Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Testosteron artışı, yağ oranı düşürme, kas gelişimini hızlandırma, kas tamirini yükseltme

Panta Rhei

New member
Aktif olarak fitness ile uğraşan ve protein ağırlıklı diyet uygulayan biri olarak işin fiziksel kısmında yapabileceğimi yapıyorum. Ancak az uyuma kaynaklı problemlerden dolayı genel olarak ilerlememde sekteye uğruyorum. Diyetimden ve antrenmanımdan aldığım verim azaldı, bileklerimde ve ön kollarımda birkaç aydır geçmeyen ağrılar var.

40 günlük programın şu an 11. günündeyim. Her şey güzel gidiyor, ilerleme kaydetmeye başladığımı söyleyebilirim. Bu yüzden bu konuda bir şeyler yapmak istiyorum. Kısacası yağ oranımı azaltmak, kas gelişimimi hızlandırmak ve belli bir bölgedeki ağrılarımı iyileştirmek istiyorum. Bu konuda sitede yazılar olduğunu biliyorum ve bir kısmını okudum, yine de buraya danışmak istedim zira auram üzerinde sadece beyaz-altın sarısı renkleri kullanıyorum ve ruhaniyette başlangıç seviyesindeyim.

Bu sebeple bu yöntemlerin işe yarayıp yaramayacağına emin değilim. Önerilerinizi bekliyorum.

Esenlikler

Yağ oranı hakkında ne desem sağlıklı olmaz. Fakat ağrılar için sporunu birer gün ara vererek yapmanı tavsiye ederim. Pazartesi-çarşamba-cuma gibi. Eğer ağrı devam ediyorsa dinlenmeyi 2 güne çıkarmanı tavsiye ederim.

İyi akşamlar.

Anatolian Division said:
Esenlikler

Yağ oranı hakkında ne desem sağlıklı olmaz. Fakat ağrılar için sporunu birer gün ara vererek yapmanı tavsiye ederim. Pazartesi-çarşamba-cuma gibi. Eğer ağrı devam ediyorsa dinlenmeyi 2 güne çıkarmanı tavsiye ederim.

İyi akşamlar.
Haftada 3 gün gidiyorum. Antrenmanlar arasında 1'er gün dinlenme var, 3. günün antrenmanı da bittiğinde 2 günlük daha uzun bir dinlenme koyuyorum. Biraz da ağır çalışmayı sevdiğim ve ağırlığı arttırmaya çalıştığım için böyle oluyor. Dediğim gibi, fiziksel olarak yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyorum, uyku dışında. Uyku problemini de yakında kökten çözeceğim ancak o ana kadar ruhani olarak nasıl bir destek yapabilirim, bunu öğrenebilirsem benim için şahane olacak.

Spine said:
Anatolian Division said:
Esenlikler

İyi akşamlar.
Haftada 3 gün gidiyorum. Antrenmanlar arasında 1'er gün dinlenme var, 3. günün antrenmanı da bittiğinde 2 günlük daha uzun bir dinlenme koyuyorum. Biraz da ağır çalışmayı sevdiğim ve ağırlığı arttırmaya çalıştığım için böyle oluyor. Dediğim gibi, fiziksel olarak yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyorum, uyku dışında. Uyku problemini de yakında kökten çözeceğim ancak o ana kadar ruhani olarak nasıl bir destek yapabilirim, bunu öğrenebilirsem benim için şahane olacak.

Esenlikler. Öncelikle, kendinize falza yüklenmenizi tavsiye etmem. Uyku probleminiz içinde afirme verebilirsiniz. 'Sağlıklı bir şekilde uykumu alıyorum ve düzenli bir şekilde uyuyorum.' Gibi en basitinden, bunu geliştirebilirsiniz sorunlarınıza göre. Ve ayrıca uyku öncesi haşhaş yağı, lavanta çayı gibi şeyler iyi gelebilir. Ağrılarınız içinse kendinize yüklenmemenizi ve düzenli uyumanız tavsiye ediyorum. Yağ eritme konusunda ruhani olarak bir çalışma var, siteden bakabilirsiniz. Ayrıca sağlıklı bir metobolizma için Mars karesi de yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Refaceous said:
Spine said:
Anatolian Division said:
Esenlikler

İyi akşamlar.

Esenlikler. Öncelikle, kendinize falza yüklenmenizi tavsiye etmem. Uyku probleminiz içinde afirme verebilirsiniz. 'Sağlıklı bir şekilde uykumu alıyorum ve düzenli bir şekilde uyuyorum.' Gibi en basitinden, bunu geliştirebilirsiniz sorunlarınıza göre. Ve ayrıca uyku öncesi haşhaş yağı, lavanta çayı gibi şeyler iyi gelebilir. Ağrılarınız içinse kendinize yüklenmemenizi ve düzenli uyumanız tavsiye ediyorum. Yağ eritme konusunda ruhani olarak bir çalışma var, siteden bakabilirsiniz. Ayrıca sağlıklı bir metobolizma için Mars karesi de yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.
Sanırım böyle yapacağım, teşekkür ederim ama merak ettiğim, bu sitedeki çalışmanın afirmesini biraz değiştirsek ve rengini de daha uygun bir şeye ayarlasak, mesela toprak rengi uyabilir diye düşündüm, kaslar için de bir etkide bulunamaz mıyız? Doğru olduğu sürece yan etkisinin olacağını zannetmiyorum ki zaten yağ eritmek yıkıcı, kas yapmak yapıcı bir eylemdir.

Esenlikler,

Eger Sürantreman yapıyorsanız yeterince dinlenmediğiniz için size performans eksikliği verir. Kendinize toparlanma süresi vermelisiniz.
Size "basamaklı yüklenme" yapmanızı tavsiye ediyorum.
Beslenmenizden anladığım kadarıyla daha çok kaslandırmak icin spor yapıyorsunuz. Yine de vücudunuzu gerekli yağ ve karbonhidrat'tan eksik tutmayın.

İyi günler.

Spine said:
Refaceous said:
Spine said:

Sanırım böyle yapacağım, teşekkür ederim ama merak ettiğim, bu sitedeki çalışmanın afirmesini biraz değiştirsek ve rengini de daha uygun bir şeye ayarlasak, mesela toprak rengi uyabilir diye düşündüm, kaslar için de bir etkide bulunamaz mıyız? Doğru olduğu sürece yan etkisinin olacağını zannetmiyorum ki zaten yağ eritmek yıkıcı, kas yapmak yapıcı bir eylemdir.

Yani, çalışmayı kendinize uygun bir hale getirebilirsiniz elbette ancak renkler konusunda uygun olanı seçmekte yani etkilerini güzelce incelemekte fayda olduğunu düşünüyorum, bu da site de mevcuttu. İyi günler dilerim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back