Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

garip bir soru

MissAnti444

New member
Esenlikler, benim annem de babam da Kürt. Bazı insanlar Kürtler esmerdir bazıları ise beyazdır diyor. Babam beyaz, annem hafif esmer tenli. Şimdi ben reenkarne olduğum zaman esmer mi oluyorum beyaz mı? Şu anda ten rengim Türk arkadaşlarımdan da beyaz. Biraz saçma biliyorum ama aklıma takılan bir soru.
İyi günler/akşamlar.

MissAnti444 said:
Esenlikler, benim annem de babam da Kürt. Bazı insanlar Kürtler esmerdir bazıları ise beyazdır diyor. Babam beyaz, annem hafif esmer tenli. Şimdi ben reenkarne olduğum zaman esmer mi oluyorum beyaz mı? Şu anda ten rengim Türk arkadaşlarımdan da beyaz. Biraz saçma biliyorum ama aklıma takılan bir soru.
İyi günler/akşamlar.

Esenlikler,
Kürtler biraz farslara yakın tam beyaz değil ama ruhunuz beyaz . Reenkarne olacağınız döneme bağlıdır yani dünyanın ırksal bilinci biraz daha arttığında insanlar kendi ırklarında birileriyle evlendiğinde beyaz tenli olma ihtimaliniz esmer tenli olma ihtimalinize göre daha fazladır .ama tabi ki de ırkınız değişmez.
İyi akşamlar

Esmer diye bir ırk yok. “Beyaz” Amerika’daki Siyah ve Beyaz çatışmadan gelen bir terim. “Beyaz ırk” sarışını da esmeri de kapsıyor. Kürtler İrani (Iranian-Aryan) bir halk. Arap Müslümanların Afrika’dan Arap Yarımadasına gelen Siyahlarla karışması ve bu genleri İslam’ın işgal ettiği halklara yayılması sonucu özellikle bizim ülke gibi kıtaların birleştiği yerlerde melezlik durumu var.

Şu an Türkiye’de yaşayan hiçbir azınlığın ırk olarak farklı olduğunu düşünmüyorum. Asyalılar ve Siyahlar tek tük var (AKP özellikle Konya’ya çok Siyahi ve Asyalı yerleştirdi neden bilmem. Metroda karşılaştığım Koreli bir kadın teşvik vb. şeyler aldıklarını söylemişti.)

“Sadece sarışınlar beyazdır!!1!1!” derse biri size forumda onlara HPS Maxine’in kendisi hakkında ne dediğini gönderin:

No, actually, I am rather pale. My hair is dark brown, naturally.

https://archive.is/VkAiy

Yüksek Rahip de Beyazların farklı saçları ve renkleri olduğunu söylüyor ama şu an elimin altında link yok.

Daha fazlası için forumda Kürt ve Kurdish kelimelerini aratabilirsiniz. Aratın.

Kardeş pammy,

İslam ile ilgili yazıp "İslam'ı ifşalamak" adlı duyuruya yerleştirmediğiniz yazılar varsa "İslam'ı ifşalamak" adlı duyura yerleştirir misiniz ? Böylelikle bilgiler o duyurunun altında düzenli bir şekilde kalacak ve bilgi edinmek isteyenler oradan okuyup öğrenebilecektir. Yazdığınız yazılar için teşekkür eder, ruhani gelişiminizde başarılar dilerim.

İyi günler ^^.

Baroness Blossom said:

Kardeş pammy,

İslam ile ilgili yazıp "İslam'ı ifşalamak" adlı duyuruya yerleştirmediğiniz yazılar varsa "İslam'ı ifşalamak" adlı duyura yerleştirir misiniz ? Böylelikle bilgiler o duyurunun altında düzenli bir şekilde kalacak ve bilgi edinmek isteyenler oradan okuyup öğrenebilecektir. Yazdığınız yazılar için teşekkür eder, ruhani gelişiminizde başarılar dilerim.

İyi günler ^^.

Yapacağım. Hatırlatma için teşekkürler.

Pammy said:
Baroness Blossom said:

Kardeş pammy,

İyi günler ^^.

Yapacağım. Hatırlatma için teşekkürler.

Tamamdır. Rica ederim. ^^

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back