Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

vücuda yapılan dövme ve ruh arasındaki ilişki

Corax_The_Black_Sun

New member
esenlikler

şimdi ben şu sıralar rünler üzerinde bayadır çalışma yapıyorum. malum son sıralarda olan bir kaza yüzünden kaslarım yırtılmış durumda o yüzden spor ve yoga yapamıyorum. o yüzden enerjimi toplayabilmek için rünler üzerinde çalışma yapmayı deniyorum

benim şu sıralar kolumda kalan boş bir alana dövme yapmak vardı ve dövmelerde rünleri kullanmayı düşünüyordum çünkü benim için bir kaç özel anlamı olan rünler var onları taşımak gurur verici olurdu. acaba vücuduma yapmış olduğum dövmenin ruhuma işlemesi tarzı bir düşünce geldi aklıma ama hem iyi yönden hemde kötü yönden. maalesef bu konuda bir bilgim yok ve yanlış bişey yapmak istemem o yüzden size soruyorum. (bu arada dövmeyi yapıcağım tarafta saygısız ya da işe yaramaz dövmeler yok. ben öyle "abi çok hawli yaaaa" diye dövme yapan insanlardan değilim. sadece anlamı olan dövmelerle uğraşıyorum. )

bir soru daha acaba gardiyanımın dövmesini vücudumun görülmeyen (aynı zamanda saygı değer) bir tarafına dövme yapmam sakıncalı ve saygısızca olabilir mi? bunu direk gardiyanıma sorucaktım ama sarkacım kırık :(. aslında direk saygısızca bişeyse sormam bile. ama hatırladığım kadarıyla HPS maxine de dövme yaptırmıştı kendi gardiyanının mührünü değil mi?

teşekkür ederim saolun cevaplarınız için <3

iyi akşamlar

Rünleri bilmiyorum.

Yakın bir dostum ve ben birlikte Ouija Tahtası ile çalışıyorduk. Kendisinin de bir Gardiyan Demon‘ı olup olmadığını sordu. Planşet “G-U-S-I-O-N” harflerine gitti. Daha sonra, Lord Gusion onun rüyasına girdi. Birkaç hafta sonra Gusion’ın mührünü çizdim, sonra arkadaşımla dövmeciye gittik ve mührü koluna dövme yaptırdı. Daha sonra büyük ilerlemeler yaptı ve işler onun için iyi gidiyor.

Benim Demon’ımsa Goetik bir Demon değil ve mührünü bulmakta biraz zorluk çektim, ama sonunda buldum ve ben de aynısını yaptırdım. Aynı zamanda ismini de mührünün altına, koluma dövme yaptırdım.

Elbette Koruyucu Demon’larımızla yakın ilişki kurabilmek için onların dövmelerini yaptırmamız gerekmiyor. Hatta kendiniz için riskli olabilecek durumlarda (örneğin ülkemizde Satanizme dair herhangi bir şeyi açık etmek) hiç iyi bir fikir olmayacaktır.

https://spirituelsatanizm.org/gardiyan-demonlar/

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back