Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Gardiyan demonlar hakkında soru

lumerya

New member
Yakın bir tarihte gardiyan demonlarımla iletişime geçtim ve isimlerini aldım. Daha sonrasında ne kadar internette araştırma yapsam bile kendileri hakkında bir bilgi bulamadım. Sizin önerebileceğiniz kaynak var mı yada bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim:)

Esenlikler,

Her kişinin bir tane Koruyucu Demonu vardır.

Adını internette bulamamanız konusundaysa, bunun 2 nedeni olabilir. İlki, iletişiminiz yanlış geçmiştir ve dolayısıyla doğru isimleri alamamış olabilirsiniz.

Sarkaçta eğer harf-harf ilerletme tekniğini kullanıyorsanız, sizin için zorlayıcı olabilir ve yanlış sonuçlar alabilirsiniz. Tabii belirli bir gelişmişliğe ulaştığınızda bu teknik de oldukça doğru sonuçlar getirecektir ancak yeni olduğunuz için başlarda hiçbir anlam ifade etmeyen isimlerin çıkması bile doğaldır.

İkinci neden de çok nadir durumlarda, daha düşük rütbeli tanrılar koruyucunuz olabilir, bu yüzden de sitelerimizde adlarını bulamamış olabilirsiniz.

Gelişiminize devam edin ve kendiniz, hangi seçeneğin şu anki durumun nedeni olduğunu görün.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back