Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Benim için yazılan bir muska

Delgadina

New member
Ablam beni korumak amacıyla bir hocaya muska yaptırmış. Kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ancak bu yazılan muska beni çok rahatsız ediyor. Muska şu an elimde muskanın etkisini yok etmek için kağıttaki yazıları karalamalı mıyım yoksa suya mı koymalıyım? Yoksa rün veya mantra mı titretmeliyim?

Anatolian Division said:
Yakın gitsin sonra temizlenin.

Esenlikler,

Muska ve türevlerini yakmak, enerjiyi astralde kalıcılaştırır. Bunun yerine Ansuz rünü titretip kendileri üzerindeki etkiyi kırabilirler.

İyi akşamlar.

Thersthara said:
Anatolian Division said:

Bir şeyi yakmak onu astral mühürler, çok tehlikeli. Bu nedenle kuran vs yakmak çok tehlikeli. Adanma kağıdını yakmamızın nedeni de bu, yeminimizi astral boyutta mühürlemek.

Peki kuran'ı yakarsak kuranı yırtan kıza dönüşür müyüz?

Delgadina said:
Ablam beni korumak amacıyla bir hocaya muska yaptırmış. Kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ancak bu yazılan muska beni çok rahatsız ediyor. Muska şu an elimde muskanın etkisini yok etmek için kağıttaki yazıları karalamalı mıyım yoksa suya mı koymalıyım? Yoksa rün veya mantra mı titretmeliyim?

Bir yeni ay gecesinde muskaya vinasa titrer ve her kelimesini her sayfasını görülmeyecek şekilde karala ve yak sonra temizlen.

Geri dönen lanetler 1 ve 2'i yap ve gardiyanından yardım iste tabi adandıysan.

Thersthara said:
Anatolian Division said:

Bir şeyi yakmak onu astral mühürler, çok tehlikeli. Bu nedenle kuran vs yakmak çok tehlikeli. Adanma kağıdını yakmamızın nedeni de bu, yeminimizi astral boyutta mühürlemek.

Ben evde, geçen sene kuran tevrat inci ve tüm uantı ktaplarını yakmıştım. Fena ettim sanırım. Bir zararı olur mu? Ne yapmam gerekir bu durumda?

Thersthara said:
Anatolian Division said:

Hımm peki o zaman "birşeyi" (herhangi birşeyi yani) yakmak astralde kalıcılaştıyorsa neden tanrılarımızın mühürlerini yakmıyoruz ?

Thersthara said:
Anatolian Division said:

Yani yeni nesil kişisel gelişim koçlarının önerdiği "Problemlerinizi bir kağıda yazıp, yakın." yönteminin aslında işleri daha da kötüleştirdiğini söyleyebilir miyiz? Bir kağıda olumlamalar yazıp, onu yakmanın bize pozitif dönüşü olur mu? Astral mühürleme yönteminin garip, akla pek gelmeyen ancak faydalı kullanışlarının bir listesi var mı?

Baroness Blossom said:
Hımm peki o zaman "birşeyi" (herhangi birşeyi yani) yakmak astralde kalıcılaştıyorsa neden tanrılarımızın mühürlerini yakmıyoruz ?

Esenlikler,

Çünkü bu bir saygısızlık. Kaldı ki, kendi nüfuzları ve varlıkları zaten astrale işlemiş durumda. Böyle saygısızca işlemlerden geçmelerine gerek yok.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:

Esenlikler,

Çünkü bu bir saygısızlık. Kaldı ki, kendi nüfuzları ve varlıkları zaten astrale işlemiş durumda. Böyle saygısızca işlemlerden geçmelerine gerek yok.

İyi geceler.

Bir ölünün naaşını yakmakla bir çöp parçası yakmak arasında fark vardır ama. Ölünün naaşını yakarız çünkü kutsal atfederiz, çöp parçasını yakarız çünkü ortadan kaldırmak iateriz. Yani burada esas mesele yakmak değil de neden yaktığımız. Ben o yüzden öyle demiştim.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:

Esenlikler,

İyi geceler.

Hımm şimdi anladım teşekkürler.

Anatolian Division said:
Bir ölünün naaşını yakmakla bir çöp parçası yakmak arasında fark vardır ama. Ölünün naaşını yakarız çünkü kutsal atfederiz, çöp parçasını yakarız çünkü ortadan kaldırmak iateriz. Yani burada esas mesele yakmak değil de neden yaktığımız. Ben o yüzden öyle demiştim.

