Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Bu videoyu izleyince

Anatolian Division

New member
Esenlikler

Bu videoyu izleyince siz bir şeyler hissettiniz mi?

Ben normalde israil yahudilerine bakınca irrite oluyorum. Kırık parmakla demiri veya çeliği tutunca sızlar ya hani, içim öyle oluyor. Bu videoda da öyle oldu fakat bir noktadan sonra (özellikle gözlüklü olandan itibaren) ruhumun çırpınmaya başladığını hissettim. Zaten içimdeki rahatsız edici his ile birleşince dayanamayıp kapattım. Çok ilginç.

Video https://youtu.be/qvB8cceVMhM

Thersthara said:
Anatolian Division said:
Esenlikler

Ben normalde israil yahudilerine bakınca irrite oluyorum. Kırık parmakla demiri veya çeliği tutunca sızlar ya hani, içim öyle oluyor. Bu videoda da öyle oldu fakat bir noktadan sonra (özellikle gözlüklü olandan itibaren) ruhumun çırpınmaya başladığını hissettim. Zaten içimdeki rahatsız edici his ile birleşince dayanamayıp kapattım. Çok ilginç.

Esenlikler,

Psikolojik olabilir biraz, babamın malesef ''kohen sürüngenlerinin'' soyundan gelen bir ''arkadaşı'' vardı, onunla ister istemez iletişim kuruyordum. SS olup gerçekte nasıl bir sürüngen olduğunu öğrenene kadar onu bir insandan farksız görüyordum. Sonradan gerçekleri öğrenince, onun bulunduğu ortamda bile bulunmak beni rahatsız etmeye başladı. Gözlerine bakmak bile nefesimi daraltıyordu.

Gerçekleri bilmenin verdiği ağırlık ve biraz da vicdan meselesinden olabilir. Ben de aynı sizin hissettiklerinizi hissediyorum şu anda. Videoyu izleyemedim bile, midem kalktı desem yanlış olmaz.

iyi akşamlar.

Bu arada Sütlacı da çalmışlar.

Thersthara said:
Anatolian Division said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Psikolojik olabilir biraz, babamın malesef ''kohen sürüngenlerinin'' soyundan gelen bir ''arkadaşı'' vardı, onunla ister istemez iletişim kuruyordum. SS olup gerçekte nasıl bir sürüngen olduğunu öğrenene kadar onu bir insandan farksız görüyordum. Sonradan gerçekleri öğrenince, onun bulunduğu ortamda bile bulunmak beni rahatsız etmeye başladı. Gözlerine bakmak bile nefesimi daraltıyordu.

Gerçekleri bilmenin verdiği ağırlık ve biraz da vicdan meselesinden olabilir. Ben de aynı sizin hissettiklerinizi hissediyorum şu anda. Videoyu izleyemedim bile, midem kalktı desem yanlış olmaz.

iyi akşamlar.

Önce gezegen, sonra insan formu... Şimdi de sütlaç... Bedelini ödemeliler.

Sütlacı çalmaları son hataları oldu.

Thersthara said:
Anatolian Division said:
Thersthara said:
Esenlikler,

iyi akşamlar.

Sütlaç mı ? Ama benim en sevdiğim tatlılardan biri o 😟 şefersiz kaltaklar 😡🤬

Ruhani olarak belli bir seviyeye geldikten sonra Yahudilere karşı hissedilen tiksinti ve iğrenme duygusu herkeste yaşanan bir şey mi? O kişinin Yahudi olduğunu bilip, zihnen hissedilen bir tiksinme ve iğrenmeden bahsetmiyorum ancak kişinin Yahudi olduğuna dair bilgimiz olmamasına rağmen, direkt ruhtan gelen bir duygu patlamasından bahsediyorum.

Baroness Blossom said:
Thersthara said:
Anatolian Division said:

Sütlaç mı ? Ama benim en sevdiğim tatlılardan biri o 😟 şefersiz kaltaklar 😡🤬

Sütlaç kırmızı çizgimiz sütlaç düşerse uruk düşer, sütlaç düşerse larsa düşer, sütlaç düşerse babil düşer.

Esenlikler,

Ya videoyu ve kanaldaki diğer videoları da izledim (malum ırkla alakalı olanları ve filistin videolarını) eleman bence bunlar tarafından fonlanmış olabilir. Ya da düşmana itaat ediyordur okült olarak , kimbilir hangi oluşuma üye belki kabala ile uğraşıyor. Çünkü filistin videolarında hep olumsuz konuşmuş, bunların videosunda ise bunları öve öve kendinden geçmiş yok şöyle iyiler yok künefe bilmem ne. Rezalet...

Bi de bu düşman insanları ne rezil insanlar yahu... düşmanı izleyip gördükçe araştırıp okudukça Jos ne kadar haklıymış diyorum. Burda söylenilen her şey doğru. Düşman gerçekten mide bulandırıcı. Sürekli gülüyorlar yapmacık yapmacık her şey çok güzelmiş gibi akıllarınca goyimlere "bakın efendileriniz olarak ne kadar iyi insanlarız ne kadar barışcılız ehi ehi" demek için..

Yalnız daha korkutucu olanı bunların çoğu türkçe de biliyor. Türkiye'ye sık sık gelip gidiyorlar. Hele o künefeci... kadın İstanbul'da evlerim var diyo ya.. şok oldum.. büyük ihtimalle arz-ı mevud muhabbeti yüzünden Türkiye'ye takıntılılar... aklıma başka bir şey gelmiyor...

Bu arada bende sizinle ve bütün SS'lerle aynı hissi yaşıyorum. Düşmana ait birini, bir kitabı, bir sembolü vs. görünce ruhum daralıyor istemeden bi kötü oluyorum midem bulanıyor. Yani o ruhani hissiyattan dolayı tiksinme durumu genel bi durum bütün jos insanlarında var ondan eminim.

Düşmana ve ona itaat edenlere lanet olsun. Hakettiklerini alacaklar.

İyi günler

Anatolian Division said:
Thersthara said:
Anatolian Division said:
Esenlikler

Esenlikler,

iyi akşamlar.

Türkiye'de ne varsa almışlar sokak yemeği diye yapıp yiyorlar. Çok ayıp etmişler. Hele sütlaç son noktaydı. Sütlaç sevmesem de çalmalarına izin vermemeliydik.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back