Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrılara saygısızlık

Vivivi

New member
Esenlikler,

Çok dağınık biriyim. Annem de dayanamayıp en son kendi topladı. Sonra 2 tane tanrı mührü vardı (sanırım birisi Leydi Vapula'nındı), annem onları eline alınca "Bu da neymiş ki" diye bahane ederek çekiştirerek elime aldım ve masama koydum. Annem odadan çıkarken mühürleri görme tehlikesi oluştu ve ben de mecburen "şunu da atayım" dedim, yırttım attım. Gizlemem gerekiyordu çünkü risk oluşmuştu.

Ne yapmalıyım? Tanrılar cezalandırır diye korkuyorum.

Esenlikler,

Neden yırtma yoluna gittiniz? Eğer odanızda bulunan çöp kutusuna atmanız gerekiyorduysa, yırtmadan da atabilirdiniz. Sonrasında da çıkarır ve daha saygılı bir şekilde saklardınız.

İlgili tanrılardan samimiyetinizle özür dileyin ve ileride Tanrıların mühürlerini daha iyi bir şekilde saklayın.

İyi akşamlar.

Size ve bu konuyu okuyan herkese ders olsun. Şeytan'a ve Tanrılara olan sevginizi, ilginizi ve bağlılığınızı fiziksele taşıyacaksanız, bu eyleminizin ne şekilde sonuçlanabileceğini iyice düşününüz. Türk aile yapısında bireyin gizliliğine dair bir anlayış yok, kapıyı 5 dakika kilitleseniz dahi sorguya çekilebilir, yalnız kalmak istediğinizi söylediğinizde "ne işler çevirdiğiniz" merak edilebilir. Önünüzde yıllarca sürecek bir ömür var. Gizliliğinize tecavüz edilmeyecek bir noktaya gelene kadar bu tür hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Tabii, ne yapabilirdiniz? Odanızı toplardınız. En baştan bunu engellerdiniz.

Üslubumun agresif olduğunu zannetmeyin, böyle gelmesin size. Lâkin bu tür dikkatsizlikler, birike birike bir gün başınıza bir fenalık getirebilir. Tanrıların kızıp kızmadığını bilemem, en azından teselliniz, öğrenmeniz gereken şeyi ufak bir bedelle öğrenmeniz olsun. Tanrılara olan özrünüzü ve samimiyetinizi de ileride bu tür hareketlerden kaçınarak yapabilirsiniz.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Neden yırtma yoluna gittiniz? Eğer odanızda bulunan çöp kutusuna atmanız gerekiyorduysa, yırtmadan da atabilirdiniz. Sonrasında da çıkarır ve daha saygılı bir şekilde saklardınız.

İlgili tanrılardan samimiyetinizle özür dileyin ve ileride Tanrıların mühürlerini daha iyi bir şekilde saklayın.

İyi akşamlar.

O an korkudan ne yaptığımı bilmiyordum.

Vikivi said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

O an korkudan ne yaptığımı bilmiyordum.

Sana ait olan özel bir yerde taşı. Çantan gibi, cüzdanın gibi.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back