Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Bir Tespit

Anatolian Division

New member
Esenlikler

Dün gece yine düşüncelere dalmışken aklıma bir şey geldi. 2010-11 senesi yani ortaokul zamanlarımda stres, hüzün, bunalım tavan yapmıştı. Aradan zaman geçti 2021 oldu yine stres, hüzün, bunalım var. tarihlere dikkatinizi çekerim. 2011-2021 hep on yıllık zaman dilimlerinin başı. 2010'ların başı ve 2020'lerin başı. Bu döngünün içinde hapsolmuş gibi hissettim düşününce ve daima yaşadığımı tespit ettim. İlk yıllar stres üzüntü vesaire, ortalarda mücadele maceralar deneyimler ve son 3 yıl huzur. Buna ne deniyor bilmiyorum fakat çözebileceğim bir yol var mı düşünelim istiyorum. Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.

Thersthara said:
Anatolian Division said:
Esenlikler

Dün gece yine düşüncelere dalmışken aklıma bir şey geldi. 2010-11 senesi yani ortaokul zamanlarımda stres, hüzün, bunalım tavan yapmıştı. Aradan zaman geçti 2021 oldu yine stres, hüzün, bunalım var. tarihlere dikkatinizi çekerim. 2011-2021 hep on yıllık zaman dilimlerinin başı. 2010'ların başı ve 2020'lerin başı. Bu döngünün içinde hapsolmuş gibi hissettim düşününce ve daima yaşadığımı tespit ettim. İlk yıllar stres üzüntü vesaire, ortalarda mücadele maceralar deneyimler ve son 3 yıl huzur. Buna ne deniyor bilmiyorum fakat çözebileceğim bir yol var mı düşünelim istiyorum. Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.

Esenlikler,

Transitlere dikkat etmeniz gerekiyor olabilir. Ben de dışlandığım yıllara baktığımda hep bir Satürn vurgusu görüyorum. Belki size de benzer şekilde vuruyordur.

İyi geceler.

Teşekkür Ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back