Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Doğum haritası

Mathew__

New member
Esenlikler,

Astrolojiyi pek anlamam ve çok karışık olduğu için bulaşmakta istemedim ama kabalastik kareler diyoruz sanırım bunları yapmak için doğum haritamıza gerek var mı?Açıkçası öğrenmek için çok uğraştım ama doğduğum saat belirsiz yani tam olarak bilinmiyor ve doğduğum hastaneye ulaşmam pek mümkün değil.Gardiyan demonuma sorabilirim ama o kadar gelişmediğim için cevabını duyacağımı sanmıyorum.Aslinda bir çok sorum var astroloji kişisel gelişimi ne kadar engeller?O işlere bulaşmadan sadece güç meditasyonlarını,yogaları,büyüleri de anladım gibi mantra titretmeleri,olumlamalar vs. Bunları yaparak Magnum opusa ulaşabilir miyim? Meraklı bir yapım vardır diğerlerinde tecrübe kazandıkça illa astrolojiye de gireceğim ama şimdilik kafamın karışmasını istemiyorum.

İyi günler.

Kabalistik kareler doğum haritanızdaki güçsüz gezegeni güçlendirmeye, sorunlu çalışma şeklini düzeltmeye yardımcı olacağı için doğum haritanızı bilmeden neyi tedavi edeceğinizi göremezsiniz. Zor bir şey değil, en azından hangi gezegeninin güçlendirilmesi gerektiğini bilmeniz için gerekli her şey elinizin altında, sitede var. Diyelim ki Venüs’ünüz Akrep’te, o halde Venüs zarardadır. Yani Venüs karesi yapmak iyi olur. Burç sembolleri ve hangi gezegeninin nerede sıkıntılı çalıştığının bilgisi bulunuyor. Zaten sembole gerek bile yok, direkt burç ismi yazıyor doğum haritası çıkardığınız sitelerde.

Bunlar dışında astroloji bilmek zorunda değilsiniz ruhani gelişim için. Gerekli olanları yaptıkça gökyüzü etkilerinden daha az etkilenirsiniz. Yine de astroloji bilmek iyidir çünkü insanın yeteneklerini bilmesi, para kazanacağı alanları bilmesi, kusurlarını bilmesi, önündeki fırsatları bilmesi, içinde bulunduğu dönemde zamanını ne için kullanırsa verim alacağını bilmesi, hayatının fazlarını bilmesi, hangi etkilere maruz kaldığını ve ileride kalacağını bilmesi kişiye yol haritası çizmesi için rehberlik eder. Bu sadece fayda getirir.

Spine said:
Doğum saatini tahmin etmek için şöyle bir rehber var, şansınızı deneyebilirsiniz.

Esenlikler,

Yanlış tahmin yanlış sonuçlar doğurur mu?Çünkü demonumla konuşabilecek kapasiteye sahip olana kadar bu konuyu şimdilik bekletecektim ama denemek istiyorum bakalım neler olacak.

Xad_pies said:
Spine said:
Doğum saatini tahmin etmek için şöyle bir rehber var, şansınızı deneyebilirsiniz.

Esenlikler,

Yanlış tahmin yanlış sonuçlar doğurur mu?Çünkü demonumla konuşabilecek kapasiteye sahip olana kadar bu konuyu şimdilik bekletecektim ama denemek istiyorum bakalım neler olacak.

Doğurmaz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back