Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Forumlara giremiyorum

Baroness Blossom said:
Esenlikler

Forumlara son zamanlarda giremiyorum. Bu sadece benim başıma mi geliyor yoksa genel bir sorun mu var ?

İyi geceler. ^^

Esenlikler, bende bugün hiç giremedim hatta anatalion un bi cevabında vpn ile girebilirsiniz diyordu hatta vpn bile yükledim girilmedi dediğim gibi bugün hiç giremedim

Brsaruya said:
Baroness Blossom said:
Esenlikler

Forumlara son zamanlarda giremiyorum. Bu sadece benim başıma mi geliyor yoksa genel bir sorun mu var ?

İyi geceler. ^^

Esenlikler, bende bugün hiç giremedim hatta anatalion un bi cevabında vpn ile girebilirsiniz diyordu hatta vpn bile yükledim girilmedi dediğim gibi bugün hiç giremedim

Bende denedim VPN'ı ama olmadı bugünde giremedim dünde hafif gitti geldi önceki günlerde de aynı şekilde.

Brsaruya said:
Baroness Blossom said:
Esenlikler

İyi geceler. ^^

Esenlikler

Duyduğum kadarıyla Forum saldırıya uğrayıp çökmüş. Benim VPN yorumum ana sitenin kendileri tarafından kitlenmesi üzerineydi. Çökme durumunda elbette VPN, Tor, Opera işe yaramaz.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back