Esenlikler,

Tanrılar istemiyorsa, onların iradelerinin dışına çıkmak kendilerine saygısızlıktır. Onların adına karar veremeyiz. Kendileri bunu saygısızlık olarak görmüşler.

İyi günler.

Thersthara said:
Baroness Blossom said:
Thersthara said:

Bu onları astral *hapsetmeye* çalışmak olur. Bu nedenle çemberleri mühürler kullanılmamalıdır ve hiç bir mühür yakılmamalıdır. İkisi de enerjiyi hapseder ve mühürler. Tanrıların enerjilerini iki gram auramız ile hapsetmeye çalışmak ise son derece saygısızlıktır.

Sakın ama sakın, hiç bir şekilde ve koşulda tanrı mühürlerini yakmayın. Onlara saygı ile yaklaşın. Yok etmeniz gerekirse toprağa gömmek veya akarsuya bırakmak gibi şeyler de kullanabilirsiniz. En kötü eski bir kitabın arasına saklarsınız.

Protonmaile bakar mısınız? Teşekkür ederim.

Bright Truth said:
Anatolian Division said:

Esenlikler,

Muska ve türevlerini yakmak, enerjiyi astralde kalıcılaştırır. Bunun yerine Ansuz rünü titretip kendileri üzerindeki etkiyi kırabilirler.

İyi akşamlar.

Ansuz'u y*hudi bir isme titretsem normale cevirebilir miyim

Mantıken bir esyaya titretsem sadece o esya temizlenir ama isimlerde oyle calısmıyor galiba

satou said:

Mantıken bir esyaya titretsem sadece o esya temizlenir ama isimlerde oyle calısmıyor galiba

Esenlikler,

Sorunuzu daha net bir şekilde yazabilir misiniz?

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

Sorunuzu daha net bir şekilde yazabilir misiniz?

İyi akşamlar.

Esenlikler

Bir ara bir anime karakterini profil fotografım yapmıstım ama karakterin ismi y*hudi kokenli diye kaldırmıstım, zaten boyle bir seyin olması hoş değil ama bunu tersine çevirmek istiyorum. İsimlerin de enerjisi olduğu doğru değil mi?

satou said:
Esenlikler

Bir ara bir anime karakterini profil fotografım yapmıstım ama karakterin ismi y*hudi kokenli diye kaldırmıstım, zaten boyle bir seyin olması hoş değil ama bunu tersine çevirmek istiyorum. İsimlerin de enerjisi olduğu doğru değil mi?

Esenlikler,

Neden bir Yahudi ismini ters çevirmek istiyorsunuz? Bunun yerine, zaten Nihai RTR'ı yaparak tüm Yahudilerin ruhlarının bağlı olduğu lanetli alfabeyi yok ediyorsunuz.

İyi geceler.

Bright Truth said:
satou said:
Esenlikler

Esenlikler,

Neden bir Yahudi ismini ters çevirmek istiyorsunuz? Bunun yerine, zaten Nihai RTR'ı yaparak tüm Yahudilerin ruhlarının bağlı olduğu lanetli alfabeyi yok ediyorsunuz.

İyi geceler.

Aslında aynı şey degil. Alfabeyi etkisizlestirmek kelimeyi etkisizlestirmekten daha zor. Alfabe burada yapitasi gorevi gordugunden. Evet kokten temizlemek elbette daha mantiklidir ama agacin kokunu kesmek dalını kesmekten daha zor.

Thersthara said:
Perla said:
Thersthara said:

Ben evde, geçen sene kuran tevrat inci ve tüm uantı ktaplarını yakmıştım. Fena ettim sanırım. Bir zararı olur mu? Ne yapmam gerekir bu durumda?

Evinizi Satanik alevler ile arındırabilirsiniz. Güneşten, ''Surya'' mantrası ile enerji çekip, temizlemek için kullanabilirsiniz. Ansuz rünü de iş görecektir. ''Munka'' mantrası da karmik enerjileri ve daha sert, yapışkan enerjileri ortadan kaldırmak için kullanılabilir.

Tabi, bana sorarsanız Ansuz ve Satanik alevlerin kombinasyonu benim için daha iyi çalışıyor. Lanetleri ve *satürnik* temizleme konusunda Ansuz'un üstüne rün yok.

Bu temizlemeyi yaparken Babamıza seslenip, size yardımcı olması için bir ''Lesser Demon'' göndermesini rica edebilirsiniz. Tanrılardan yardım almak her zaman daha etkilidir.

Ansuz rününü kaç kere titretmemiz gerekiyor

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back