Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sorularım

Freyaa

New member
1. Enerji nedir tam olarak spiritüel satanizm'e göre?

2. Enerji fiziksel bir boyutta mi?

3. Enerji evrende yol kateder mi bir hızı var mı?

4.enerji nasıl programlanır?

5. Paganlar'da satanist midir?

6. Paganizm satanizm midir satanizm paganzim midir?

7. satanzim ve paganzim ne kadar benzer?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Freyaa said:
1. Enerji nedir tam olarak spiritüel satanizm'e göre?

2. Enerji fiziksel bir boyutta mi?

3. Enerji evrende yol kateder mi bir hızı var mı?

4.enerji nasıl programlanır?

5. Paganlar'da satanist midir?

6. Paganizm satanizm midir satanizm paganzim midir?

7. satanzim ve paganzim ne kadar benzer?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

C1 Bu soruyu detaylı cevaplayamam ama elimden geleni yapıcam.Bioyolojik tabanlı yada astral düzlemde var olmuş varlıkların gerçeklikte veya astralde istediği değişiklikleri meydana getirmesine yarayan bir tür kaynak. Ayrıca sadece biolojik olarak bir bedene sahip olan varlıkların enerji üretebildiğini biliyoruz bu yüzden parazit veya thoughtformların enerji için bizlere ihtiyacı var.

C2 Her yerde hem astralde hemde fizikselde. 2 tarafıda manipüle edebilmesi yüzünden cevabı evet kabul edebiliriz. Ama bu enerjiyi gözlemleyebilecek bir makina şuan malesef bulunmuyor. Gelecekte teknolojimiz geliştiğinde görebiliriz.

C3 Yok yada neredeyse yok. Anında tanrılarla iletişim kurulabilmesi bunu gösteriyor.

C4 Niyet,imajinasyon ve direk programlama yaparak yani düşünerek yada söylerek. Bir örnek verelim,örneğin amacımız aşk büyüsü yapmak. Benim için sağlıklı ve pozitif bir şekilde kalıcı olarak deniz kaya bana aşık oluyor.Burada kalıcı, sağlıklı, pozitif bir şekilde emir etmek önemlidir. Zira enerji en kısa yolu seçer. Başka bir örnekte para üzerinden yapalım, bu sefer yanlış olsun. Kendime 1 milyon dolar para çekiyorum.Böyle bir programlama da enerji en kısa yolu seçti ve teyzeni öldürüp mirasını sana bırakmasını sağladı. Bu bir olasılık belki seni sakat bırakıp hastalığın içinde bu parayı getirebilir.2.ci bir hatalı program daha yapalım. Sağlıklı ve pozitif bir şekilde kalıcı olarak kendime 1 milyon dolar çekiyorum. Burada ki hata sence nerede? Büyü gerçekleşiyor ama adeta bir veznedar gibi para yanlızca yakınına geliyor fakat sana ait değil.Çekmesine çektin ama bu para başkasına ait. Belkide veznedar olarak işe girersin, kalıcı yaptın çünkü. O halde yeniden düzenleyelim. Sağlıklı ve pozitif bir şekilde kalıcı olarak bana ait olacak şekilde büyük miktarda para çekiyorum. Gördüğün gibi bu daha iyi hatta istersen harcamak ve bitirmek üzere bana ait de diyebilirsin. Unutmadan programlarken inanarak niyet etmeyi ve aynı anda imajinasyon yapmalısın.

C5 Orjininde evet ama satanizm ile alakalı olmayan insanlara satanist diyemeyiz. Ama biz pagan diyebiliriz kendimize.

C6 paganizm orjininde satanizmdir. Satanizmde ise satanizmdir. :)

C7 Tanrılar kısmen aynı bazende yanlızca tanrılar tarafından ders verilmek için oluşturulmuş karakterler. Örneğin Afrodit leydi Astartedir. Ama ensest ve diğer saçmalıklarla alakası yoktur. Sadece bir temsil. Anlatılan şeyler nesiller boyunca okült bilgilerin unutulmaması için oluşturulmuştur alegorik hikayelerdir. Başka bir örnek ise Odin şeytan babadır ama loki veya thor, şeytan babanın oğullarını temsil etmez. Kendisinin eril ve dişil versiyonlarıdır. Hangisinin dişil, hangisinin eril olduğunu dememe gerek yok.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back