Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Magnum Opus'u tamamladıktan sonra

Arch

New member
Bildiğiniz gibi tanrılar bize 700 ışık yılı uzaklıkta. (Ben öyle hatırlıyorum, 500 de olabilir. Düzeltirseniz sevinirim.) Ve kendileri en son fiziksel olarak, UFO(Uçan daireler) ile dünyaya geldiler. Peki biz Magnum Opus'u tamamladığımızda nasıl oraya Duat'a gideceğiz? Fiziksel bedenimiz ile gitmeyecek miyiz? Eğer fiziksel bedenimiz ile gitmeyecek isek, bedenimize ne olacak? Yoksa tekrardan UFO(Uçan daireler) ile gelip bizi alacaklar mı? Aydınlatabilir misiniz?

Esenlikler,

Bu konuda net bir bilgi bulunmuyor.

İyi geceler.

Arch said:
Bildiğiniz gibi tanrılar bize 700 ışık yılı uzaklıkta. (Ben öyle hatırlıyorum, 500 de olabilir. Düzeltirseniz sevinirim.) Ve kendileri en son fiziksel olarak, UFO(Uçan daireler) ile dünyaya geldiler. Peki biz Magnum Opus'u tamamladığımızda nasıl oraya Duat'a gideceğiz? Fiziksel bedenimiz ile gitmeyecek miyiz? Eğer fiziksel bedenimiz ile gitmeyecek isek, bedenimize ne olacak? Yoksa tekrardan UFO(Uçan daireler) ile gelip bizi alacaklar mı? Aydınlatabilir misiniz?
Esenlikler,

Kesin bir bilgi yok bu konuda. Fakat forumlarda bazı kardeşlerimiz, Şambala'dan bahsediyordu. Fakat tılsım mı, yoksa Dünya üzerinde bulunan bir yer mi, veya her neyse ne olduğu bilinmiyor.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Bu konuda net bir bilgi bulunmuyor.

İyi geceler.

Esenlikler,

Net bir bilginin bulunmamasının sebebi nedir?

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back