Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Donate meselesi hakkında

Anatolian Division

New member
Esenlikler, bu sorum bright truth'a.

Öncelikle yanlış anlaşılmasın JoS'un gerçekliği hakkında şüphem yok fakat aklıma bir şey takıldı.

Bildiğiniz üzere forumda son zamanlarda kripto para ve bağış meselesi dönüyor.

1-Eğer money spell denen bir şey varsa, bunun yanında zenginlik, refah, bolluk bereket sağlayan kareler varsa ve yüksek rahipler bunlardan yararlanabilecek kadar yüksek bir gelişmişliğe sahip iseler neden site için bağış toplanıyor? Kendileri bu meseleyi ruhaniyet ile uzun vadede halledebilirler.

2-Kripto para borsasının tamamı yahudilerin elinde değil mi? Nasıl oluyor da yahudilerin elindeki bir piyasadan bu tarz bir oluşuma para aktarılabiliyor? Ayrıca vergi dairesinde kesilen aidatta yüksek rahiplerin adreslerinden tutun telefon numaralarına kadar her şeyleri ortaya dökülmez mi? Böyle bir şey varsa, USA'nın devlet kademelerinde yüksek rahipleri koruyan bir takım insanlar mı var?

3-Hafız Esad'ın idrarından hastalığını bulan CIA'in bu oluşumdan haberi yok mu? Nasıl olmaz? Varsa neden müdahale edemiyor? CIA'in kademelerinde köstebekler mi var?

Yani yüksek rahipler bize göre gizliler fakat herhangi bir devlet bilgisayarından incelendiği zaman kimlik fotoğraflarına kadar görünür.

Ben şahsen -iyi anlamda- bize bahsedilmeyen daha fazla şeylerin olduğu kanaatindeyim.

Sözü size bırakıyorum.

Esenlikler,

1- Bunu Salem Burke yapmıştı. Kendisi lotoyu kazanmıştı ancak bunlar tek seferlik çözümler. Öncelikle, sürekli bu tarz şans oyunlarına katılıp kazanırsanız en sonunda burada bir olay olduğu düşünülür ve bu olay da "ruhaniyet" olmaz gözlerinde.

Diğer çözüm içinse... Öncelikle bir gelir kapısı gerekli. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın buna vakti olduğunu sanmıyorum. Belki kendi hayatını idame ettirecek kadar para kazanıyordur az vakit isteyen bir iş yaparak. Kendisinin özel hayatını bilmiyorum.

2- Hayır, değil. Daha güvenli. Genel olarak kriptoya geçilme sebebi, Yüksek Rahibin, bankaların bazı politikalarını beğenmemesi. Eskiden dolar ile bağışlar alınıyordu.

3- Adolf Hitler'i kaçıran tanrılar, Yüksek Rahibi koruyamayacak mı? Tanrıların koruması akıl almaz seviyelere ulaşabilir. Kendisi davamız için kilit bir isim, bu yüzden bizim gördüğümüz korumanın akla sığmaz sayıda katıyla kutsandığını ve tehlikelere karşı izlendiğini söyleyebilirim.

Son olarak, FBI ve CIA gibi kurumları çok bozulmuş görüyor olabilirsiniz ancak durum böyle değil. FBI çalışanlarının eli kolu bağlı. Yahudilerin ne olduğunu biliyorlar, hatta geçen sene Twitter'dan Siyon Büyükleriyle ilgili belge yayınlayıp kaldırmışlardı.

Yahudilerin şanslarını fazla zorlayabileceklerini sanmıyorum. ABD'de daha sıkı bir denetim içinde güçleri. Kendi adamlarıyla bir şey düzenlemeye çalışsalar bile, Tanrıların tüm planlarından haberleri var. Öfkelerini fazla çekmek istemeyeceklerdir.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Bunu Salem Burke yapmıştı. Kendisi lotoyu kazanmıştı ancak bunlar tek seferlik çözümler. Öncelikle, sürekli bu tarz şans oyunlarına katılıp kazanırsanız en sonunda burada bir olay olduğu düşünülür ve bu olay da "ruhaniyet" olmaz gözlerinde.

Diğer çözüm içinse... Öncelikle bir gelir kapısı gerekli. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın buna vakti olduğunu sanmıyorum. Belki kendi hayatını idame ettirecek kadar para kazanıyordur az vakit isteyen bir iş yaparak. Kendisinin özel hayatını bilmiyorum.

2- Hayır, değil. Daha güvenli. Genel olarak kriptoya geçilme sebebi, Yüksek Rahibin, bankaların bazı politikalarını beğenmemesi. Eskiden dolar ile bağışlar alınıyordu.

