Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

soru işaretleri

andrea.

New member
yaklaşık 4 yıldır cadılık spritüel şeyler vs araştırma yapıyorum son bikaç aydır da satanizme denk geldikçe ve araştırdıkça en mantıklısının bu olduğuna karar verdim ve satanist oldum fakat bu aralar çok sık şekilde rüyalarımda sahte tanrı allahla ilgili şeyler görüyorum sanki doğru olan oymuş gibi kafamı çok karıştırıyor bunu yaşayan var mı ve nasıl engelleyebilirim acaba :?:

Evet bu tarz saldırıları yeni başlayanlar yaşıyor. Ben onların yüzünden yaşananları hatırlatırım arada kendime. Türkiye’nin şu an yaşadığı zorlukların sebebi ne? Allah takipçileri. Kimin yüzünden oje sürmek gibi basit şeyler yüzünden bana orospu muamelesi yapan insanlar var? Allah. Allah’ın sizin için uygun din olarak seçtim (Maide 3) dediği ve her insan o fıtrat üzerine doğar dediği din gerçekten bana ve fıtratıma uygun mu? Hayır. Nefret ediyorum. İğreniyorum. Ben kimsenin “sürülecek tarlası” falan değilim. Yaratılışımda itaatkar müslüman köle olmanın zerresi bile yok.

Yapmanız gereken tek şey içinize bakmak. Yaratıcının imzası biziz. “Gerçek din” için doğanızı ve vicdanınızı takip etmelisiniz.

andrea. said:
yaklaşık 4 yıldır cadılık spritüel şeyler vs araştırma yapıyorum son bikaç aydır da satanizme denk geldikçe ve araştırdıkça en mantıklısının bu olduğuna karar verdim ve satanist oldum fakat bu aralar çok sık şekilde rüyalarımda sahte tanrı allahla ilgili şeyler görüyorum sanki doğru olan oymuş gibi kafamı çok karıştırıyor bunu yaşayan var mı ve nasıl engelleyebilirim acaba :?:

Adanmış mıydınız? Adanmadıysanız adanın, Adandıysanız aramıza hoşgeldiniz. Siteyi okuyun. Ve sorularınız olursa forumlarda sorun.

All*h bir tanrı değil ve hiçbir zamanda olmadı bu yüzden ondan "sahte tanrı" demiyoruz, diyenler kitapçı ekol oluyor biz değil. Bu düşmanın bir saldırısı yani benzer saldıranlara mazur kalan SSler illaki vardır. Sadece auranızı temizleyin, koruma aurası yapın ve yardım için gardiyanınıza seslenin. Gardiyanınız adı veya mührünü bilmek zorunda değilsiniz çünkü o sizin kim olduğunuzu biliyor bu yüzden sizi duyup yardım edecektir.

İyi günler.^^

Baroness Blossom said:
andrea. said:

Adanmış mıydınız? Adanmadıysanız adanın, Adandıysanız aramıza hoşgeldiniz. Siteyi okuyun. Ve sorularınız olursa forumlarda sorun.

All*h bir tanrı değil ve hiçbir zamanda olmadı bu yüzden ondan "sahte tanrı" demiyoruz, diyenler kitapçı ekol oluyor biz değil. Bu düşmanın bir saldırısı yani benzer saldıranlara mazur kalan SSler illaki vardır. Sadece auranızı temizleyin, koruma aurası yapın ve yardım için gardiyanınıza seslenin. Gardiyanınız adı veya mührünü bilmek zorunda değilsiniz çünkü o sizin kim olduğunuzu biliyor bu yüzden sizi duyup yardım edecektir.

İyi günler.^^
[/quote

yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. hayır daha adanmadım ama istiyorum. gardiyanıma seslenmeyi nasıl yapmalıyım

Yani sesleniceksin nasıl desem böyle meditif bir durumda veya ona odaklandığın bir anda " Gardiyanıma sesleniyorum...." Diye başlayıp saygı çerçevesinde konuşabilirsin sen duyamazsan bile o seni duyacaktır. (Gardiyanın olması için adanman lazım haberin olsun)

Baroness Blossom said:
(Gardiyanın olması için adanman lazım haberin olsun)
Bu konuda aklıma takılan bir nokta var. Gardiyanımızın kim olacağı tam olarak adandığımız anda mı belirleniyor yoksa zaten uygunluk açısından adanmanın çok evvelinde gardiyanımız belirleniyor mu? Herhangi bir bilginiz var mı?

Spine said:
Baroness Blossom said:
Bu konuda aklıma takılan bir nokta var. Gardiyanımızın kim olacağı tam olarak adandığımız anda mı belirleniyor yoksa zaten uygunluk açısından adanmanın çok evvelinde gardiyanımız belirleniyor mu? Herhangi bir bilginiz var mı?

Eğer geçmiş hayatlarınızda da adanmışsanız şu anda bir koruyucunuz vardır fakat bu hayatınızda yine de adanmanız gerekiyor. Bunu bir nevi tazelemek olarak düşünün. Eğer geçmiş hayatlardan beri ss iseniz zaten koruyucunuz çoktan belli olmuştur.

Lakin bu hayatınızda ilk defa ss olacaksınız diyelim. Koruyucunuz sizin karakteristik özelliklerinize göre size rehberlik yapabilecek en uygun kişi olarak seçiliyor. Tam olarak ne zaman atanıyor bilmiyorum, belki adandığınız an itibariyledir -ki bunu o an belirlemek çok da zor olmamalı onlar için- ya da siz araştırma süreciniz esnasında belirlenmeye başlıyordur.

Mesela ben de resmi olarak adanmadan önce de Şeytan'ı kabul ettiğim için çok aman aman bir farklılık yaratmamıştır.

Spine said:
Baroness Blossom said:

Kardeş Ποσειδών666'ın açıklaması yeterli eklenebilecek birşey yok bence 😊.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back