Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Gezegen saati

Malec

New member
Esenlikler,
Negatif gezegen geçişlerinden kurtulma çalışması
yapacaktım fakat hangi gezegen saatinde yapılacağı belirtilmemiş . Hangi gezegen saatinde yapmalıyım?

Thersthara said:
stayhigh666 said:
Esenlikler,
Negatif gezegen geçişlerinden kurtulma çalışması
yapacaktım fakat hangi gezegen saatinde yapılacağı belirtilmemiş . Hangi gezegen saatinde yapmalıyım?

Esenlikler,

Güneş ve Jupiter saatleri kullanılabilir.

Tabi bu imkan olduğu zaman yapılması gereken saatlerdir, aslında hangi saate yaptığınızın çalışma için çok da bir önemi yok. Aslında en önemlisi başlama saatidir, sonrasındaki saatler sadece extra olarak daha iyi olmasına yardım ederler.

Siz gün içinde uygun olduğunuz anlarda yapın, eğer bu anlar Güneş ve Jupiter saatlerine denk geliyorsa o saatlerde yapın. Önemli olan istikrar ve odak ile çalışmanızdır.

Siz gerekli odağı ve ciddiyeti büyüye vermediğinizden, gerekli dikkat ile enerjiyi yükseltip yönlendirmediğinizden sonra, hangi saatte yaptığınızın bir önemi yok. Önemli olan çalışma, istikrar ve odak. Büyüyü güçlü kılan, hangi mantralar ile hangi saate yaptığınız değil, sizin iradeniz.

İyi günler.

Teşekkürler

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back