretler verecektir (tabiki işaretleri doğru yorumlamak için boşluk meditasyonlarını aksatmamanız lazım). GD'lerini bulmak için acele edenler içinse benim size şahsi tavsiyem acele etmeyip gelişmenizdir çünkü GD'nız sizinle doğru zamanda iletişime geçecektir veya siz ona seslenip kendisini bulmanız için yardım etmesini rica edebilirsiniz.

Umarım yardımcı ve işinize yarayan bir yazı olmuştur ^•^.

İyi Günler ^•^.

Yazı güzel olmuş ve protonmailden madde madde merak ettiklerinizi yazarsanız benim için daha kolay olur.

Esenlikler

Güzel yazınız için teşekkürler. Sarkaç konusunda yetenekli olduğunu iddia eden üyelerimiz için bu işlerin o kadar kolay olmadığı ve üzerine düşülmesi gerektiği hususunda adeta bir ders niteliğinde.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
Esenlikler
İlk defa sarkaç aldım kullanmaya çalışıyorum ama hâlâ mantığını çözemedim internette izlediğim videolardaki insanlar basbayağı eliyle yönlendiriyor
Sarkaçın kendi kendine hareket etmesi gerekmiyor mu?

Thersthara said:
Nanetxd said:
Baroness Blossom said:
Esenlikler
İlk defa sarkaç aldım kullanmaya çalışıyorum ama hâlâ mantığını çözemedim internette izlediğim videolardaki insanlar basbayağı eliyle yönlendiriyor
Sarkaçın kendi kendine hareket etmesi gerekmiyor mu?

Esenlikler,

Sarkaç, kişinin bilinç altı ile alakalıdır. Eğer kişi bir Tanrı veya bir varlık (İnsan ruhları vs.) ile iletişime geçer ise, davete gelen varlık, kişiyle psişik olarak iletişim kurar ve onun bilinç altını uyarır. Böylece sarkaç verilen cevap yönünde hareket eder.

Tanrılar, sarkaçlara ''telekinezi'' uygulamazlar. Bizim hareket ettirmemiz yönünde bizim zihnimizi uyarırlar sadece. Kişi de eğer trans halindeyse (Ki bu işleri çok daha kolaylaştıracak ve netleştirecektir) kendi zihni olmadan, sadece aldığı cevapları bilinç altı aracılığıyla sarkaç'a yansıtabilir. Trans halinde olmadan da olur, fakat netlik daha az olacaktır.

İyi geceler.
Anladım teşekkürler.

!25 EYLÜL 2022 Güncelleme:!

Esenlikler

Dün Sarkacım'ı evcileştirmeye karar verdim ve bunun üzerine bir Alıştırma/Pratik yapma üzerine bir metot buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

METOT

1. Gün 3 soru Sor. İkisi muhtemel gelecek ile ilgili ve 1 tanesi bildiğin birşey ile ilgili olucak şekilde.

2. Gün 6 soru Sor ama 3 bildiğin ve 3 muhtemel gelecek hakkında soru Sor.

Ve bunlar sonraki günlerde, 1 ve 2. Günün örüntüsü olucak şekilde ilerletin

Sarkaç kullanırken transta olursanız sizin için daha iyi olur yani trans olmasa bile yakın bir nokta yada medatif bir durumda olur.

(Bu metot alıştırma/pratik yapmak için idialdir. Sorulara doğru cevap almak sizin zihin kontrolünüz ile ilgilidir sarkaç kullanmadan önce uyarıları ve kullanım talimatlarını okumanız şiddetle tavsiye edilir.)

Umarım işinize yarayan bir metot olur ve güzel deneyimler yaşamanız dilerim. Sevgilerle

-Baron Hope Von Blossom/Baroness Blossom

İyi Geceler.^^

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back