Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

birlik bilinci

gg2525

Member
satanizm de herseyini özünde bir ve aynı olduğu inancı var mıdır yoksa bu sağ el bir görüşümdür çünkü çoğu spiritüel kaynak da bu inanç üzerine kurulu bizim evrenle bir olduğumuz yukardaki neyse aşağıdakide o dur vesaire gibi

Esenlikler,

Hayır, bu saçmalıktır. Her şey akaşadan gelmiş olabilir ancak kesinlikle "bir" değildir. Aynı anneden doğan kardeşler çok farklı olabilirler, veya benzer de olabilirler, ancak hiçbir zaman bir olmazlar. Bu, düşmanın kurduğu bir tuzaktır; benlik bilincini yitirtip insanların yok olmasını arzuluyorlar. Nirvana saçmalığı da buradan gelmektedir. Buddha, Yahudi'dir.

İyi akşamlar.

nasıl yani Nirvana ile Magnum opus aynı şey değil mi ki birde her şey bir değilse o zaman yukardaki neyse aşağıdaki de odur kuralının yalan olması gerekmiyordu çünkü o kural her şeyin bir ve benzer olması üzerine bizim akciğerlerimizin dünyanın atmosferi olması gibi yani gerçekten öğrenmek için soruyorum umarım yanlış anlaşılmaz

gg2525 said:
nasıl yani Nirvana ile Magnum opus aynı şey değil mi ki birde her şey bir değilse o zaman yukardaki neyse aşağıdaki de odur kuralının yalan olması gerekmiyordu çünkü o kural her şeyin bir ve benzer olması üzerine bizim akciğerlerimizin dünyanın atmosferi olması gibi yani gerçekten öğrenmek için soruyorum umarım yanlış anlaşılmaz

Nirvana, sonsuza dek yok olmaktır. Nihai ölümdür. Yehovaya geri dönmektir bir nevi.

Magnum Opus ise sonsuza dek var olmaktır, mükemmelleşmektir.

gg2525 said:

Esenlikler,

O sözün anlamı, yukarıda olanın aşağıya yansımasıdır. Örneğin, bir masada iki bozukluk olsun, yan yana olsunlar. Eğer bir tanesini, diğerinin tarafına iterseniz, o da aynı yönde hareket edecektir. Bahsedilen evrenin bir yasasıdır.

İyi geceler.

Düşmanın "bir" ile olan takıntısı tamamen bu sayının okült anlamı ile ilgilidir. Bir; kaynak, yaratılış ile ilgili bir sayıdır. "Allah birdir" gibi ifadeler tamamen bu enerji vorteksinin varoluşunu destekleyen boş yere söylenmemiş ifadelerden biridir. Düşman tarafından her şey bozulduğu için doğal olarak 1 sayısınıda kendileri için bu şekilde kullanıyorlar. "Bir olmak" ifadeside buradan gelir. Yani tamamen varoluştan silinip YHVH enerjileri ile bütün olmaktır.

Aynı zamanda düşman 6, 11 gibi sayılarıda kullanmakta. Bu sayılar evrende zaten varolan doğal sayılardır. Okült açıdan sayı bilimi, geometri üzerine ciddi bir bilgiye sahip değiliz. Bu sayıları düşman kendi amaçları yönünde kullanıyor o kadar. Tıpkı YHVH'i Satürn enerjileri ile tarif ettikleri gibi... Satürn gezegenin doğal olarak temsil ettiği enerjileri YHVH'e atfediyorlar. Evren ve doğa yasalarını kendi çarpık zihinlerinde oluşan düşünceler ile kullanmaya çalışıyorlar.

Bunu çalarak oluşturdukları bir çok okült alegori veya konu ile sözde "kutsal" kitaplarında da görmek mümkün. Cennet ve cehennem gibi. Bunlar tamamen çakralar ile ve yılanın yükselmesi ile ilgili efsanelerdi muhtemelen binlerce yıl önce. Sonrasında düşman varolmayan bir yeri vaad etmek ve insanları korktumak için bu isimleri kendilerine göre yozlaştırdılar.

Yanlışlık olmasın kur'an ya da tevrat gibi kitaplar okuyarak bir şeyler bulamazsınız. Bu sadece negatif enerji çeker size. Bazı kişiler bu kitaplarda çok büyük okült gizemler olduğunu düşünebilir ancak yok! Bu kitaplar zaten Pagan atalarımızın sahip oldukları bilgilerin her türlü bozularak, çalınarak oluşturulmuş halleri ki bu kitaplar lanetler ve negatif enerjiler yaratıp Centillerin kendilerini lanetlemeleri için bir yönerge aslında, aynı zamanda sözde "tanrıcıklarını(enerji depolarını)" güçlendirmek için pratikleri yazan bir el kitabı...

Bu kitapları seneler önce okudum ve tekrar okumaya çalıştığımda araştırma amaçlı, kendimi iyi hissetmiyorum. Bunu yaşayan başka SS'ler var mı bilmiyorum ama bu kitaplardan uzak durmak en mantıklısı olur özellikle yeni insanlar için!!!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back