Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrilarin dunyada olmamasi

Vivivi

New member
Esenlikler, tanrilarin dunyada kalamiyorsa onlardan daha asagida olan bizler nasil dunyada kalabiliyoruz

Ve ayni zamanda reptilyanlar icin de riskli ama yahudiler de dunyada kalabiliyor

?????

Ruhani seviyemiz düşük olduğu için zaten düşük olan bir yerde kalabiliyoruz. Yani sorunuzun cevabını yine soruda verdiniz. "Onlardan daha aşağıda olan bizler" diyerek.

Konusu açılmışken bende sorayım, tüm uzay filmlerinde özellikle star trekte her yaşam formu her gezegene inebiliyor. Gezegenlere inmek için ruhani gelişmiş olmak gerektiğiyle ilgili, hiç bişeyler demiyorlar filmlerde.
Cidden insanlar uzaylı istilası olucak mı, bizi ne zaman ziyaret edicekler ediyor soruyorlar. Evrendeki tüm yaşam formları astral olarak burayı ziyaret edip özel yaşmlarımızı seyir mi ediyorlar?

Perla said:
Konusu açılmışken bende sorayım, tüm uzay filmlerinde özellikle star trekte her yaşam formu her gezegene inebiliyor. Gezegenlere inmek için ruhani gelişmiş olmak gerektiğiyle ilgili, hiç bişeyler demiyorlar filmlerde.
Cidden insanlar uzaylı istilası olucak mı, bizi ne zaman ziyaret edicekler ediyor soruyorlar. Evrendeki tüm yaşam formları astral olarak burayı ziyaret edip özel yaşmlarımızı seyir mi ediyorlar?

Bu nasıl bir soru?

Demek istediğim; bu forumda ruhaniyetimiz olmadığı için Tanrıların Dünyaya inemediği söylenmişti değil mi?

Ruhani gelişimi olmayan ama teknolojik olarak gelişmiş uzaylılar, uzay gemileriyle diğer gezegenleri ziyaret edemezler mi, neden uzaylı ziyaretleri yok? Nasa gibi insnalar uzaya açılmayı ve diğer varlıklarla karşılaşmayı ziyaretlerinide planlıyorlar sonuçta.

Star Trek gibi birçok uzay dizi filmlerinde galaktik fedarasyon gibi terimler kullanıyorlar. Galaksideki varlıklar diğer gezegenleri gemileriyle ziyaret ediyorlar. Falanca gezegene inmek içn ruhani olarak gelişmiş olmak gerekiyor diye konuşmuyorlar hiç, düz iniyorlar. Tmm biliyorum sadece film tabii. Ruhaniyetten hiç bahsedilmemesine şaşırıyorum.

Perla said:

Demek istediğim; bu forumda ruhaniyetimiz olmadığı için Tanrıların Dünyaya inemediği söylenmişti değil mi?

Ruhani gelişimi olmayan ama teknolojik olarak gelişmiş uzaylılar, uzay gemileriyle diğer gezegenleri ziyaret edemezler mi, neden uzaylı ziyaretleri yok? Nasa gibi insnalar uzaya açılmayı ve diğer varlıklarla karşılaşmayı ziyaretlerinide planlıyorlar sonuçta.

Star Trek gibi birçok uzay dizi filmlerinde galaktik fedarasyon gibi terimler kullanıyorlar. Galaksideki varlıklar diğer gezegenleri gemileriyle ziyaret ediyorlar. Falanca gezegene inmek içn ruhani olarak gelişmiş olmak gerekiyor diye konuşmuyorlar hiç, düz iniyorlar. Tmm biliyorum sadece film tabii. Ruhaniyetten hiç bahsedilmemesine şaşırıyorum.
Günümüzde film ve dizi sektörü yahudilerin ellerindeyken ruhaniyet beklemeniz saçma gibi duruyor.

Ben bildiğim tanrılar astral bedenleriyle ruhani olarak dünyaya indiklerinde çok fazla enerji kaybetmeleri gerekiyor enerjisinden feraget etmesi gerekiyor ki buna ragmen çok yoğun enerjileri var birde bedenlenirlerse o zaman çok çok fazla enerjileri gider ben böyle biliyorum bu sebeple yapmiyolardir bence.

Perla said:

Kesinlikle inemezler diye bir kaide yok. Evet, bu onlar için riskli ve ölümcül sonuçlar doğurabilir ancak tanrılar dünyaya ilk geldiklerinde de dünya ruhani bir gezegen değildi. Risk almak zorunda kaldılar ve bu hep böyle olur.

Şu an için inememelerinin sebebi zaten savaş içinde olmamız. Bir kalenin kuşatıldığını düşünün, doğal olarak düşman askerlerinin içinde elinizi kolunuzu sallaya sallaya dolaşamazsınız değil mi?

Film konusuna gelirsek, çünkü onlar film. Nereden bilsinler? Bilseler bile neden yapsınlar?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back