Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

40 Günlük meditasyon takvimi

Klad

New member
Esenlikler, Bir süre öncesinde 40 günlük meditasyon takvimine başlamıştım. İyi hoştu, lakin artık gerçektende yorulmaya başladım. Her gün birer zorunlulukmuş gibi hissediyorum. Namaz kılarmış gibi hissediyorum. Bir kaç gün ara verebilir miyim? Bu durum yüce Tanrılarımızı sinirlendirir mi? Veya yaptığımız meditasyonların onlara birer faydası var mı?

Eğer şu an iyi hissetmiyorsanız zorlamayın, gerçekten yapmayı bırakın. Ortama tam olarak adepte olmamanızdan veyahut hissettiğiniz aidatın az olmasından dolayı olabilir. Bırakın, 1-2 ay boyunca sadece araştırma yapın ve ne zaman ki tekrar iyi hissederseniz işte o zaman başlayın. Tabii, eğer bu genel olarak sizin karakterinizde olan bir şey ise, bir programa disiplin uydurmakta zorlanıyorsanız yine de biraz kendinizi zorlayıp devam etmenizi tavsiye ederim.

Ancak önemli olan nasıl hissettiğiniz zira bu hissetmekle alakalı bir şey.

Sacris said:
Esenlikler, Bir süre öncesinde 40 günlük meditasyon takvimine başlamıştım. İyi hoştu, lakin artık gerçektende yorulmaya başladım. Her gün birer zorunlulukmuş gibi hissediyorum. Namaz kılarmış gibi hissediyorum. Bir kaç gün ara verebilir miyim? Bu durum yüce Tanrılarımızı sinirlendirir mi? Veya yaptığımız meditasyonların onlara birer faydası var mı?

Hayır biz kendi gelişimimiz için meditasyon yapıyoruz.Güçlenerek Tanrılara savaşta yardımcı oluyoruz ve sonunda Tanrı oluyoruz.Günlük 10 dakikanın size zararı olmaz.Günlük uykunuzu iyice alın ve kahvaltınızı iyi yapın lütfen.

Esenlikler

Kundalini yoga pdf atabilecek olan var mı? Teşekkürler.

Burdamı buldum yoka başka yerdmi bilmiyorum ama çeşitli rahatsızlıklara iyi gelen kundalini yoga çeşitleri pdf vardı bende, silinmiş. Elindi olan varsa atabilir mi?

ThanaReal said:
Perla said:
Esenlikler

Kundalini yoga pdf atabilecek olan var mı? Teşekkürler.

Burdamı buldum yoka başka yerdmi bilmiyorum ama çeşitli rahatsızlıklara iyi gelen kundalini yoga çeşitleri pdf vardı bende, silinmiş. Elindi olan varsa atabilir mi?
https://disk.yandex.com.tr/i/FE6l0K633MMLxm

Bu işini görür mü bilmiyorum, kundalini yoga çeşitleri demişsin fakat burda sadece 1 tane kundalini yoga var. Güç Meditasyonları bölümünden buldum, işini görmüyorsa kusura bakma. Esenlikler.

Evet bu aradığım teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back