Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Mageson bir Yahudi miydi? (ve diğer Yüksek Rahipler (?))

Panta Rhei

New member
Geçenlerde çevirilen "Sıfır Yılı" yazısında Mageson için "Eski Başrahip" tanımının kullanıldığını gördüm. Zaten Mageson hakkında daha önce burada birkaç şey konuşulmuştu. Forumda Mageson hakkında araştırma yaptım. Onun Yahudi olduğuna ve aramıza sızmak için uzun süre gizlendiğine dair birkaç şey okudum. Yüksek Rahip'in bu konuyla ilgili bir vaazı varmış ancak onu aramama rağmen maalesef bulamadım. Mageson olayını tam anlamıyla açıklayan bir vaaz veyahut metin varsa benle paylaşmanızdan gerçekten memnuniyet duyarım.

Bu araştırmalarım esnasında şöyle bir listeye ulaştım:
sonnenkraft said:

can we please make it clear who's Also no more longer (( trusted )) and Banned

High Priest Jake Carlson Banned
High Priest Don Danko (Mageson666) Banned
High Priest Micama Gmicalzoma ?
High Priestess Zildar Raasi ?
High Priestess Myla Limlal ?
High Priestess Shannon ?
Şu ana kadar öğrendiğim kadarıyla Carlson ve Danko yasaklandı. Gmicalzoma sanıyorum kişisel hayatındaki problemler dolayısıyla ayrılmayı seçmiş. Raasi çok büyük ihtimalle Yahudi bir casus imiş. Limlal ve Shannon ise hâlen görevlerine devam ediyor. Lucius Oria ismine de ulaştım. Kendisi de kayıp bir Yüksek Rahip gibi gözüküyor. Sormak istediğim, bu bilgiler güncel mi? Katılan/ayrılan Yüksek Rahipler ve Rahibeler var mı? Tanrıların yüksek rütbeli JoS yetkilileri konusunda bu olaylara izin vermesinin sebebi nedir? Yüksek Rahip'in bu konudaki vaazlarının ve mevcut görevini sürdüren tüm yüksek rütbeli JoS yetkililerinin listesine nereden ulaşabilirim?

Esenlikler,

Jake Carlson, duygularını işine katıyordu (örneğin, "Şeytan, gay'leri sevmeyenleri sevmez" gibi akla hayale gelmez şeyler diyordu). Mageson ise kendisine hakaret olarak Yahudi dense bile, aslında ihanet etmiş bir Centil'di.

Diğerleri ise özel hayatlarından dolayı ayrıldılar.

Tanrıların izin verme sebebi ise, ihanet gerçekleşmeden olasılıklar üzerinden ceza kesmemeleri. Mageson konusunda çok uzun zaman önce uyardılar ancak sadece eyleme geçtiğinde ceza verdiler.

İyi akşamlar.

Spine said:
Geçenlerde çevirilen "Sıfır Yılı" yazısında Mageson için "Eski Başrahip" tanımının kullanıldığını gördüm. Zaten Mageson hakkında daha önce burada birkaç şey konuşulmuştu. Forumda Mageson hakkında araştırma yaptım. Onun Yahudi olduğuna ve aramıza sızmak için uzun süre gizlendiğine dair birkaç şey okudum. Yüksek Rahip'in bu konuyla ilgili bir vaazı varmış ancak onu aramama rağmen maalesef bulamadım. Mageson olayını tam anlamıyla açıklayan bir vaaz veyahut metin varsa benle paylaşmanızdan gerçekten memnuniyet duyarım.

Bu araştırmalarım esnasında şöyle bir listeye ulaştım:
sonnenkraft said:

can we please make it clear who's Also no more longer (( trusted )) and Banned

High Priest Jake Carlson Banned
High Priest Don Danko (Mageson666) Banned
High Priest Micama Gmicalzoma ?
High Priestess Zildar Raasi ?
High Priestess Myla Limlal ?
High Priestess Shannon ?
Şu ana kadar öğrendiğim kadarıyla Carlson ve Danko yasaklandı. Gmicalzoma sanıyorum kişisel hayatındaki problemler dolayısıyla ayrılmayı seçmiş. Raasi çok büyük ihtimalle Yahudi bir casus imiş. Limlal ve Shannon ise hâlen görevlerine devam ediyor. Lucius Oria ismine de ulaştım. Kendisi de kayıp bir Yüksek Rahip gibi gözüküyor. Sormak istediğim, bu bilgiler güncel mi? Katılan/ayrılan Yüksek Rahipler ve Rahibeler var mı? Tanrıların yüksek rütbeli JoS yetkilileri konusunda bu olaylara izin vermesinin sebebi nedir? Yüksek Rahip'in bu konudaki vaazlarının ve mevcut görevini sürdüren tüm yüksek rütbeli JoS yetkililerinin listesine nereden ulaşabilirim?

Hps Shannon ve HP Lucius Oria kişisel gelişimleriyle ilgileniyorlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back