Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

garip rüyam

la666

New member
esenlikler,
öncelikle şunu belirteyim yaklaşık 1 yıldır siteyi takip ediyorum ve şüpheciyim lakin çoğu zaman karşıma 666 sayısı çıkıyor herneyse.dün gece rüyamda bir yatağın üstünde oturan vücudu atletik siyah kıvırcık saçları olan aynı yunan heykellerine benzeyen erkek bir tanrı gördüm,bilemiyorum tanrı kılığına girmiş parazitte olabilir biraz konuştuk o kısmı tam olarak hatırlayamıyorum daha sonra ben, bana gerçek olduğunu ispat edebilir misin dediğimi hatırlıyorum bunu dedikten sonra ağır bir uyku felci geçirdim tüm vücudum uyuşup karıncalanıyordu neden bilmiyorum bunlar olurken hafif koyu mavi bir renk gördüğümü hatırlıyorum daha sonra lord satan dediğimde herşey bitti ve uyandım. garip bir rüya demek istiyorum ama bana kendini ispat edebilir misin dedikten sonra ağır uyku felci geçirirken mavi bir renk görmem bilemiyorum sizlere sormak istedim.

la666 said:
esenlikler,
öncelikle şunu belirteyim yaklaşık 1 yıldır siteyi takip ediyorum ve şüpheciyim lakin çoğu zaman karşıma 666 sayısı çıkıyor herneyse.dün gece rüyamda bir yatağın üstünde oturan vücudu atletik siyah kıvırcık saçları olan aynı yunan heykellerine benzeyen erkek bir tanrı gördüm,bilemiyorum tanrı kılığına girmiş parazitte olabilir biraz konuştuk o kısmı tam olarak hatırlayamıyorum daha sonra ben, bana gerçek olduğunu ispat edebilir misin dediğimi hatırlıyorum bunu dedikten sonra ağır bir uyku felci geçirdim tüm vücudum uyuşup karıncalanıyordu neden bilmiyorum bunlar olurken hafif koyu mavi bir renk gördüğümü hatırlıyorum daha sonra lord satan dediğimde herşey bitti ve uyandım. garip bir rüya demek istiyorum ama bana kendini ispat edebilir misin dedikten sonra ağır uyku felci geçirirken mavi bir renk görmem bilemiyorum sizlere sormak istedim.

Uyku felcinin yanında düşman saldırısına uğramışsınız .her SS'in başına gelebilecek bir şey sanırım düşman tanrılarımızın kılığına girmiş ,endişelenecek bir şey yok bu saldırıyı düşünmemeye çalışın ve korkmayın çünkü düşman korku ile beslenir . Bu tür durumlarda vinasa (9x) titretebilirisiniz,gardiyanınızdan da yardim alabilirsiniz. Ve son olarak korunmanızı ve temizlenmenizi aksatmadan devam ettirin.

Vinasa sadece belirli durumlarda kullanılmalıdır. Negatif enerjileri ve istenmeyen basit varlıkları çevreden silmek için kullanılır. Sadece ortamda kullanılır, bu enerjiler asla temas edilmemesi gereken türden enerjilerdir. Bu tarz saldırılarda Vinasa yerine Satanik mavi alevler ile çevresini temizlemesi, uyandığında temizleme ve koruma yapması veya bu olay yaşanırken yardıma ihtiyaç duyuyorsa Tanrılardan yardım istemesi daha makuldur.

Vinasa gibi bir mantrayı kullanmak için bence insanlar iyi bir odağa sahip olmalı. Neden bu mantra bu kadar basit öneriliyor tüm genel forumlarda bilmiyorum ama bir ihtimal kullanılma ihtiyacı duyuldu, ardından iyi bir şekilde temizlenilmesi gerekir.

Açıkçası bu deneyime kesin bir şekilde düşman kaynaklı veya Tanrılarımız kaynaklı demek mümkün değil, bir başkası olarak. Düşman kaynaklı bir rüya olup, sonrasında iş uyku felcine doğru kaymışta olabilir. Tanrılar sizi astrale çekmişte olabilir. Bu olay anında hisleriniz oldukça önemlidir.