3- Adolf Hitler'i kaçıran tanrılar, Yüksek Rahibi koruyamayacak mı? Tanrıların koruması akıl almaz seviyelere ulaşabilir. Kendisi davamız için kilit bir isim, bu yüzden bizim gördüğümüz korumanın akla sığmaz sayıda katıyla kutsandığını ve tehlikelere karşı izlendiğini söyleyebilirim.

Son olarak, FBI ve CIA gibi kurumları çok bozulmuş görüyor olabilirsiniz ancak durum böyle değil. FBI çalışanlarının eli kolu bağlı. Yahudilerin ne olduğunu biliyorlar, hatta geçen sene Twitter'dan Siyon Büyükleriyle ilgili belge yayınlayıp kaldırmışlardı.

Yahudilerin şanslarını fazla zorlayabileceklerini sanmıyorum. ABD'de daha sıkı bir denetim içinde güçleri. Kendi adamlarıyla bir şey düzenlemeye çalışsalar bile, Tanrıların tüm planlarından haberleri var. Öfkelerini fazla çekmek istemeyeceklerdir.

İyi günler.

Peki ben bu seviyede money spell yapsam biraz para kazanır mıyım? Çünkü şu halde herhangi bir yerden tesadüfi olarak para gelmesi fiziksel anlamda imkansıza yakın. Yani money spell sadece fırsatlar müsait olduğunda mı işe yarar yoksa yeterince gelişmiş isek iyi kötü her türlü vaziyette işe yarar mı?

Bright Truth said:
Bunu Salem Burke yapmıştı.
Salem Burke hakkında bazı söylentiler ile karşılaştım geçenlerde ve bununla ilgili bir soru sormayı planlıyordum. Ona tam olarak ne oldu? Kendisini ifşa etmesi sebebiyle (YouTube üzerinde videoları var) düşman saldırılarına vurulup, akli dengesini yitirdiğini duydum ancak ne kadar doğrudur emin değilim. Beni bu konuda aydınlatabilir misiniz?

Anatolian Division said:
Peki ben bu seviyede money spell yapsam biraz para kazanır mıyım? Çünkü şu halde herhangi bir yerden tesadüfi olarak para gelmesi fiziksel anlamda imkansıza yakın. Yani money spell sadece fırsatlar müsait olduğunda mı işe yarar yoksa yeterince gelişmiş isek iyi kötü her türlü vaziyette işe yarar mı?

Esenlikler,

Bazı kişiler yerde para bulduklarını söylüyorlardı. Ancak büyük miktarların böyle çekilebileceğini sanmıyorum.

İyi günler.

Spine said:
Salem Burke hakkında bazı söylentiler ile karşılaştım geçenlerde ve bununla ilgili bir soru sormayı planlıyordum. Ona tam olarak ne oldu? Kendisini ifşa etmesi sebebiyle (YouTube üzerinde videoları var) düşman saldırılarına vurulup, akli dengesini yitirdiğini duydum ancak ne kadar doğrudur emin değilim. Beni bu konuda aydınlatabilir misiniz?

Esenlikler,

Evet, bunlar doğru. Kendisi güçlü bir ruhsal yetenekle donatılmıştı, ancak zihnini geliştirmediği için, pervasız davranışlarıyla birlikte akli dengesini yitirdi.

İyi günler.

Bright Truth said:
Anatolian Division said:

Esenlikler,

Bazı kişiler yerde para bulduklarını söylüyorlardı. Ancak büyük miktarların böyle çekilebileceğini sanmıyorum.

İyi günler.

Bana muhtemelen kağıt 5 denk gelir.

Bright Truth said:
Spine said:

Esenlikler,

Evet, bunlar doğru. Kendisi güçlü bir ruhsal yetenekle donatılmıştı, ancak zihnini geliştirmediği için, pervasız davranışlarıyla birlikte akli dengesini yitirdi.

İyi günler.
Kendisinin geçmiş yetkisi ve görevleri neydi? Bunlara ek olarak, şu an nerede?

Spine said:
Kendisinin geçmiş yetkisi ve görevleri neydi? Bunlara ek olarak, şu an nerede?

Esenlikler,

JoS'un kurucu yüksek rahiplerindendi.

Bizi ilgilendirmez. Kendisi bir hain veya aşağılık birisi değildi. Son derece sadık ancak şanssız, bir hatasından ötürü büyük- belki başka bir çağda olsak ödemeyeceği bedeller ödemiş birisiydi.

Kendisinin dediklerini elbette uygulamıyoruz, ancak emekleri ve sadakati ortadadır.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Spine said:

Esenlikler,

İyi günler.

