Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Reenkarnasyon

Mathew__

New member
Esenlikler,

Reenkarnasyon ile ay ilişkisini açıklar mısınız?Yani dünyanın uydusu olmasa insanlar reenkarne olamaz mı?

İyi geceler.

Xad_pies said:
Esenlikler,

Reenkarnasyon ile ay ilişkisini açıklar mısınız?Yani dünyanın uydusu olmasa insanlar reenkarne olamaz mı?

İyi geceler.

Ay aileyi yönetiyordu galiba, reenkarnasyonda aile önemli bir unsur.

satou said:
Xad_pies said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Ay aileyi yönetiyordu galiba, reenkarnasyonda aile önemli bir unsur.

Esenlikler,

Ayın reenkarnasyonu gerçekleştirdiğini okumuştum sanırım bright truth söylemişti pek hatırlayamadım.

İyi günler.

Reenkarnasyon hakkikaten var mı? Nasıl emin olabiliriz? Maneviyatta ilerledikçe geçmiş yaşamlarımızı öğrenicekmiyiz?

ilerde altınçağ geldiğinde tekrar dünyaya geldiğimizde bu günleri hatırlayacakmıyız, yoksa yok mu olucaz? umarım sorularımın cevabını kendim bulabilirim.

Perla said:
Reenkarnasyon hakkikaten var mı? Nasıl emin olabiliriz? Maneviyatta ilerledikçe geçmiş yaşamlarımızı öğrenicekmiyiz?

ilerde altınçağ geldiğinde tekrar dünyaya geldiğimizde bu günleri hatırlayacakmıyız, yoksa yok mu olucaz? umarım sorularımın cevabını kendim bulabilirim.
Esenlikler,

Reenkarnasyon hakikaten var. Burdaki insanların ve çevremizdekilerinde hakikaten geçmiş hayatları var oluyor. Aile veya kardeşim gibi dediğiniz dostlarınızla da genellikle geçmiş yaşamlardan tanışıyor olabilirsiniz.

Ruhani olarak belli bir seviyeye ulaştığımızda zaten geçmiş yaşam regresyonu yaparak, geçmiş hayatımızı öğrenebiliriz.

Altın Çağ geldiği zaman bugünleri de hatırlayabiliriz. Ayrıca neden yok olalım?

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back