Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişer, Müritler, Meczuplar Memleketi Olamaz

Pammy

Active member
Spine said:
Bu bende de rahatsızlık oluşturdu. Özellikle ülke gündemindeki malum haber ve sonrasında ortaya çıkan olayları düşününce, oldukça olağan bir tepki.

Konuşmamızın gerekli olduğunu düşündüğüm için yeni başlığa çevirdim.

O neydi öyle ya? Biz ne yaşıyoruz? Bunlar nasıl bir oluşum? Atatürk düşmanı tweet atıyorlar 50,000 beğeni alıyor, üstelik bunlar sadece sosyal medya kullanan ilerici kesimleri. Normalde televizyon açılması yasak evlerinde. Kadınların internete girmesi yasak. Malum kişiler cenazesine katılıp övgüler düzüyorlar. Nasıl hala başta olduklarını şimdi anladım. Vatandaşları değil, müritleri var adamların.

Bunların nasıl öğretiler takip ettiklerini biliyor musunuz?

IMG_6717.jpg

IMG_6718.jpg

IMG_6719.jpg

IMG_6720.jpg

Ellerinde güç olsa bizi yaşatmayacaklarını biliyorsunuz, değil mi?

Şunu bir okuyuversenize. Terör örgütü bu bildiğiniz.
https://halktv.com.tr/makale/mahmut-efendi-metropoldeki-seriat-gettosunun-seyhi-681774

Atatürk’ün başlığa yazdığım sözünü ve cemaate katılan insanların fotoğrafını atıp Atatürk’le dalga geçiyorlar. ‘‘Devrimleri deviren’’ diye lakap da takmışlar. O kadar saçma bir durumdayız ki sinirlenemiyorum bile.

Baroness Blossom said:
Seni anlayabiliyorum pammy kusura bakma kötü bir gün geçirdiğini bilmiyordum 🥺. Özür dilerim😔.

Kötüden ziyade yorucuydu. Özür dilemeyin.

Pammy said:
Spine said:
Bu bende de rahatsızlık oluşturdu. Özellikle ülke gündemindeki malum haber ve sonrasında ortaya çıkan olayları düşününce, oldukça olağan bir tepki.

O neydi öyle ya? Biz ne yaşıyoruz? Bunlar nasıl bir oluşum? Atatürk düşmanı tweet atıyorlar 50,000 beğeni alıyor, üstelik bunlar sadece sosyal medya kullanan ilerici kesimleri. Normalde televizyon açılması yasak evlerinde. Kadınların internete girmesi yasak. Malum kişiler cenazesine katılıp övgüler düzüyorlar. Nasıl hala başta olduklarını şimdi anladım. Vatandaşları değil, müritleri var adamların.

IMG_6717.jpg

IMG_6718.jpg

IMG_6719.jpg

IMG_6720.jpg

https://halktv.com.tr/makale/mahmut-efendi-metropoldeki-seriat-gettosunun-seyhi-681774

Atatürk’ün başlığa yazdığım sözünü ve cemaate katılan insanların fotoğrafını atıp Atatürk’le dalga geçiyorlar. ‘‘Devrimleri deviren’’ diye lakap da takmışlar. O kadar saçma bir durumdayız ki sinirlenemiyorum bile.

Baroness Blossom said:
Seni anlayabiliyorum pammy kusura bakma kötü bir gün geçirdiğini bilmiyordum 🥺. Özür dilerim😔.

Yüce Anne Lilith'e şükürler olsun ki sonunda o lanet mahmut efendi öldü .

Tamamdır o zaman.

İyi günler ^^

Bu tür kitaplar fazlasıyla gerici. Zihniyet olarak pisler ve ilahcılık oynuyorlar.

Şu an bile karşı devrimciler / laiklik düşmanları şeriatı iyice yaygınlaştırma çabası içindeler.

Baroness Blossom said:
Pammy said:
Spine said:

IMG_6717.jpg

IMG_6718.jpg

IMG_6719.jpg

IMG_6720.jpg

Baroness Blossom said:

Tamamdır o zaman.

İyi günler ^^
Bu kişinin ölümünün Tanrılarla direkt bağlantısı olduğundan emin değilim, ki mesajınızda bunu kastetmemiş de olabilirsiniz. Maalesef karşımızdaki kişilerin zihin yapısı son derece nevrotik, histerik ve buna benzer her türlü kavram. Dilerdim ki başlarının ölümüyle birlikte problemlerimiz rahatlatıcı derecede azalsın ancak bunun yakınında bile değiliz. Hatta bu işlerin daha da çığrından çıkmasıyla sonuçlanabilir. Ne olursa olsun, bu yaşanan olaylar Türkiye'deki kırılma noktalarından birini oluşturdu. Henüz kırılan şeylerin tam olarak farkında değiliz ancak bunun çok ciddi sonuçları ve bedelleri olacak.

Spine said:
Baroness Blossom said:
Pammy said:

IMG_6717.jpg

IMG_6718.jpg

IMG_6719.jpg

IMG_6720.jpg

Tamamdır o zaman.

İyi günler ^^
Bu kişinin ölümünün Tanrılarla direkt bağlantısı olduğundan emin değilim, ki mesajınızda bunu kastetmemiş de olabilirsiniz. Maalesef karşımızdaki kişilerin zihin yapısı son derece nevrotik, histerik ve buna benzer her türlü kavram. Dilerdim ki başlarının ölümüyle birlikte problemlerimiz rahatlatıcı derecede azalsın ancak bunun yakınında bile değiliz. Hatta bu işlerin daha da çığrından çıkmasıyla sonuçlanabilir. Ne olursa olsun, bu yaşanan olaylar Türkiye'deki kırılma noktalarından birini oluşturdu. Henüz kırılan şeylerin tam olarak farkında değiliz ancak bunun çok ciddi sonuçları ve bedelleri olacak.

Evet bunu kastetmedim sadece adamın öldüğüne sevindim ve adamın kadın düşmanı bağnazca cümlelerini kimse desteklemiyor büyük tepki gösteriyorlar. Bazıları müslüman ama yinede bu ayrıntıyı fark etmeleri güzel.

https://www.birgun.net/haber/karanl...u-tarikat-karanliginda-henuz-6-yasinda-412258

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G. babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikahıyla ‘evlendirdiğini’, çocukluğu boyunca her gün cinsel istismara uğradığını anlatarak şikâyetçi oldu. 6 yaşındayken 29 yaşındaki bir müritle imam nikahı kıyılan H.K.G. ifadesinde cinsel istismarın kendisine bir oyun gibi gösterildiğini anlatıyor. 2012 yılında ise H.K.G.’nin cinsel istismarına yönelik soruşturmayı gizli ellerin örttüğü anlaşılıyor.
.
.
.
Yıllar sonra ifadesinde H.K.G. imam nikahı kıyıldıktan bir gün sonra yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Kadir, vücudumu okşadı, ayaklarıma sürtünüp daha sonra ayaklarıma boşaldı. Ben ağladım. Kadir evlendiğimizi söyledi. Annem, babam nasıl evliyse bizim de evli olduğumuzu anlattı. ‘Sen benim karımsın, ben senin kocanım’ dedi. ‘Evliler böyle oyunlar oynar ama bu oyun kimseye söylenmez. Bak annenle baban kimseye söylemiyor’ dedi. Annem ile babam Kadir’e ‘Damadım’ diyordu.”

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back