Yani burdaki olay ne kadar güçlü olursan ol zihnini geliştirmezsen kullanılabilirsin ya da kendi sonunu hazirlarsin gerçekten çok yazık olmuş bu yüzden boşluk meditasyonlarini yaptığımızı sanıyorum ki yararlarından bir tanesidir elbette

Evet, kesinlikle! Zihin gelişimi denildiğin de bu sadece boşluk meditasyonunun getirdiği odaklanma olarak algılanmamalı. Ve sadece boşluk meditasyonu yapmakta bir insanı zihinsel olarak geliştirmeye yetmez. Eski çağlarda felsefe okulları ya da doğuda bulunan çeşitli ruhani öğreti okullarında bile bir insanın gelişimini sağlaması için önce zihinsel olarak gelişmesi gerekirdi. Bir insanın elde edebileceği en büyük bilgeliğin kendini bilmek olduğunu söyleyen kişiler bu konuda yanılmıyor. Kendisini bilmeyen bir insanın hangi durumda nasıl davranacağı belirsizdir. Başkalarına karşı empati yoksunluğu çeken bir insan bencil ve merhametsiz olabilir. İçgüdülerini, düşüncelerini kontrol etmeyen bir insan bunlara köle olabilir. Bu tarz öğretiler genelde antik çağlarda hayvan/yaratık sembolleri ile anlatılırdı, tıpkı minotaur gibi. Saldırgan, öfkesini kontrol edemeyen, içgüdülerini ve düşüncelerini her zaman takip eden biri; tıpkı yarı boğa yarı insan olan bir yaratık gibidir. Kontrol demek baskılamak değildir; tam tersine ne yapıp ne yapmayacağınızı tüm benliğiniz ile seçebilmektir. İyiye yakın; kötüye uzak olmayı seçebilmektir. Minotaur'u öldürmek ise bu bilgeliğe ulaşmak demektir. Kişinin kendini kontrol edebilmesidir. Genelde kahramanların çeşitli yaratıklar ile savaşıp onları yenmesi aslında kahramanın varoluşunda ki farklı gelişimleri tamamlamalarını bize anlatan/öğreten hikayelerdir. Bu tüm mitolojiler için geçerlidir. Sadece ruhani açıdan bize yol göstermezler, her türlü gelişimimizi sağlamaya çalışır bu hikayeler. Tabii geçmişten günümüze bunlar ne kadar bozulmadan geldi bilmiyorum...

Senelerdir boşluk meditasyonu yapmasına rağmen odaklanmaları artan ama zihinleri ciddi bir gelişim elde etmeyen insanlarda var. Olay sadece iyi bir odaklanmaya sahip olup büyümüzü daha kuvvetli yapabilmek değildir ya da çeşitli kinezileri yapabilmekte değildir ki bu kinezileri elde etmek için bilge, anlayış sahibi ve iyi biri olmaya gerek yoktur. Bunların güçle bir ilgiside yoktur. Varoluşun temelinde bilgelik elde etmek yatar. Bu bilgelik bizlere sahip olduğumuz ve olacağımız güçleri nasıl kullanmamız gerektiğini anlatır.

Daha fazla uzatmak istemem. Sadece faydalı olacağını düşündüğüm düşüncelerimden birini paylaştım. Zihni geliştirmenin bir çok yönü vardır; bunlardan ilki kesinlikle farkındalık sahibi olmaktır. Farkındalığı olmayan biri bir olayı anlayamaz, olayı anlamayan biri ise yanlış fikirler yürütür, yanlış fikirler yürüten biri ise bu fikirleri benimser, bu fikirleri benimseyen biri ise bu yanlış fikirleri uygular... Her şey farkındalık ile başlar. Bu farkındalık bir şeyleri doğru bir şekilde kavramamız için yol gösterir; bu sayede bizi doğru düşünmeye ve davranmaya iter. Bu yüzden bir insan önce farkındalığını arttırmalıdır. Bu sayede Tanrıların iradelerini, dünyada olanları, kendinizde veya başkalarında olanları anlamanız daha kolay olur. Bu olduğunda da neyin sizin için faydalı veya zararlı olduğunu bildiğiniz gibi başka insanlar içinde faydalı olanı ve zararlı olanı bilmeniz mümkün olur. Bu da herkese gelişimi getirmek için ilk attığımız adım olur.

Son kelimelerim, gelişim yanlışları düzeltmek ile mümkün olur. Bu düşüncelerimiz, duygularımız, karakterimiz, davranışlarımızda olan yanlışlardır. Bu da farkındalık ile gelir; "Yanlışları görebilmekten".
Bu çalışma farkındalığını arttırmak isteyen biri için ilk yöntem olarak kullanılabilir:
https://spirituelsatanizm.org/icgozlem-meditasyonu-bilincli-farkindaligi-arttirmak/

"Kendinizi bilmek tüm bilgeliğin başlangıcıdır"- Aristoteles

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back