Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Program

Melody

New member
Esenlikler.
İki sorum olacak birincisi 40 günlük meditasyon programına ilk günden başlamamız zorunlu mu? Çünkü ben bir kısmını yapmıştım 17. Günden yogayla birlikte devam etsem sorun olur mu? İkincisiyse RTRleri yapmak için illa ruhsal savaş takvimlerine göre mi ilerlemeliyiz boş olduğumuz her vakit yapsak olmaz mı?

Esenlikler,

1- Bu program, herkes için güvenli olacak şekilde tasarlanmış bir ruhaniyete ilk adım programıdır. Baştan başlamanıza gerek yoktur. Eğer enerjiler fazla gelirse tekrar baştan başlamayı düşünebilirsiniz.

2- Hayır. Bunun astrolojik nedenleri vardır. Nihai RTR ile Yahudi Savunmasını Paramparça Etme ve Tetragrammatonu Öldürme ekleri, zaten her gün yapılması gereken RTR'lardır ve diğer tüm RTR'ların toplu etkisini verirler.

Onun harici, yine aynı şekilde Tanrıların ritüellerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu hem onların Dünya'daki etkisini arttıracak ve bize büyük avantajlar sağlayacak, hem de tanrılarla aranızda bağ kurmanıza yardımcı olacaktır.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back