Tanrılar genelde yanımızda olduğunda kendimizi; pozitif, heyecanlı, heyecanlı olmamıza rağmen tatlı bir sakinlikte hissederiz. Tanrıların enerjisini anlatmam gerekirse: güzel bir bahar esintisinde, açmış yüzlerce çiçeğin ortasında olmak ve gökyüzünden gelen güçlü bir şimşek sesi duymak gibidir.

Düşmanın ise özellikle bazılarının yoğun, ağır ve pis bir enerjisi vardır. Bin tonluk çöp gibi. Bazen düşmanlar pozitif enerjileri taklit etmeye çalışırlar. Bu yüzden temkinli yaklaşmak her zaman en iyisidir.

Uyku felci anında ise: gözleriniz açık gibiyse ama hareket edemiyorsanız, çevrenizde gölge/karaltı benzeri şeyler görüyorsanız, bunun yanında ciddi bir şekilde "yapay" korku hissediyorsanız bu düşman saldırısıdır. O düşmanı Satanik mavi alevler ile yakın. İmgeleyin ve öfkeli bir şekilde irade edin. Ayak parmaklarınızı ve/veya el parmaklarınızı yavaş bir şekilde hareket ettirip tüm vücudunuzda hareketi sağlayın ve uyku felcinden kurtulun (bu pratik ister biraz). Sonrasında evi Satanik mavi alevler ile temizleyin. Ondan sonra temizleme-korumanızı yapın.

Aynı gece birden fazla kez düşman saldırısı yaşamış biri olarak söylüyorum, bu tarz saldırılar çokta önemli değil. Hatta bunu zaman zaman sıradan bilgisiz insanlara bile yapıyorlar.

Elbette yanlış bir anlaşılma olmasın. Her uyku felci düşman kaynaklı değildir. Özellikle lucid rüyadan astral projeksiyon yapma denemelerinde de uyku felci ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında uyku felci psikolojik sebeplerden de olabilir (ciddi korkular vb.) Düşman saldırısı ise kendini doğrudan belli eder.

Şunuda aklınızdan çıkarmayın: bu tarz durumlarda yardıma ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken Gardiyanınız ya da Şeytan babamızdan yardım istemektir. Zihninizden seslenmek ya da Şeytan babamızın mührüne odaklanarak yardım istemek. Düşmanlar ya kaçar ya da Tanrıların öfkesi ile karşılaşır...

Satanik mavi alevler:
fire9.png

la666 said:
esenlikler,

Azazel kılığına kırmış bir düşman. Tasvirin Azazel'i hatırlattı.

cevaplarınız için teşekkür ederim.
tekrar hatırlamaya çalışınca genel olarak hissetiğim şey donuk bir duyguydu nasıl tarif etsem bilmiyorum hissizlik soğuk boş duygular herhangi bir heyecan sevinç korku dahi yoktu haklısınız büyük ihtimal düşman saldırısı yaşadım tekrar teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Śyena666 said:

Vinasa sadece belirli durumlarda kullanılmalıdır. Negatif enerjileri ve istenmeyen basit varlıkları çevreden silmek için kullanılır. Sadece ortamda kullanılır, bu enerjiler asla temas edilmemesi gereken türden enerjilerdir. Bu tarz saldırılarda Vinasa yerine Satanik mavi alevler ile çevresini temizlemesi, uyandığında temizleme ve koruma yapması veya bu olay yaşanırken yardıma ihtiyaç duyuyorsa Tanrılardan yardım istemesi daha makuldur.

Vinasa gibi bir mantrayı kullanmak için bence insanlar iyi bir odağa sahip olmalı. Neden bu mantra bu kadar basit öneriliyor tüm genel forumlarda bilmiyorum ama bir ihtimal kullanılma ihtiyacı duyuldu, ardından iyi bir şekilde temizlenilmesi gerekir.

Bilmiyordum teşekkür ederim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back