Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Güçlü Düşman Varlık

galadort

New member
bazı yazılarda eğer çok güçlü bir satanist değilseniz düşmanın size gönderdiği düşmanlarda oldukça güçsüz olacaktır şeklinde bir yazı yazıyordu veya gece parazit saldırısına uğrayan insanlar için sadece güçsüz ve önemsiz bir parazit deniliyor . Peki daha güçlü düşman varlıklar kim ve neler , çok güçlü bir sataniste yollanan güçlü düşman varlık ne oluyor ve ne yapıyor?

Thersthara said:
galadort said:
bazı yazılarda eğer çok güçlü bir satanist değilseniz düşmanın size gönderdiği düşmanlarda oldukça güçsüz olacaktır şeklinde bir yazı yazıyordu veya gece parazit saldırısına uğrayan insanlar için sadece güçsüz ve önemsiz bir parazit deniliyor . Peki daha güçlü düşman varlıklar kim ve neler , çok güçlü bir sataniste yollanan güçlü düşman varlık ne oluyor ve ne yapıyor?
Onları da geçtim direkt y*hudi bir kabalist de sizinle uğraşmaya çalışabilir. Yaşanmamış bir şey değil.
Bunu yaşayan ve forumda tecrübesini paylaşan herhangi bir üye var mı? Bu tür saldırılara uğramak, gelişimin doğal bir süreci mi yoksa çeşitli şeylerden kaçınmak şartıyla bu tür saldırıları tamamen engelleyebilir miyiz? Ayrıca bu tür saldırılarda hayatını kaybeden bildiğimiz herhangi bir kişi var mı? Çok ani saldırılar sonucu Tanrıların yetişemeyip herhangi bir Spiritüel Satanist'in öldürülmesi gibi ekstrem olaylar mümkün mü? Daha doğrusu Tanrılar, düşman saldırılarından bizi kesin olarak korurlar mı? Elbette bu düşman saldırılarının bizim aptallığımız ve dikkatsizliğimiz sonucu değil de tamamen beklenmedik bir şekilde gerçekleştiğini varsayarsak. Bilerek kendini böyle bir duruma düşüren kişilerden bahsetmiyorum.

Thersthara said:
Spine said:
Thersthara said:
Onları da geçtim direkt y*hudi bir kabalist de sizinle uğraşmaya çalışabilir. Yaşanmamış bir şey değil.
Bunu yaşayan ve forumda tecrübesini paylaşan herhangi bir üye var mı? Bu tür saldırılara uğramak, gelişimin doğal bir süreci mi yoksa çeşitli şeylerden kaçınmak şartıyla bu tür saldırıları tamamen engelleyebilir miyiz? Ayrıca bu tür saldırılarda hayatını kaybeden bildiğimiz herhangi bir kişi var mı? Çok ani saldırılar sonucu Tanrıların yetişemeyip herhangi bir Spiritüel Satanist'in öldürülmesi gibi ekstrem olaylar mümkün mü? Daha doğrusu Tanrılar, düşman saldırılarından bizi kesin olarak korurlar mı? Elbette bu düşman saldırılarının bizim aptallığımız ve dikkatsizliğimiz sonucu değil de tamamen beklenmedik bir şekilde gerçekleştiğini varsayarsak. Bilerek kendini böyle bir duruma düşüren kişilerden bahsetmiyorum.
Onlar izin vermeden gökte kuş bile uçmaz. Bazen aldığımız saldırılara müdahale etme gereği duyarlar, bazen duymazlar. Sonuç olarak bizi fayda sağlamayacak hiç bir yük altına sokmazlar. Asıl amaç bizim gelişimimiz.
Sözlerinizin değerini çok iyi anlıyorum. Konudan sapmak istememekle birlikte, yine de sormak istiyorum, bu söyledikleriniz ile kadercilik ve kadercilikten doğan genel problemler (özgür irade, hayatın anlamsızlığı, belli olan şeylerin değiştirilemeyeceği gerçeği) arasında nasıl bir ilişki bulunmaktadır? Tanrıların alacağımız saldırılar, yaşayacağımız problemler gibi hayatımızdaki olayları mutlak bir kesinlikle bildiğini söyleyebilir miyiz? Eğer biliyorlarsa, astrolojiyi burada nasıl konumlandırmalıyız? Eğer bilmiyorlarsa, saldırıları nasıl tespit edip engelleyebilirler? Bu konuda genel bir kafa karışıklığına ve terimlerin kafamdaki düzensizliğine sahibim. Görüşleriniz ve ilgili kaynaklar bana çok yardımcı olurdu.

Thersthara said:
Bu arada tanrıların yanıldığı vakitler olmuştur. Hain yüksek rahipler olmuştur mesela. Bunu da şöyle örneklendirebilirim. Az önce verdiğim cam örneğini düşünün. O camı tam biz kıracakken, o kuşun bir anda kanatlanıp cama kafa atarak camı kıracağını tahmin edemeyiz. Tanrıların da görüleri belli bir yere kadar doğrudur o nedenle.

Tabiki dünya üzerindeki durum ve o *sahtekar* rahiplerin üzerlerine koyulmuş muazzam güçteki gizleme büyülerini saymazsak. Tanrılarımız evrenin en güçlü tanrılarıdır ve bizim de yaratıcılarımızdır. Onlar güçlüdür ve tahmin bile edemeyeceğimiz teknolojilere ve yeteneklere sahipler.

Esenlikler,

Hayır, tanrılar bu konuda yanılmadılar. Mageson'ın "ihanet edebileceği", çok önceden Yüksek Rahibe Maxine Dietrich'e ve Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya söylendi. Ancak tanrılar, yargılarını, gerçekleşmemiş ihtimaller üzerinden sonuca vardırmadıkları için, kendisinin gerçekten de aklındakini uygulaması beklendi. Böylece kendisi uzaklaştırıldı.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back