Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Holocoust

Klad

New member
Esenlikler efendim. Holocoust olayı doğru mu? Yani şahsen Hitler'i severim. Holocoust'un olması beni mutlu eder lakin yine de merak ettim. Holocoust doğru mu? Doğru ise Çocuklar v.b kişiler öldürülmedi değil mi?

Esenlikler,

Hayır, doğru değil. Kampların durumu insancıl koşuldaydı ve Müttefiklerin erzak götüren trenleri bombalamasına kadar domuz gibi sağlamdı içerideki Yahudiler.

Gaz odaları ise Sovyetlerin 3 yıl süreliğine doğudaki kamplara "almıyorum" deyişiyle inşa edildi. Gaz odaları olduğu iddia edilen yerlerde ise gaza rastlanmamıştır, dahası 1945'te girer girmez incelemelere başlanan batı bölgelerindeki toplama kamplarında, hiç böyle bir iddia edilen vahşet dolu muameleye rastlanmamıştır.

Kızıl Haç raporları da aksini ispatlar. İkinci Dünya Savaşı boyunca yaptığı aktiviteleri ve aldığı raporları, 1948'de bir başlık altında toparlar Kızıl Haç. Yahudilere kötü muameleden bahsetmez.

Ölenler olmuş mudur? Evet. Hastalıktan ölenler olmuştur ancak onların bile saçları, hastalık iyice yayılmasın diye kazınmıştır.

Toplu mezar olduğu iddia edilen yerde, alet yardımıyla taramadan sonra hiçbir kemik vb. şeye rastlanmamıştır. Çoğu fotoğraf değiştirilmiş, bazıları ise çarpıtılmıştır. Örneğin, İkinci Dünya Savaşı sonrası Alman hapishanelerinde kıtlıktan ötürü bir deri bir kemik kalmış adamlar, sanki Yahudi gibiymiş gösterilmiştir.

Ortada "besle kargayı, oysun gözünü" durumu var anlayacağınız.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Hayır, doğru değil. Kampların durumu insancıl koşuldaydı ve Müttefiklerin erzak götüren trenleri bombalamasına kadar domuz gibi sağlamdı içerideki Yahudiler.

Gaz odaları ise Sovyetlerin 3 yıl süreliğine doğudaki kamplara "almıyorum" deyişiyle inşa edildi. Gaz odaları olduğu iddia edilen yerlerde ise gaza rastlanmamıştır, dahası 1945'te girer girmez incelemelere başlanan batı bölgelerindeki toplama kamplarında, hiç böyle bir iddia edilen vahşet dolu muameleye rastlanmamıştır.

Kızıl Haç raporları da aksini ispatlar. İkinci Dünya Savaşı boyunca yaptığı aktiviteleri ve aldığı raporları, 1948'de bir başlık altında toparlar Kızıl Haç. Yahudilere kötü muameleden bahsetmez.

Ölenler olmuş mudur? Evet. Hastalıktan ölenler olmuştur ancak onların bile saçları, hastalık iyice yayılmasın diye kazınmıştır.

Toplu mezar olduğu iddia edilen yerde, alet yardımıyla taramadan sonra hiçbir kemik vb. şeye rastlanmamıştır. Çoğu fotoğraf değiştirilmiş, bazıları ise çarpıtılmıştır. Örneğin, İkinci Dünya Savaşı sonrası Alman hapishanelerinde kıtlıktan ötürü bir deri bir kemik kalmış adamlar, sanki Yahudi gibiymiş gösterilmiştir.

İyi akşamlar.
Gaz odalarının bir kısmının gerçekten faal olduğuna ancak bundan Hitler'in haberinin olmadığına, o bölgedeki yetkili subayların habersizce böyle bir işe giriştiğine dair bir iddia okumuştum. Bunun hakkında bir şeyler biliyor musunuz?

Spine said:
Gaz odalarının bir kısmının gerçekten faal olduğuna ancak bundan Hitler'in haberinin olmadığına, o bölgedeki yetkili subayların habersizce böyle bir işe giriştiğine dair bir iddia okumuştum. Bunun hakkında bir şeyler biliyor musunuz?

Esenlikler,

Hayır, yalan. Kamptan kaçan bir ABD askerinin hikâyesi var. Böyle bir şeyden bahsetmemiş. Doğruluğundan emin olamasam da, kampı çektiğini de söylüyorlar. Sovyetlerin sunduğu kampla onun çekimleri arasında farklar var.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Peki Eva Braun'un ve Adolf Hitler'in şoförü'nün yahudi olduğu'nu okumuştum. Doğru mu?

Sacris said:
Peki Eva Braun'un ve Adolf Hitler'in şoförü'nün yahudi olduğu'nu okumuştum. Doğru mu?

Esenlikler,

Buna daha önce şöyle bir cevap vermiştim, alıntılıyorum:

Bright Truth said:
Esenlikler,

Emil Maurice, Yahudi değildi. Bu iddianın kaynağı, SS ile aile soyağacını paylaşmamasından geliyor. Ancak bunun tek sebebi Yahudilik olamaz, başka nedenler de olabilir. Örneğin, soyunda paylaşmaktan utanacağı Almanlar da olabilir. Kendisinin Yahudi olmadığı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından belirtilmişti.

Aile doktoru ise Yahudi gibi duruyor ancak bu adam zaten yaşlı başlı, gariban birisiydi. Hitler, iyiliğine karşılık olarak yurtdışına gitmesine izin vermişti.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back