Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Koruyucu demon

Lucemferre

Member
Herkese iyi günler/akşamlar
1)Geçen gün koruyucu demon'ımı artık öğrenmek istediğim için sarkaç ile deniyeyim dedim. İlk dogrulamak için belli ve kesin sorular sordum. Doğru cevap aldım. İlk baş harfinin "A" olup olmadığıni sordum. Evet cevabı aldım. Sonra neden bilmiyorum ama ikinci harfinin "S" olup olmadığını da sordum yine evet cevabı geldi. Asmodeus ve Astarte arasında sorguladım ve Asmodeus cevabını aldım. Sık sık Asmodeus adını forumlarda yazılar arasında vesaire gördüm felan. Sizce yanlış olma ihtimali var mı?

2) bir koruyucu demon aynı anda başkalarının da koruyucu demon'ini olabilir mi?

Cevaplarıniz için teşekkür ederim :)

1- Eğer bilincinizde Lord Asmodeus olmasını çok geçirdiyseniz düşük bir ihtimal de olsa sarkaç ona göre hareketlenmiş olabilir. Zaman zaman denemeye devam edin bulacaksınızdır.

2- Elbette olabilirler. Koruyucular kesinlikle 72 Tanrı arasından seçilecek diye bir şey yok, Lesser Demon'lardan da seçilebilirler ama sonuçta bildiğimiz 72 tane oldukları için birden fazla kişi için koruyucu olabiliyorlar.

Lucemferre said:
1)Geçen gün koruyucu demon'ımı artık öğrenmek istediğim için sarkaç ile deniyeyim dedim. İlk dogrulamak için belli ve kesin sorular sordum. Doğru cevap aldım. İlk baş harfinin "A" olup olmadığıni sordum. Evet cevabı aldım. Sonra neden bilmiyorum ama ikinci harfinin "S" olup olmadığını da sordum yine evet cevabı geldi. Asmodeus ve Astarte arasında sorguladım ve Asmodeus cevabını aldım. Sık sık Asmodeus adını forumlarda yazılar arasında vesaire gördüm felan. Sizce yanlış olma ihtimali var mı?

1- Emin değilseniz bir daha deneyebilirsiniz fakat Lord Asmodeus olabilir de.

2- Evet, olabilir.

Ποσειδών666 said:
1- Eğer bilincinizde Lord Asmodeus olmasını çok geçirdiyseniz düşük bir ihtimal de olsa sarkaç ona göre hareketlenmiş olabilir. Zaman zaman denemeye devam edin bulacaksınızdır.

2- Elbette olabilirler. Koruyucular kesinlikle 72 Tanrı arasından seçilecek diye bir şey yok, Lesser Demon'lardan da seçilebilirler ama sonuçta bildiğimiz 72 tane oldukları için birden fazla kişi için koruyucu olabiliyorlar.

Yani eğer koruyucu demonumuz 72 tanrı arasında değilse kesin olarak Lesser demon mı oluyor? Lesser demonların tanrı/tanrıça olmadıklarını okumuştum, doğru mu?

stayhigh666 said:
Yani eğer koruyucu demonumuz 72 tanrı arasında değilse kesin olarak Lesser demon mı oluyor? Lesser demonların tanrı/tanrıça olmadıklarını okumuştum, doğru mu?

Esenlikler,

"Demon" sözcüğü aslen 72 tanrı arasında olmayan tanrılar için kullanılmıştır. Eskiden 72 demona "tanrı" denilirdi, daha düşük seviyedeki tanrılara ise "demon" denilirdi.

Günümüzde "demon" denilince her şey karışmış vaziyette. Lesser demon dediğimizde, aslen 72 arasında olmayan tanrıları kastederiz ancak yer yer düşünce formları için de kullanılıyor. Diğer üyenin kullandığı anlam ise 72 arasında bulunmayan tanrılar.

İyi günler.

Lucemferre said:

''Transa geçin ve Gardiyanınıza yanınıza gelmesini söyleyin (rica edin).Yüksek enerjiler hissetmeye başladığınızda bilin ki üst bir varlık yanınıza gelmiştir.Sarkaç ve Ouija gibi yöntemler aklınızdan geçenlere göre şekillenebilir.''

İsterseniz bunu da deneyin.

Çok güç bir yöntem olarak çağırıp görebildiğiniz kadarıyla tasvirleriyle karşılaştırabilirsiniz.

İkinci olarak zodyak tarihlerinin aralığında genellikle doğum gününüz oluyor.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back